Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Onduid. gesig., Abstract figuratief 1421
Onduid. gesig., Abstract figuratief
Startprijs 15 EUR
K.T. Nauhaus, Riviergezicht door stad 1422
K.T. Nauhaus, Riviergezicht door stad
Startprijs 15 EUR
Gauchard Brunier, De hen die gouden eieren lei 1299
Gauchard Brunier, De hen die gouden eieren lei
Startprijs 20 EUR
Schau Pi Tuing, Paard 1405
Schau Pi Tuing, Paard
Startprijs 20 EUR
Onduid. gesig., Die Prediger 1102
Onduid. gesig., Die Prediger
Startprijs 25 EUR
Ken Michaelsen, Jachtprent 1260
Ken Michaelsen, Jachtprent
Startprijs 25 EUR
Monogram P.B., Franse Fayence bierpul met bloemen 1439
Monogram P.B., Franse Fayence bierpul met bloemen
Startprijs 25 EUR
O. Götzinger, Vrouw achter spinnewiel 1150
O. Götzinger, Vrouw achter spinnewiel
Startprijs 30 EUR
R. Hebbelinck, Rue de Chain Marin 1159
R. Hebbelinck, Rue de Chain Marin
Startprijs 30 EUR
O. Götzinger, Man achter weefgetouw 1162
O. Götzinger, Man achter weefgetouw
Startprijs 30 EUR
Ongesigneerd, Interieur met figuren 1254
Ongesigneerd, Interieur met figuren
Startprijs 30 EUR
J. Lorjé, Berglandschap met bloemenveld 1321
J. Lorjé, Berglandschap met bloemenveld
Startprijs 30 EUR
2x Oude/antieke Perzische aquarellen 1406
2x Oude/antieke Perzische aquarellen
Startprijs 30 EUR
Jansink, Vaas met bloemen 1438
Jansink, Vaas met bloemen
Startprijs 30 EUR
Bep Toscani, Abstract 1445
Bep Toscani, Abstract
Startprijs 30 EUR
Andre Arendsman, Pauze 1446
Andre Arendsman, Pauze
Startprijs 30 EUR
2x Peter v.d. Akker, Lithografieën 1447
2x Peter v.d. Akker, Lithografieën
Startprijs 30 EUR
G. van Jeveren, Hollands strandsgezicht met dames 1449
G. van Jeveren, Hollands strandsgezicht met dames
Startprijs 30 EUR
J.H. Doeleman, Figuren op landweg 1453
J.H. Doeleman, Figuren op landweg
Startprijs 30 EUR
E. Kalkofen, Riviergezicht 1459
E. Kalkofen, Riviergezicht
Startprijs 30 EUR
Klaas Overzee, Boerderij met boer en kippen 1461
Klaas Overzee, Boerderij met boer en kippen
Startprijs 30 EUR
4x Antieke gravures, 18e - 19e eeuw 1469
4x Antieke gravures, 18e - 19e eeuw
Startprijs 30 EUR
2x Antieke gravures, 17e - 18e eeuw 1471
2x Antieke gravures, 17e - 18e eeuw
Startprijs 30 EUR
Wijkniet, Stadsgezicht met ophaalbrug 1370
Wijkniet, Stadsgezicht met ophaalbrug
Startprijs 35 EUR