Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Bronzen figuur, Cowboys te paard 5030
Bronzen figuur, Cowboys te paard

Resultaat:

1.150 EUR

Verkocht
2x Antieke beelden, Amerikaanse boksers 5004
2x Antieke beelden, Amerikaanse boksers

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Antieke marmeren buste, 1880 5040
Antieke marmeren buste, 1880

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Antiek bronzen beeld, Jachthond 5006
Antiek bronzen beeld, Jachthond

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
2x Antieke bronzen boekensteunen, 1930 5109
2x Antieke bronzen boekensteunen, 1930

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Heilig hart beeld, 19e eeuw 5070
Heilig hart beeld, 19e eeuw

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Antieke Japanse bronzen plaquette, 1920 5045
Antieke Japanse bronzen plaquette, 1920

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Antiek bronzen figuur, Boer met klompen 5060
Antiek bronzen figuur, Boer met klompen

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Grote bronzen Bulldog 5123
Grote bronzen Bulldog

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Bronzen Charlie Chaplin 5097
Bronzen Charlie Chaplin

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Oude/antieke bronzen boeddha 5124
Oude/antieke bronzen boeddha

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Bronzen beeld, Valk 5081
Bronzen beeld, Valk

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Bronzen beeld, Aphrodithe 5086
Bronzen beeld, Aphrodithe

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Houten heilig beeld, 17e - 18e eeuw 5093
Houten heilig beeld, 17e - 18e eeuw

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Antiek bronzen beeld, Monnik 5037
Antiek bronzen beeld, Monnik

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Bronzen beeld, Erotisch 5044
Bronzen beeld, Erotisch

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Bronzen beeld, Eend 5065
Bronzen beeld, Eend

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Heilig hart beeld, 19e eeuw 5114
Heilig hart beeld, 19e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Afrikaanse vrouwenbuste 5034
Afrikaanse vrouwenbuste

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Antiek beeld, Jongeman met hazewindhond 5042
Antiek beeld, Jongeman met hazewindhond

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Antieke Indonesische vaas 5082
Antieke Indonesische vaas

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
2x Oude/antieke lava stenen boeddha hoofden 5032
2x Oude/antieke lava stenen boeddha hoofden

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Art Deco beeld, Hazewindhond 5041
Art Deco beeld, Hazewindhond

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Oosterse terracotta sculptuur 5051
Oosterse terracotta sculptuur

Resultaat:

80 EUR