Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

 

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
3580 Resultaten
Kavel: 2900

Gouden tientje 1912

Resultaat: 205 EUR

Gouden tientje, 1912.


Kavel: 3029

2x Roco H0: 62854 + 62920

Resultaat: 180 EUR

Twee loks Roco H0: 1x Diesellok 62854, MAV M 61 019 en 1x Diesellok 62920, CD 754 028-9, beide in originele verpakking en in goede staat.


Kavel: 4165

2x Antieke winkelladenkasten, 1930

Resultaat: 175 EUR

Twee antieke vurenhouten winkelladenkasten met origineel beslag. Circa 1930. Afmeting: 90 x 37 x 45 cm. In goede staat.


Kavel: 3032

2x Roco H0: 62780 + 62857

Resultaat: 160 EUR

Twee loks Roco H0: 1x Diesellok 62780, CD 781 462-7 en 1x Diesellok 62857, STRABAG My 1142, beide in originele verpakking en in goede staat.


Kavel: 6276

Lot spekstenen beeldjes

Resultaat: 1.300 EUR

Groot lot oude/antieke diverse Chinese spekstenen figuren. 20e Eeuw. Signaturen. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 7 - 15 cm. In goede staat.


Kavel: 6142

9x Chinese miniatuur vaasjes

Resultaat: 375 EUR

Negen stuks 19e eeuwse Chinees porseleinen miniatuur vaasjes. Floraal. Vier goed, vijf met chip. Afmeting: 5 - 8 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 6015

18e Eeuws Familie Rose bord

Resultaat: 700 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose sierbord met florale/goud decor. Afmeting: ø 25 cm. In goede staat.


Kavel: 4524

Perzisch Kelim kleed, 230 x 132 cm.

Resultaat: 300 EUR

Groot oud Perzisch Kelim kleed met kubistische motieven. Meerkleurig. Afmeting: 230 x 132 cm. In goede staat.


Kavel: 4511

4x Oude Indonisische kleden

Resultaat: 1.500 EUR

Vier oude Indonesische kleden. 20e Eeuw. Bestaande uit: Drie maal rood met gouddraad en één keer bruin met gouddraad. Afmeting: 210 x 255 cm. In goede staat.


Kavel: 3099

2x Roco H0: 63463.1 + 43612

Resultaat: 110 EUR

Twee loks Roco H0: 1x Diesellok 63463.1, SNCF 68508 en 1x E-lok 43612, FS 645.105, beide in originele verpakking en in goede staat.


Kavel: 3093

2x Roco H0: 43835 + 63688

Resultaat: 110 EUR

Twee loks Roco H0: 1x Diesellok 43835, RENFE D319.406.5 en 1x E-lok 63688, GySEV 1047 501-0, beide in originele verpakking en in goede staat.


Kavel: 3060

2x Roco H0: 62378 + 62926

Resultaat: 250 EUR

Twee loks Roco H0: 1x E-lok 62378, INR 190 311 en 1x Diesellok, CD 753 193-2, beide in originele verpakking en in goede staat.


Kavel: 3057

2x Roco H0: 62760 + 63892

Resultaat: 135 EUR

Twee loks Roco H0: 1x Diesellok 62760, MAV M62.263 en 1x E-lok 63892, FS E.444.041, beide in originele verpakking en in goede staat.


Kavel: 3050

2x Roco H0: 63723 + 63474

Resultaat: 100 EUR

Twee loks Roco H0: 1x E-lok 63723, DB BR 101 098-2 en 1x Diesellok 63474, SNCB 54.08, beide in originele verpakking en in goede staat.


Kavel: 3044

2x Roco H0: 43566 + 43686

Resultaat: 110 EUR

Twee loks Roco H0: 1x E-lok 43566, SNCF BB 25 1155 en 1x E-lok 43686, DR BR 243, beide in originele verpakking en in goede staat.


Kavel: 3030

2x Roco H0: 62722 + 62511

Resultaat: 110 EUR

Twee loks Roco H0: 1x Diesellok 62722, 93 71 13 12 301-15 en 1x E-lok 62511, MRCE 185 574-1, beide in originele verpakking en in goede staat.


Kavel: 3027

2x Roco H0: 63480 + 43716

Resultaat: 115 EUR

Twee loks Roco H0: 1x Diesellok 63480, NEG V 170 1131 en 1x E-lok 43716, DRG E94 006, beide in originele verpakking en in goede staat.


Kavel: 3023

2x Roco H0: 63801 + 43704

Resultaat: 110 EUR

Twee loks Roco H0: 1x E-lok 63801, DB 101 141-0 en 1x Diesellok 43704, DR BR 232, beide in originele verpakking en in goede staat.


Kavel: 3021

2x Roco H0: 63678 + 63476

Resultaat: 110 EUR

Twee loks Roco H0: 1x E-lok 63678, ES 64 U2-005 en 1x Diesellok 63476, SNCB 204.007, beide in originele verpakking en in goede staat.


Kavel: 2700

Oude/antieke marine dolk

Resultaat: 200 EUR

Oude/antieke Hollandse marine dolk. W. Vervloet & Zoon 's-Gravenhage. Verguld. Met bewerkt lemmet. Afmeting: L 37 cm. In goede staat.


Kavel: 2053

Doos vol antieke Chinese kleding etc.

Resultaat: 350 EUR

Doos vol antieke Chinese zijde gewaden, kleding, schoenen, kleden etc. Kleden tot circa 3 meter. Bijzonder lot handwerk. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 20 x 56 x 22 cm. In goede staat.


Kavel: 278

Gouden zakhorloge

Resultaat: 270 EUR

Geelgouden zakhorloge, 585/000, voorzien van een bewerkte kast, en een ketting uit nylon met geelgouden tussenstuk met paardehoofd. Met metalen stofdeksel. Veer vast. ø 46 mm.


Kavel: 6354

Chinese drakenvaas

Resultaat: 1.600 EUR

Grote gemerkte Chinees porseleinen drakenvaas met groene glazuur. Bodemmerk. Mooie kwaliteit. 20e Eeuw of ouder. Afmeting: 50 x 25,5 cm ø. In goede staat.


Kavel: 6348

4x Chinese Imari schotels, 18e eeuw

Resultaat: 255 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met florale decors. Enkele minimale chips. Afmeting: ø 22 - 23 cm. In goede staat.