Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Gouden tientje 1912
Resultaat: 205 EUR

Gouden tientje, 1912.

2x Roco H0: 62854 + 62920
Resultaat: 180 EUR

Twee loks Roco H0: 1x Diesellok 62854, MAV M 61 019 en 1x Diesellok 62920, CD 754 028-9, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Antieke winkelladenkasten, 1930
Resultaat: 175 EUR

Twee antieke vurenhouten winkelladenkasten met origineel beslag. Circa 1930. Afmeting: 90 x 37 x 45 cm. In goede staat.

2x Roco H0: 62780 + 62857
Resultaat: 160 EUR

Twee loks Roco H0: 1x Diesellok 62780, CD 781 462-7 en 1x Diesellok 62857, STRABAG My 1142, beide in originele verpakking en in goede staat.

Lot spekstenen beeldjes
Resultaat: 1.300 EUR

Groot lot oude/antieke diverse Chinese spekstenen figuren. 20e Eeuw. Signaturen. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 7 - 15 cm. In goede staat.

9x Chinese miniatuur vaasjes
Resultaat: 375 EUR

Negen stuks 19e eeuwse Chinees porseleinen miniatuur vaasjes. Floraal. Vier goed, vijf met chip. Afmeting: 5 - 8 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuws Familie Rose bord
Resultaat: 700 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose sierbord met florale/goud decor. Afmeting: ø 25 cm. In goede staat.

Perzisch Kelim kleed, 230 x 132 cm.
Resultaat: 300 EUR

Groot oud Perzisch Kelim kleed met kubistische motieven. Meerkleurig. Afmeting: 230 x 132 cm. In goede staat.

4x Oude Indonisische kleden
Resultaat: 1.500 EUR

Vier oude Indonesische kleden. 20e Eeuw. Bestaande uit: Drie maal rood met gouddraad en één keer bruin met gouddraad. Afmeting: 210 x 255 cm. In goede staat.

2x Roco H0: 63463.1 + 43612
Resultaat: 110 EUR

Twee loks Roco H0: 1x Diesellok 63463.1, SNCF 68508 en 1x E-lok 43612, FS 645.105, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 43835 + 63688
Resultaat: 110 EUR

Twee loks Roco H0: 1x Diesellok 43835, RENFE D319.406.5 en 1x E-lok 63688, GySEV 1047 501-0, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 62378 + 62926
Resultaat: 250 EUR

Twee loks Roco H0: 1x E-lok 62378, INR 190 311 en 1x Diesellok, CD 753 193-2, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 62760 + 63892
Resultaat: 135 EUR

Twee loks Roco H0: 1x Diesellok 62760, MAV M62.263 en 1x E-lok 63892, FS E.444.041, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 63723 + 63474
Resultaat: 100 EUR

Twee loks Roco H0: 1x E-lok 63723, DB BR 101 098-2 en 1x Diesellok 63474, SNCB 54.08, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 43566 + 43686
Resultaat: 110 EUR

Twee loks Roco H0: 1x E-lok 43566, SNCF BB 25 1155 en 1x E-lok 43686, DR BR 243, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 62722 + 62511
Resultaat: 110 EUR

Twee loks Roco H0: 1x Diesellok 62722, 93 71 13 12 301-15 en 1x E-lok 62511, MRCE 185 574-1, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 63480 + 43716
Resultaat: 115 EUR

Twee loks Roco H0: 1x Diesellok 63480, NEG V 170 1131 en 1x E-lok 43716, DRG E94 006, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 63801 + 43704
Resultaat: 110 EUR

Twee loks Roco H0: 1x E-lok 63801, DB 101 141-0 en 1x Diesellok 43704, DR BR 232, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 63678 + 63476
Resultaat: 110 EUR

Twee loks Roco H0: 1x E-lok 63678, ES 64 U2-005 en 1x Diesellok 63476, SNCB 204.007, beide in originele verpakking en in goede staat.

Oude/antieke marine dolk
Resultaat: 200 EUR

Oude/antieke Hollandse marine dolk. W. Vervloet & Zoon 's-Gravenhage. Verguld. Met bewerkt lemmet. Afmeting: L 37 cm. In goede staat.

Doos vol antieke Chinese kleding etc.
Resultaat: 350 EUR

Doos vol antieke Chinese zijde gewaden, kleding, schoenen, kleden etc. Kleden tot circa 3 meter. Bijzonder lot handwerk. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 20 x 56 x 22 cm. In goede staat.

Gouden zakhorloge
Resultaat: 270 EUR

Geelgouden zakhorloge, 585/000, voorzien van een bewerkte kast, en een ketting uit nylon met geelgouden tussenstuk met paardehoofd. Met metalen stofdeksel. Veer vast. ø 46 mm.

Chinese drakenvaas
Resultaat: 1.600 EUR

Grote gemerkte Chinees porseleinen drakenvaas met groene glazuur. Bodemmerk. Mooie kwaliteit. 20e Eeuw of ouder. Afmeting: 50 x 25,5 cm ø. In goede staat.

4x Chinese Imari schotels, 18e eeuw
Resultaat: 255 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met florale decors. Enkele minimale chips. Afmeting: ø 22 - 23 cm. In goede staat.

2x Hollandse vazen
Resultaat: 50 EUR

Twee Hollandse keramieken geglazuurde vazen. Eén maal Zaalberg de Rijn Leiderdorp vaas, wit gestippeld. Eskaf model Art Deco vaas, groen-zwarte glazuur, Cornelis van der Sluys 1928. Afmeting: 19 - ø 2...

Lot Herend porselein (8x)
Resultaat: 135 EUR

Acht delen oud Herend porselein met floraal/goud decor. 20e Eeuw. Bestaande uit: Zeven borden, één tablet. Afmeting: 17 - 30 cm. In goede staat.

14x Kang Xi borden, 17e - 18e eeuw
Resultaat: 450 EUR

Veertien 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met florale decor + bodemmerk. Eén bord gekramt. Vijf borden minimale chips. Acht borden randglazuur schades. Afmeting: ø 21,7 cm. In redel...

Chinese Kangxi theebus, 1800
Resultaat: 525 EUR

Chinees porseleinen theebus. Kangxi gemerkt. Circa 1800. Vier tekens met Lange Lijs en zilveren montuur, 833/000, versierd met graveerwerk en bloemapplique. MT.: Vermoedelijk Jan de Groot, Rotterdam, ...

6x Antieke Chinese kop en schotels
Resultaat: 675 EUR

Zes antieke Chinees porseleinen kop en schotels met figuren in landschap en zotjes decor. Circa 1800. Eén kopje haarlijn, rest goed. Afmeting: ø 4 - 9 cm. In redelijk/goede staat.

Perzisch tapijt, 260 x 360 cm.
Resultaat: 700 EUR

Groot oud bruin Perzisch kleed. Floraal. Licht verkleurd. Afmeting: 260 x 360 cm. In redelijke staat.

Groot Perzisch kleed, 360 x 260 cm.
Resultaat: 700 EUR

Groot oud Perzisch kleed. Bont gekleurd, met floraal decor. Afmeting: 360 x 260 cm. In goede staat.

Moderne tafel + 3 stoelen
Resultaat: 250 EUR

Drie moderne design stoelen met chroom + tafel. 70er Jaren. Gispen. Model 413. Gebruikssporen. Afmeting: 60 x ø 70 cm / 85 x 53 x 65 cm. In redelijk/goede staat.

2x Roco H0: 63201 + 63472
Resultaat: 145 EUR

Twee loks Roco H0: 1x Stoomlok met tender 63201, DB-AG 18 201 en 1x Diesellok 63472, NSB 3.641, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 63465 + 43827
Resultaat: 105 EUR

Twee loks Roco H0: 1x Diesellok 63465, SNCF 468010 en 1x E-lok 43827, FS E 412.001, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 62837 + 63668
Resultaat: 110 EUR

Twee loks Roco H0: 1x Diesellok 62837, OHE 270 081 en 1x E-lok 63668, EINST. E 189 988-9, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 62388 + 62933
Resultaat: 225 EUR

Twee loks Roco H0: 1x E-lok 62388, D-XRAIL 185 595-6 en 1x Diesellok 62933, CD 750 287-5, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 62787 + 62486
Resultaat: 160 EUR

Twee loks Roco H0: 1x Diesellok 62787, RZHD M62-1237 en 1x E-lok 62486, ÖBB 1216 001-8, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 72448 + 63937
Resultaat: 135 EUR

Twee loks Roco H0: 1x E-lok 72448, TX ES64 U2-029 en 1x Diesellok 63937, BEG D9, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 62358 + 63890
Resultaat: 135 EUR

Twee loks Roco H0: 1x E-lok 62358, ARRIVA 183 005 en 1x E-lok 63890, FS E.444.019, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 63722 + 43826
Resultaat: 95 EUR

Twee loks Roco H0: 1x E-lok 63722, DB 101 094-1 en 1x E-lok 43826, FS E412.004, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 43710 + 43760
Resultaat: 110 EUR

Twee loks Roco H0: 1x E-lok 43710, BLS Ae 6/8 en 1x E-lok 43760, SNCB 2018, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 43512 + 43780
Resultaat: 110 EUR

Twee loks Roco H0: 1x E-lok 43512, Re 4/4 2000 SBB en 1x E-lok 43780, SNCF BB 22387, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 43539 + 43833
Resultaat: 110 EUR

Twee loks Roco H0: 1x E-lok 43539, Ce 6/8 II "krokodil" en 1x Diesellok 43833, RENFE D319.232.5, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 43607 + 43672.2
Resultaat: 100 EUR

Twee loks Roco H0: 1x E-lok 43607, FS E 636 en 1x E-lok 43672.2, 2020, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 43228 + 63679
Resultaat: 110 EUR

Twee loks Roco H0: 1x Stoomlok 43228, SNCB en 1x E-lok 63679, MAV 1047 001-1, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 43760 + 43605
Resultaat: 100 EUR

Twee loks Roco H0: 1x E-lok 43760, ÖBB 1110 018-7 en 1x E-lok 43605, BR E 636 FS, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 63690 + 63675
Resultaat: 110 EUR

Twee loks Roco H0: 1x Diesellok 63690, VEV DE 300.02 en 1x E-lok 63675, ÖBB 1116 00-7, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 63732 + 63470
Resultaat: 110 EUR

Twee loks Roco H0: 1x E-lok 63732, SBB Re 6/6 11689 en 1x Diesellok 63470, DBB My 1116, beide in originele verpakking en in goede staat.