L. van Dijk. 20e Eeuw. Wintergezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
Horst Miesler. 1934. Duitse School. Duitse 50er jaren stadsgezicht met Mercedes reclame en figuren Kurfürstendam Belin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 35 cm. In goede staat.
M. Graham. 20e Eeuw. Landschap met hoenderhof. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 29 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met tin en brood. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met divers fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met citroen en tin. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Edouard Houbolt. 1885 - 1954. Landschap met bruggetje. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 17 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1930. Figuren en paarden in stal. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 60 cm. In goede staat.
W.C. Rip. 1856 - 1922. Hollands havengezicht. Aquarel op papier. Afmeting: 56 x 37 cm. In goede staat.
Willem Rip. 1856 - 1922. Ruiter langs vaart met molens bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 20 x B 30 cm. In goede staat.
G. Driessen '82. Hollands wintergezicht met figuren. In 19e eeuwse stijl. Olieverf op linnen. Afmeting: 80 x 120 cm. In goede staat.
Cornelis Groeneveld. 1882 - 1952. Boerderij met boerin en punter. Olieverf op paneel. Afmeting: H 49 x B 50 cm. In goede staat.
Louis Stutterheim. 1873 - 1943. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Jean Dablin. 1858 - 1923. Portret Suzanne Vians met hoepel 1903. Olieverf op linnen. Oude bedoeking. Afmeting: H 98 x B 57 cm. In redelijk/goede staat.
Ongesigneerd. 18e Eeuw. Jezus na de kruisiging. Gedoubleerd. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 75 cm. In goede staat.
J.P. Veerman. 1895 - 1971. Romantische avondmarkt met kaarslicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Antiek schilderspalet met schilderij. Circa 1910. Park voorstelling met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 41 x B 31 cm. In goede staat.
J. van Calker. 1937. Vroeg werk. Vaas met anemonen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31 x B 41 cm. In goede staat.
B. Medema. Hollandse School. Poldergezicht met boer en punter. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 24 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Handwerkend zittend meisje. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 36 cm. In goede staat.
J.C. Roelandse. 1888 - 1978. Havengezicht Amsterdam. Aquarel op papier. Afmeting: H 10 x B 14 cm. In goede staat.
Leendert van der Vlist. 1894 - 1962. Dorpsgezicht bij avond. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 42 cm. In goede staat.
C. Verschuur. 1888 - 1966. Hooi binnen halen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 45 cm. In goede staat.
Duitse School. O. ...?.... '68. Judaica schilderij. Die Prediger. Plakkaatverf op papier. Afmeting: 59 x 43 cm. In goede staat.
Tove Hoppe. 2008. Drie luik. Figuren in concentratiekamp WO II. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
E. Sermon. Circa 1930. Kermis met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Collectie diverse werken van Mario Pedro Arata. Argentijnse School. Onder andere tekeningen, etsen en schilderijen + pastel. 1891 - 1961. Zeventien werken op papier. Afmeting: circa 11 - 30 cm. In goe...
Leendert van der Vlist. 1894 - 1962. Riviergezicht bij avond met ophaalbrug. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
S.t. Voorn Boers. 1828 - 1893. Stilleven met fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: H 17 x B 22 cm. In goede staat.
Roy Lichtenstein. Nr. 118/199. Lithografische reproductie. Vrouwelijk naakt. Lithografie op papier. Afmeting: H 76 x B 56 cm. In goede staat.
Frans Baayens. 1896 - 1970. Boerderij met beek en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
W. v.d. Burgh. Circa 1930. Russisch paardengespan in volle draf. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Joop Kropff. 1892 - 1979. Havengezicht Rotterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 60 cm. In goede staat.
A. Fürstmann. Duitse School. Circa 1880. Bergmeer met huis en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 65 cm. In goede staat.
H. van Leeuwen. Circa 1930. Boeren gezin in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Mogelijk Walesse Ting. Chinese stempel rechts boven. Twee vrouwen met bloemen. Aquarel op papier. Afmeting: H 31 x B 44 cm. In goede staat.
Roy Lichtenstein. Reproduced + printed in Great Britain by Lantrec Photo Lith Leeds. Titel: Whaam. Litho op papier. Afmeting: H 85 x B 78 cm. In goede staat.
Roy Lichtenstein. Reproduced + printed in Great Britain by Lantrec Photo Lith Leeds. Titel: Whaam. Litho op papier. Afmeting: H 85 x B 78 cm. In goede staat.
Jacob E. Paans. 1876 - 1972. Paardenkar in de duinen. Olieverf op paneel. Afmeting: 27 - 35 cm. In goede staat.
Jacob E. Paans. 1876 - 1972. Hollandse gracht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 35 cm. In goede staat.
Jacob E. Paans. 1876 - 1972. Tweede helft 19e eeuw. Dame in klederdracht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 13 cm. In goede staat.
Henry Schouten. 1857 - 1927. Belgische School. Bergpad met herders en schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 81 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollandse School. Verso monogram. Vissers bij fuiken. Olieverf op paneel. Afmeting: 29 x 20 cm. In goede staat.
J. Boekhoudt. Tweede helft 20e eeuw. Hollands wintergezicht in de stijl van de 19e eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Herman C.A. Paradies. 1883 - 1966. Brandersbuurt Schiedam. Potlood tekening op papier. Afmeting: H 31 x B 48 cm. In goede staat.
H. Savrij Fec. 1823 - 1907. Zonnig landschap met koeien, kalf en schaap. Olieverf op linnen. Afmeting: 33 x 77 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Portret van een edele dame. Craquele. Olieverf op linnen. Afmeting: H 47 x B 38 cm. In goede staat.
Vier antiquarische Hollandse boeken met illustraties Willy Sluiter en Piet v.d. Hem + originele schets Willy Sluiter uit 1934. Boek 1: Twee zwervers door de grote wereld. Boek 2: Benito de jonge zwerv...
Gert Stegeman. 1858 - 1940. Havengezicht Amsterdam met Schreierstoren etc. Olieverf op linnen. Afmeting: H 54 x B 65 cm. In goede staat.
G. Carpentero. 1820 - 1874. 19e Eeuw. Landschap met schapenfamilie. Olieverf op paneel. Afmeting: H 17,5 x B 24 cm. In redelijk/goede staat.
Wim Nefkens. Circa 1920. Afmeting: 1897 - 1982. Schaapskudde met herder. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.
Josef Strahn. 1904 - 1997. Duitse School. Boerenjongen met geit en schaap. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 51 cm. In goede staat.
Josef Strahn. 1904 - 1997. Duitse School. Jongen met geiten. Afmeting: H 37 x B 51 cm. In goede staat.
Hendrik Wilhelm Paradys. 1894 - Buitenhavenweg Schiedam met figuren. Pastel op papier. Afmeting: H 42 x B 61 cm. In goede staat.
Adri Bleys. 1877 - 1964. Volendamse visser in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Adri Bleys. 1877 - 1964. Volendamse visser schilt aardappelen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 18e - 19e Eeuw. Edele dame met naald en draad. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 28 cm. In redelijk/goede staat.
Walasse Ting '89. Nr. 45/50. 1929 - 2010. Springtime is here. Lithografie op papier. Afmeting: 100 x 100 cm. In goede staat.
Jan Harm Weijns. 1864 - 1945. Toegeschreven. Verso J.H. Weijns Rotterdam. Boerenhuis onder de bomen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 35 cm. In goede staat.
Sermain. 19e Eeuw. Mogelijk Charles Ferdinand Sermain. Ceramo. 1829 - 1909. Twee honden bij muizenval. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Sermain. 19e Eeuw. Mogelijk Charles Ferdinand Sermain. 1829 - 1909. Aap is honden aan het luizen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Klaas Bernink 1984, nr. 82/150. 1913 - 1996. Twentse boerderij. Lithografie op papier. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Theo Goedvriend. 1879 - 1969. Stilleven met boeddha, koralenketting etc. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 30 cm. In goede staat.
J.H.H. Bevort. 1917 - 1996. Amsterdams stadsgezicht met bloemenmarkt en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 100 x B 80 cm. In goede staat.
Anton Nicolaas Marie Karssen. 1945 - 2019. Hollands ijsgezicht. In 19e eeuwse stijl. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 21 cm. In goede staat.
Carl Eberhard Schlüter. 1886 - 1973. Vrouwelijk naakt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 46 x 40 cm. In goede staat.
Piet Bouter. 1887 - 1968. Herder bij zijn schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Twee maal 19e eeuw. Schildersezel met dubbelzijdig beschilderd portret schilderij. In 17e eeuwse stijl. Heer + dame. Monogram. Olieverf op paneel. Afmeting: H 56 x B 45 cm. In goede staat.
H.J. van Wijngaarden. 1906 - 1986. Groot Hollands IJsselgezicht met binnenvaart schepen bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: 80 x 120 cm. In goede staat.
Hans Truien, 1980. 1928 - 2005. Expressionistisch figuratieve voorstelling met bloemen et cetera. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.
J. Wolski. 1907 - 1990. Paardengespan in sneeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 31 cm. In goede staat.
Charles P. Gruppe. 1860 - 1940. Boerenschuur met boerin. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Louis Willem van Soest. Winterlandschap bij Laren met berkenbomen en wandelaar. Lichte craquele. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
A.J. van Driesten. 1878 - 1969. Leidsche School. Boerderij tussen de bomen. Aquarel op papier. Afmeting: H 29 x B 40 cm. In goede staat.
J. Jelgerhuis, 1821. 1770 - 1836. Fries interieur met handwerkende vrouw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 24,5 cm. In goede staat.
Josef Israëls. 1824 - 1911. Boeren interieur met figuren. Voorzien van originele Wisselingh etiket. Verso titel: Gebed voor maaltijd. Aquarel op papier. Afmeting: 70 x 54 cm. In goede staat.
Albertus Gradus Gerritsen. 1897 - 1989. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 74 cm. In goede staat.
E. Bouillé. Circa 1880. Franse School. Landschap met rivier, boerderij, vee en wasvrouwen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 52 x B 81 cm. In goede staat.
Th. Pater. Duitse School. Mogelijk Karl Kaufmann. 1843 - 1905. Duits riviergezicht met figuren. Partie bei Linz. Olieverf op linnen. Afmeting: H 27 x B 49 cm. In goede staat.
Bruno van Straaten. 1786 - 1870. Hollandse School. Romantisch landschap met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 37 cm. In goede staat.
J.E. Akkeringa Jr. 1894 - 1983. Zonnig boeren huis met figuur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 46 x B 58 cm. In goede staat.
Piet van Wijngaerdt. 1873 - 1964. Landschap riviergezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 63 x B 76 cm. In goede staat.
P.P. Schiedges. 1860 - 1922. Waterpartij met waterlelies. Aquarel op papier. Afmeting: H 48 x B 38 cm. In goede staat.
Henk Schuring, 1956. 1928 - 1984 Enschede. Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Cornelis Raaphorst. 1875 - 1954. Stilleven met spelende poezen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 30 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 18e - 19e Eeuw. Dame met roos. Gaatje + doek los van spieraam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 66 x B 51 cm. In redelijk/goede staat.
Groot 18e eeuws religieus schilderij. Duitse School. Koningin van Bohemen met engel St. Jean. Provenande Chanoinesses de Jupille pres Liege. De biecht. Olieverf op linnen. Eén restauratieplek en één s...
J.C. Verburgh. Cornelis Gerrit Verburgh. 1802- 1879. Landschap met vakwerkhuis, bruggetje en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 95 x B 79 cm. In goede staat.
Gregor von Bochmann. 1918. 1850 - 1930. Duitse School. Herders met paarden bij drenkplaats. Gouache op papier. Afmeting: H 18 x B 12 cm. In goede staat.
Gesigneerd L'Huber. 19e Eeuw. Stilleven met fruit. Bijgeschilderd. Afmeting: H 54 x B 65 cm. In redelijk/goede staat.
Henk Schuring. 1928 - 1984 Enschede. Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 48 x B 78 cm. In redelijk/goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Hollands zeegezicht met boten en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 49 cm. In redelijk/goede staat.
Willy Sluiter '40. 1873 - 1949. Strandgezicht met ezelrit. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
A. Dugelay. Franse School. Circa 1930. Stilleven met uien, wijn, koper. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Marius Bauer. 1867 - 1932. Portret Mata Hari. Uit de vroege periode dat hij met Isaac Israëls heeft gewerkt. Olieverf op karton. Afmeting: H 70 x B 40 cm. In goede staat.
Hendrik Breedveld. 1918 - Eendenfamilie aan de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 50 cm. In goede staat.