42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

Monogram H.V.P., Stilleven met rozen
Resultaat: 35 EUR

Monogram H.V.P. Art Deco stilleven met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 46 cm. In goede staat.

Huijbrechts, Stilleven met kruik, boek en uien
Resultaat: 30 EUR

Huijbrechts. Circa 1920. Stilleven met kruik, boek en uien. Olieverf op linnen. Afmeting: 35 x 40 cm. In redelijk/goede staat.

J. Damstra, Landschap met windmolens en figuur
Resultaat: 30 EUR

J. Damstra. Hollandse School. Landschap met windmolens en figuur. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.

2x Gravures, Middelburg+Zierikzee
Resultaat: 30 EUR

Limoges schilderij
Resultaat: 25 EUR

Stadsplattegrond Almelo
Resultaat: 25 EUR

Onduid. gesig., Stilleven met fruit
Resultaat: 20 EUR

Onduidelijk gesigneerd, 1962. Hollandse School. Stilleven met fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.