Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen beeld, Vissersjongen met speelgoedboot
Startprijs 1.450 EUR

Bronzen figuur met ivoor en albast. Circa 1900. Vissersjongen met speelgoedboot. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

2x Antieke Weense bronzen
Startprijs 650 EUR

Twee antieke koud beschilderde Weense bronzen. Gemerkt Geschützt. Circa 1900. Eén ivoren tand mist. Afmeting: 8 - 9 cm. In goede staat.

Religieus beeld, 18e eeuw
Startprijs 550 EUR

Zeldzaam 18e eeuws Zuid-Duits verguld houtgesneden religieus figuur. Twee-delig. Twee armen missen + vleugel. Afmeting: 35 x 46 x 24 cm. In goede staat.

Antiek verguld bronzen figuur, Meisje met vlinder op arm
Startprijs 650 EUR

Groot antiek verguld bronzen figuur op zwart marmeren basement. Meisje met vlinder op arm. Circa 1900. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

2x Antieke beelden, Amerikaanse boksers
Resultaat: 1.100 EUR

Twee grote antieke metalen Amerikaanse boksers op zwart marmeren basement. Door Arthur Waagen. 1869 - 1910. Afmeting: H 71 - 72 cm. In goede staat.

Antiek verguld beeld vrouw, Paul Duboy
Startprijs 700 EUR

Antieke gesigneerde bronzen luit spelende Griekse dame. Gesigneerd Paul Duboy. 1830 - 1887. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.

Antiek bronzen beeld, Jachthond
Resultaat: 400 EUR

Antiek gesigneerd bronzen beeld. Onduidelijk. Jachthond. 19e Eeuw. Afmeting: 20 x 29 x 11 cm. In goede staat.

18e Eeuws beeld, Sint Nikolaas
Startprijs 750 EUR

Grote 18e eeuwse houtgestoken Heilige. St. Nikolaas. Met deels originele polychromie. Goud is overgeschilderd. Afmeting: H 79 cm. In redelijk/goede staat.

G. Bailly bronsje, Meisje met ivoren gezicht
Startprijs 480 EUR

Antiek Frans verguld bronzen figuur op marmeren basement. Meisje met ivoren gezicht. Gesigneerd G. Bailly. Georgette Louise Bailly. Circa 1920. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.

Antiek bronzen figuur, Matroos met pistool
Startprijs 650 EUR

Groot antiek bronzen (Russisch) figuur. Matroos met pistool en zwaard. Door V. Donierbale. Circa 1900. Afmeting: H 63 cm. In goede staat.

Bronzen stier, Pierre Chenet
Startprijs 500 EUR

Bronzen stier. Pierre Chenet. Franse School. Met gietstempels op buik. 20e Eeuw. Afmeting: 21 x 37 x 11 cm. In goede staat.

Bronzen dame, Pierre Chenet
Startprijs 350 EUR

Bronzen dame. Pierre Chenet. Franse School. Met gietstempels onderkant. 20e Eeuw. Afmeting: 27 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Vrouw met kersen op schort
Startprijs 550 EUR

Antiek Frans bronzen figuur. Circa 1900. La Cueillette. Door Belim. Dame met kersen op schort. Afmeting: 43 cm. In goede staat.

2x Antieke bronzen beelden
Startprijs 325 EUR

Twee antieke bronzen figuren. Verliefd paar. 19e Eeuw. Door Leopold Harze 1831 - 1893. Bronze Bruxelles. Afmeting: H 28 - 30 cm. In goede staat.

Grote 17e eeuwse piëta
Startprijs 350 EUR

Grote 17e eeuwse zuid-Europese of noord-Afrikaanse piëta. Wormgaten deels dicht gemaakt. Afmeting: H 68,5 cm. In redelijke staat.

Antiek verguld bronsje, Jongetje met laars
Startprijs 140 EUR

Antiek verguld bronzen figuur. Circa 1900. Jongetje met laars. Eén deukje basement. Afmeting: H 10 cm. In goede staat.

2x Antieke bronzen figuren, Lachend/Huilend kind
Startprijs 400 EUR

Twee antieke bronzen bustes op marmeren sokkel. Lachend en huilend kind. Circa 1890. Afmeting: 23 cm. In goede staat.

Bronzen meisjesbuste
Startprijs 220 EUR

Gesigneerde bronzen meisjesbuste. J. Hoyerich 86. Afmeting: 30 x 19 x 20 cm. In goede staat.

Antieke bronzen buste, 1900
Startprijs 650 EUR

Antieke bronzen buste op marmeren basement. Paysane. Gesigneerd Bya. Circa 1900. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.

Antiek vergulde Mercurius, 1900
Startprijs 200 EUR

Antiek vergulde bronzen Mercurius op wit marmeren sokkel. Circa 1900. Afmeting: H 28,5 cm. In goede staat.

Japans bronzen beeld, 19e eeuw
Startprijs 200 EUR

19e eeuws Japans bronzen figuur. Man met tabakspijp en schoffel. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Romeinse keizer
Startprijs 225 EUR

Grote 19e eeuwse bronzen Romein met kip en buidel met graan. Bij zijkant basement Romein gietnaad iets los. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.

Antiek Frans terracotta beeld, 1900
Startprijs 425 EUR

Antiek Frans terracotta beeld. Circa 1900. Arabische moor met waterkruik. J. Le Guluche. Afmeting: 52 cm. In goede staat.

Chinees houtgesneden polychrome figuur, 18e -19e eeuw
Startprijs 300 EUR

Grote 18e - 19e eeuwse Chinees houtgesneden polychrome figuur met originele polychromie en relikwiehouder in rug. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.