Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

A.Basino, Landschap (achter-glas-schilderij)
Startprijs 40 EUR

A. Basino. 1978. Landschap. Achter-glas-schilderij. Olieverf. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.

Ikoon, 21e Eeuw
Startprijs 40 EUR

Vergulde en plated ikoon. 21e Eeuw. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.

Indonesische School, Tabak rokende Indonesische visser
Startprijs 40 EUR

Indonesische School. 50er Jaren. Tabak rokende Indonesische visser. Olieverf op linnen. Afmeting: 26 x 18 cm. In goede staat.

A. Sokolova, Vazen met witte rozen (pendant)
Startprijs 40 EUR

Pendant. A. Sokolova. Vazen met witte rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 17 x 12 cm. In goede staat.

P. Cox, Hollands heidegezicht
Startprijs 40 EUR

Peter Cox. 1912 - 1985. Hollands heidegezicht met zandpad. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Ongesig., Mand met rozen
Startprijs 40 EUR

Ongesigneerd. 21e Eeuw. Mand met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 50 cm. In goede staat.

Chinees rolschilderij op papier
Startprijs 40 EUR

Chinees rolschilderij op papier. 20e Eeuw. Landschap. Gesigneerd. Gouache op papier. Afmeting: 61 x 125 cm. In goede staat.

E. Witkamp/Ernst Sigmund, Koning met zijn gevolg
Startprijs 40 EUR

E. Witkamp/Ernst Sigmund. 1871. 1854 - 1897. Koning met zijn gevolg. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 16,5 x 9 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Havengezicht Monnickendam
Startprijs 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd verso J.G. Siemer. Havengezicht Monnickendam. Olieverf op paneel. Afmeting: H 38 x B 18 cm. In goede staat.

A.J. v.d. Spek, Stilleven met diverse accessoires
Startprijs 40 EUR

A.J. v.d. Spek, 1960. 1958 - Stilleven met diverse accessoires. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.

Hulshoff Pol, Liggende poes
Startprijs 40 EUR

Hulshoff pol, 1922. 1883 - 1957. Liggende poes. Potlood op papier. Afmeting: 23 x 17 cm. In goede staat.

Kondostan?, Erotische voorstelling
Startprijs 40 EUR

Kondostan? Nr. II / XV. Titel: Rinascimento. Erotische figuren voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: 38 x 47 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Landschap met ruïnes
Startprijs 40 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Landschap met ruïnes. Oudheid. Sepia met ophogend wit. Op papier. Afmeting: H 27 x B 18 cm. In goede staat.

Oude landkaart
Startprijs 40 EUR

Oude landkaart. Liho door Christiano Geltiae Cliviae Fini Timotumqve Locotum Verissima Descriptio. Afmeting: 50 x 37 cm. In redelijk/goede staat.

W. Böhme-Brauer, Duits landschap
Startprijs 40 EUR

W. Böhme-Brauer. Duitse School. 1875 - Duits landschap met dorpsgezicht. Scheurtje. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In redelijke staat.

A. Scheerder, Bosrand met panoramisch uitzicht
Startprijs 45 EUR

A. Scheerder. 1943. Almelo. Bosrand met panoramisch uitzicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In redelijk/goede staat.

Sonja Koczula, Schimmen
Startprijs 50 EUR

Sonje Koczula. Schimmen. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 50 x 68 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Stadsgezicht Parijs
Startprijs 50 EUR

Onduidelijk. 60-er Jaren. Stadsgezicht Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

2x Oude/antieke Japanse houtsnedes
Startprijs 50 EUR

Twee oude/antieke Japanse houtsnedes met signatuur. Figuren voorstelling. Donkerste is beschadigd. Afmeting: 24 - 35 cm. In redelijk/goede staat.

3x Japanse schilderijen op zijde
Startprijs 50 EUR

Drie Japanse schilderijen op zijde. 20e Eeuw. Gesigneerd. Figuren voorstelling. Afmeting: 70 x 32 cm. In goede staat.

R. Boord, Liggend vrouwelijk naakt
Startprijs 50 EUR

R. Boord. 1994. Liggend vrouwelijk naakt. Olieverf op linnen. Afmeting H 25 x B 35 cm. In goede staat.

B. Baayens, Meertje bij Nijverdal
Startprijs 50 EUR

Bertus Baayens. Enschede. Vennetje bij Nijverdal. Olieverf op linnen. Afmeting: H30 x B 40 cm. In goede staat.

H. Roeloffzen, Stilleven
Startprijs 50 EUR

H. Roeloffzen. Nijmegen 1942. Stilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

J. Grenier, Hofnar met brief
Startprijs 50 EUR

J. Grenier. Franse School. Hofnar met brief. Lithografie op papier. Afmeting: 27 x 19 cm. In redelijke staat.