41. Juniveiling 2019

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

Bronzen beeld, Vissersjongen met speelgoedboot 5000
Bronzen beeld, Vissersjongen met speelgoedboot
Startprijs 1.450 EUR
2x Antieke Weense bronzen 5001
2x Antieke Weense bronzen
Startprijs 650 EUR
Religieus beeld, 18e eeuw 5002
Religieus beeld, 18e eeuw
Startprijs 550 EUR
Antiek verguld bronzen figuur, Meisje met vlinder op arm 5003
Antiek verguld bronzen figuur, Meisje met vlinder op arm
Startprijs 650 EUR
2x Antieke beelden, Amerikaanse boksers 5004
2x Antieke beelden, Amerikaanse boksers

1.100 EUR

Antiek verguld beeld vrouw, Paul Duboy 5005
Antiek verguld beeld vrouw, Paul Duboy
Startprijs 700 EUR
Antiek bronzen beeld, Jachthond 5006
Antiek bronzen beeld, Jachthond

400 EUR

18e Eeuws beeld, Sint Nikolaas 5007
18e Eeuws beeld, Sint Nikolaas
Startprijs 750 EUR
G. Bailly bronsje, Meisje met ivoren gezicht 5008
G. Bailly bronsje, Meisje met ivoren gezicht
Startprijs 480 EUR
Antiek bronzen figuur, Matroos met pistool 5009
Antiek bronzen figuur, Matroos met pistool
Startprijs 650 EUR
Bronzen stier, Pierre Chenet 5010
Bronzen stier, Pierre Chenet
Startprijs 500 EUR
Bronzen dame, Pierre Chenet 5011
Bronzen dame, Pierre Chenet
Startprijs 350 EUR
Bronzen figuur, Vrouw met kersen op schort 5012
Bronzen figuur, Vrouw met kersen op schort
Startprijs 550 EUR
2x Antieke bronzen beelden 5013
2x Antieke bronzen beelden
Startprijs 325 EUR
Grote 17e eeuwse piëta 5014
Grote 17e eeuwse piëta
Startprijs 350 EUR
Antiek verguld bronsje, Jongetje met laars 5015
Antiek verguld bronsje, Jongetje met laars
Startprijs 140 EUR
2x Antieke bronzen figuren, Lachend/Huilend kind 5016
2x Antieke bronzen figuren, Lachend/Huilend kind
Startprijs 400 EUR
Bronzen meisjesbuste 5017
Bronzen meisjesbuste
Startprijs 220 EUR
Antieke bronzen buste, 1900 5018
Antieke bronzen buste, 1900
Startprijs 650 EUR
Antiek vergulde Mercurius, 1900 5019
Antiek vergulde Mercurius, 1900
Startprijs 200 EUR
Japans bronzen beeld, 19e eeuw 5020
Japans bronzen beeld, 19e eeuw
Startprijs 200 EUR
Bronzen beeld, Romeinse keizer 5021
Bronzen beeld, Romeinse keizer
Startprijs 225 EUR
Antiek Frans terracotta beeld, 1900 5022
Antiek Frans terracotta beeld, 1900
Startprijs 425 EUR
Chinees houtgesneden polychrome figuur, 18e -19e eeuw 5023
Chinees houtgesneden polychrome figuur, 18e -19e eeuw
Startprijs 300 EUR