Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Grote bronzen buste
Startprijs 280 EUR

Grote bronzen busten van een man met paardenstaart. Op zwart marmeren sokkel. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Liefdespaar
Startprijs 200 EUR

19e Eeuwse bronzen figurengroep. Liefdespaar. Geschikt voor pendule. Afmeting: 26,5 x 19,5 x 10,5 cm. In goede staat.

Antiek tinnen figuur, Naakte dame
Startprijs 150 EUR

Antiek gesigneerd Jugendstil tinnen figuur. Naakte dame. Gesigneerd A. Hugon. Circa 1915. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Beeld van Napoleon, 1920
Startprijs 140 EUR

Vergulde messing Napoleon op onyx basement. Circa 1920. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Antiek bronzen figuur, Naakte dame
Startprijs 125 EUR

Gesigneerd antiek Art Deco bronzen figuur op zwart marmeren sokkel. Naakte dame. Dr. J. Götz. 1865 - 1935. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Chinese hoogwaardigheidsbekleder
Startprijs 200 EUR

Groot oud Chinees bronzen figuur. Twee-delig. Hoogwaardigheidsbekleder op paard. Afmeting: 36 x 37 x 11 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Cowboys te paard
Resultaat: 1.150 EUR

Grote oude brons gegoten figuur naar Frederik Remington. Schietende cowboys te paard. Afmeting: 37 x 40 x 30 cm. In goede staat.

3x Oude lava stenen boeddha's
Startprijs 125 EUR

Drie oude Oosterse lava-stenen boeddha's. Afmeting: 27 - 34 cm. In goede staat.

2x Oude/antieke lava stenen boeddha hoofden
Resultaat: 80 EUR

Twee oude/antieke Oosterse lava-stenen boeddha hoofden. Afmeting: 22 - 28 cm. In goede staat.

Antiek vergulde bronzen faun, 1900
Startprijs 150 EUR

Antiek vergulde bronzen faun op marmeren sokkel. Circa 1900. Afmeting: 28 x 22 x 14 cm. In goede staat.

Afrikaanse vrouwenbuste
Resultaat: 90 EUR

Grote oude Afrikaanse houtgesneden vrouwenbuste met kralen, schelpen en messing beslag. Afmeting: 117 cm. In goede staat.

Antiek bronzen figuur, Voetballer
Startprijs 125 EUR

Antiek bronzen figuur. Circa 1920. Liggende voetballer met bal. Afmeting: 6,5 x 15 x 9 cm. In goede staat.

Bronzen beeld
Startprijs 140 EUR

Moderne bronzen sculptuur op zwart marmeren sokkel. 21e Eeuw. Afmeting: 49 cm. In goede staat.

Antiek bronzen beeld, Monnik
Resultaat: 125 EUR

Antieke dikke bronzen monnik op zwart marmeren basement. Circa 1920. Gesigneerd Pol Quentin. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Antieke gipsen damesbuste, 1915
Startprijs 160 EUR

Grote antieke bronskleurige gipsen damesbuste. Circa 1915. Sokkel achterkant beschadigd. Afmeting: H 55 cm. In redelijk/goede staat.

Bronzen putti met vogel
Startprijs 150 EUR

Grote 19e eeuwse bronzen putti met bloem en vogel. Afmeting: 26 cm. In goede staat.

Antieke marmeren buste, 1880
Resultaat: 600 EUR

Antiek Frans marmeren damesbuste met brons verguld kleed, hoofd wit Carrara marmer. Ongesigneerd. Circa 1880. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

Art Deco beeld, Hazewindhond
Resultaat: 80 EUR

Art Deco hazewindhond op marmeren basement. Circa 1930. Compositie metaal. Bronskleurig gepatineerd. Afmeting: 19 x 18 x 9 cm. In goede staat.

Antiek beeld, Jongeman met hazewindhond
Resultaat: 85 EUR

Antiek compositie metalen figuur. Jongeman met hazewindhond. Circa 1900. Afmeting: 27 x 25 x 11 cm. In goede staat.

Antiek figuur, Matroos
Startprijs 60 EUR

Antiek compositie metalen figuur. Matroos. Circa 1900. Gesigneerd Selinski. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Erotisch
Resultaat: 120 EUR

Moderne bronzen erotische figuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 32 cm. In goede staat.

Antieke Japanse bronzen plaquette, 1920
Resultaat: 200 EUR

Antieke Japanse bronzen plaquette. Monogram G.V. Circa 1920. Japanse man met hemd met swastika. Afmeting: 30 x 24 cm. In goede staat.

Oud verguld bronzen boeddhistisch figuur
Startprijs 200 EUR

Oud verguld bronzen boeddhistisch figuur. 20e Eeuw. Afmeting: 38 x 19 x 11 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Leeuw
Startprijs 60 EUR

Bronzen leeuwen figuur. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 24 x 24 x 17 cm. In goede staat.