42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

Zeldzame Lectura pendule 3500
Zeldzame Lectura pendule

3.000 EUR

Staande Friese klok 3502
Staande Friese klok

2.500 EUR

Staande Friese klok 3503
Staande Friese klok

1.900 EUR

Franse vuurvergulde miniatuur pendule 3514
Franse vuurvergulde miniatuur pendule

700 EUR

Franse pendule met Wedgwood plaquettes 3519
Franse pendule met Wedgwood plaquettes

550 EUR

Albasten pendule met schommel 3513
Albasten pendule met schommel

400 EUR

Lyra pendule met marmer 3521
Lyra pendule met marmer

400 EUR

Weense tafelklok, 18e eeuw 3674
Weense tafelklok, 18e eeuw

350 EUR

Italiaanse lyra pendule 3545
Italiaanse lyra pendule

340 EUR

18e Eeuwse Louis Quinze staande klok 3581
18e Eeuwse Louis Quinze staande klok

290 EUR

18e Eeuwse Louis Seize staande klok 3582
18e Eeuwse Louis Seize staande klok

290 EUR

Drie gewichten koekoeksklok 3593
Drie gewichten koekoeksklok

280 EUR

Engelse tafelklok 3574
Engelse tafelklok

275 EUR

18e Eeuws messing uurwerk van Engelse staande klok 3526
18e Eeuws messing uurwerk van Engelse staande klok

260 EUR

Friese staartklok, Dubbele kap 3527
Friese staartklok, Dubbele kap

250 EUR

Lenzkirch regulateur, 1870 3531
Lenzkirch regulateur, 1870

250 EUR

Duitse staande klok, 1725 3643
Duitse staande klok, 1725

250 EUR

Albast Empire klokkenstel 3673
Albast Empire klokkenstel

250 EUR

Vuurvergulde Franse pendule, 1840 3538
Vuurvergulde Franse pendule, 1840

235 EUR

Belgische ijkklok voor duiven klokken 3576
Belgische ijkklok voor duiven klokken

220 EUR

Antieke Franse pendule 3598
Antieke Franse pendule

200 EUR

Franse tafelklok, 19e eeuw 3649
Franse tafelklok, 19e eeuw

200 EUR

Le Roy parelmoer Vorderzappler, 19e eeuw 3678
Le Roy parelmoer Vorderzappler, 19e eeuw

200 EUR

Franse bronzen pendule 3528
Franse bronzen pendule

180 EUR