Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Gouden tientje 1912 2900
Gouden tientje 1912

Resultaat:

205 EUR

Verkocht
2x Roco H0: 62854 + 62920 3029
2x Roco H0: 62854 + 62920

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
2x Antieke winkelladenkasten, 1930 4165
2x Antieke winkelladenkasten, 1930

Resultaat:

175 EUR

Verkocht
2x Roco H0: 62780 + 62857 3032
2x Roco H0: 62780 + 62857

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Lot spekstenen beeldjes 6276
Lot spekstenen beeldjes

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
9x Chinese miniatuur vaasjes 6142
9x Chinese miniatuur vaasjes

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
18e Eeuws Familie Rose bord 6015
18e Eeuws Familie Rose bord

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Perzisch Kelim kleed, 230 x 132 cm. 4524
Perzisch Kelim kleed, 230 x 132 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
4x Oude Indonisische kleden 4511
4x Oude Indonisische kleden

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
2x Roco H0: 63463.1 + 43612 3099
2x Roco H0: 63463.1 + 43612

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2x Roco H0: 43835 + 63688 3093
2x Roco H0: 43835 + 63688

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2x Roco H0: 62378 + 62926 3060
2x Roco H0: 62378 + 62926

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
2x Roco H0: 62760 + 63892 3057
2x Roco H0: 62760 + 63892

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
2x Roco H0: 63723 + 63474 3050
2x Roco H0: 63723 + 63474

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Roco H0: 43566 + 43686 3044
2x Roco H0: 43566 + 43686

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2x Roco H0: 62722 + 62511 3030
2x Roco H0: 62722 + 62511

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2x Roco H0: 63480 + 43716 3027
2x Roco H0: 63480 + 43716

Resultaat:

115 EUR

Verkocht
2x Roco H0: 63801 + 43704 3023
2x Roco H0: 63801 + 43704

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2x Roco H0: 63678 + 63476 3021
2x Roco H0: 63678 + 63476

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Oude/antieke marine dolk 2700
Oude/antieke marine dolk

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Doos vol antieke Chinese kleding etc. 2053
Doos vol antieke Chinese kleding etc.

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Gouden zakhorloge 278
Gouden zakhorloge

Resultaat:

270 EUR

Verkocht
Chinese drakenvaas 6354
Chinese drakenvaas

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
4x Chinese Imari schotels, 18e eeuw 6348
4x Chinese Imari schotels, 18e eeuw

Resultaat:

255 EUR