Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

W. de Kok, Trekpaarden met boomstam
Resultaat: 100 EUR

W. de Kok. Circa 1930. Trekpaarden met boomstam. Olieverf op linnen. Afmeting: 75 x 100 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Marine jongetje
Resultaat: 100 EUR

Ongesigneerd. Circa 1880. Marine jongetje. Jezus called a little child up on to him. Olieverf op paneel. Afmeting: H 46 x 36 cm. In goede staat.

J. Thisova, Fries interieur
Resultaat: 100 EUR

J. Thisova. 1923. Fries interieur met vrouw, stoeltjesklok etc. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

C.N. Storm, Binnentuin Deventer
Resultaat: 100 EUR

Carel Nicolaas Storm van 's Gravensande, 1878. 1841 - 1924. Binnentuin Deventer. Aquarel op papier. Afmeting: 17 x 35 cm. In goede staat.

P.M. Hendriks, Landschap Giethoorn
Resultaat: 100 EUR

P.M. Hendriks. Landschap Giethoorn. Aquarel op papier. Afmeting: 38 x 62 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Scheveningse bomschuiten op zee
Resultaat: 100 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Scheveningse bomschuiten op zee. Olieverf op paneel. Krom. Afmeting: H 42 x B 36 cm. In redelijk/goede staat.

F.W.N. Mulert Fecit, Turkse soldaat te paard
Resultaat: 100 EUR

F.W.N. Mulert Fecit. 19e Eeuw. Turkse soldaat te paard. Vochtvlekken. Tekening op papier. Afmeting: 36 x 48 cm. In redelijke staat.

L. Hoevenaar, Paarden aan het voeren bij stal
Resultaat: 100 EUR

L. Hoevenaar. Circa 1900. Paarden aan het voeren bij paardenstal. Olieverf op paneel. Afmeting: 41 x 50 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Brood op tinnen schaal
Resultaat: 90 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met tin en brood. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

R. Withaar, Boerderij met boer en kippen
Resultaat: 90 EUR

Reint Withaar. Boerderij met boer en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

H. ten Bos, Portret Beethoven
Resultaat: 90 EUR

Henk ten Bos. Tweede helft 20e eeuw. Portret Beethoven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

C. Terlouw, Bosgezicht met beek
Resultaat: 90 EUR

C. Terlouw. (Kees). 1890 - 1948. Bosgezicht met beek. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met divers fruit
Resultaat: 90 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met divers fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.

Rodalfo Tur, Halfblinde man met gitaar en kind
Resultaat: 90 EUR

Rodalfo Tur. 1970. Italiaanse School. Halfblinde man met gitaar en kind. Olieverf op linnen. Afmeting: 72 x 90 cm. In goede staat.

Jan Voerman Jr., Rozenbottels in vaas
Resultaat: 90 EUR

Jan Voerman Jr. 1925. 1890 - 1976. Nr. 18/75. Rozenbottels in vaas. Lithografie op papier. Afmeting: H 16 x B 16 cm. In goede staat.

Ongesigneerd?, 2x Stadsgezichten Napels
Resultaat: 90 EUR

Ongesigneerd? Twee oude Italiaanse stadsgezichten Napels. Havengezicht met figuren en boten + Panoramisch stadsgezicht. Gouache op papier. Afmeting: 16 x 23 cm. In goede staat.

John Bevort, Stadsgezicht Parijs
Resultaat: 90 EUR

John Bevort. Vroeg werk. Stadsgezicht Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

G. Stegeman, Bosgezicht met landhuis
Resultaat: 90 EUR

Gerrit Stegeman. 1858 - 1940. Bosgezicht met landhuis. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 29,5 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Paard, hond en figuur in stal
Resultaat: 90 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Paard, hond en figuur in stal. Olieverf op paneel. Afmeting: 33 x 28 cm. In goede staat.

H. Balman, Hollandse ijspret
Resultaat: 85 EUR

H. Balman. 20e Eeuw. Hollandse ijspret in de 19e eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 12,5 x B 17,5 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Havengezicht bij nacht
Resultaat: 85 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Verso Frans Holle. Havengezicht bij nacht. Olieverf op paneel. Afmeting: 27 x 35 cm. In goede staat.

C. Breitenstein, Kustgezicht met zeilboot
Resultaat: 85 EUR

Carl Breitenstein. 1864 - 1921. Duitse School. Kustgezicht met zeilboot. Oudere restauratie. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In redelijke staat.

E. A. Maurer, Zwitsers landschap
Resultaat: 80 EUR

Eugen A. Maurer. 1885 - 1961. Landschap Zwitserland. Olieverf op linnen. Afmeting: H 43 x B 33 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met divers fruit
Resultaat: 80 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met divers fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Foetus in baarmoeder
Resultaat: 80 EUR

Anton Heyboer, 1986. 1924 - 2005. Foetus in baarmoeder. Ets op papier. Afmeting: 11 x 18 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Schipbreuk aan de kade
Resultaat: 80 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Schipbreuk aan de kade. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31 x 40,5 cm. In goede staat.

G.J. Dispo, Bloemenmarkt Amsterdam
Resultaat: 80 EUR

George Jan Dispo. 1922 - 1973. Bloemenmarkt Amsterdam. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

V. Toog, Dorpshaven met ophaalbrug
Resultaat: 80 EUR

V. Toog. Circa 1920. Dorpshaven met ophaalbrug. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

R. Withaar, Drentse boerderij
Resultaat: 80 EUR

Reint Withaar. Drentse boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

E. Walter, Duingezicht
Resultaat: 80 EUR

E. Walter. Tweede helft 20e eeuw. Duingezicht met figuren en boten op zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met druiven
Resultaat: 80 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met druiven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

M.H., Stadsgezicht met markt
Resultaat: 80 EUR

M.H. Circa 1900. Stadsgezicht met markt en figuren. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.

G.C. Rol, Gezicht op Leikanger
Resultaat: 80 EUR

G.C. Rol. Noorse School. Gezicht op Leikanger Noorwegen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

A.E. Otriuyenco, Stilleven met schelpen
Resultaat: 80 EUR

A.E. Otriuyenco. Russische School. Verso tekst. Stilleven met schelpen. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 60 cm. In goede staat.

Korver, Bengaalse tijger
Resultaat: 80 EUR

Korver. 20e Eeuw. Bengaalse tijger aan drenkplaats. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

D. Voerman, Bosgezicht met berkenbomen
Resultaat: 80 EUR

D. Voerman. Bosgezicht met berkenbomen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

18e Eeuwse gravure, Die neunte Plage der Egypter
Resultaat: 75 EUR

18e Eeuwse gravure. La neuvieme plaie d'Egypte. Die neunte Plage der Egypter. Handingekleurde gravure op papier. Afmeting: H 33 x B 43 cm. In goede staat.

De Zwart, Vissershaven
Resultaat: 70 EUR

De Zwart. Circa 1940. Vissershaven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 41 x B 50 cm. In goede staat.

C. de Bruin, Boerderij met kippen
Resultaat: 70 EUR

Cornelis de Bruin. 1870 - 1940. Boerderij met kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

2x Oude/antieke Japanse houtsnedes
Resultaat: 70 EUR

Twee oude/antieke Japanse houtsnedes met signatuur. Eén maal karper. Eén maal figuren decor. Houtsnedes op papier. Afmeting: 31 - 36 cm. In goede staat.

T.H. Bawoizky, Riviergezicht met kasteel
Resultaat: 70 EUR

T.H. Bawoizky. Hongaarse School. 21e Eeuw. Riviergezicht met kasteel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

C. de Zeeuw, Stadsgezicht met figuren
Resultaat: 70 EUR

Cornelis de Zeeuw. 1875 - 1935. Stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

Louis van der Steen, Kan met bloemen
Resultaat: 70 EUR

Louis van der Steen. 1891 - 1954. Kan met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Monogram en 1940, Stilleven perziken
Resultaat: 70 EUR

Monogram en 1940. Stilleven met perziken. Olieverf op linnen. Afmeting: 37,5 x 26,5 cm. In goede staat.

W. Horselenberg, Glazen vaas met bloemen
Resultaat: 70 EUR

W. Horselenberg. 1881 - 1961. Glazen vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 38 cm. In goede staat.

K. Burgmans, Schelpenvissers op strand
Resultaat: 70 EUR

K. Burgmans. 20e Eeuw. Schelpenvissers op strand. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Herder met schapen
Resultaat: 70 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Herder met schapen bij schaapskooi. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 30 cm. In goede staat.

B.Janssen, Dorpsgezicht met sloot
Resultaat: 70 EUR

Bernhard Janssen. 1874 - . Arnhem. Dorpsgezicht met sloot. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 27 cm. In redelijke staat.

Herman Brood, Omhelsende figuur
Resultaat: 70 EUR

Herman Brood. Texoprint. Omhelsende figuur. Reproductie op linnen. Afmeting: H 42 x B 38 cm. In goede staat.

J.J. van der Stap, Hollands havengezicht
Resultaat: 65 EUR

J.J. van der Stap. 1874 - 1940. Hollands havengezicht met ophaalbrug. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 26 cm. In goede staat.

C. Nierop, Stilleven met glas, fruit, koper en tin
Resultaat: 60 EUR

Cornelis Nierop. 1892 - 1972. Stilleven met glas, fruit, koper en tin. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Wintergezicht met figuren
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Wintergezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Vaas met bloemen
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd. Stilleven. Tweede helft 20e eeuw. Vaas met bloemen. Naar 17e eeuws voorbeeld. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

2x Antieke gravures, Amsterdam
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke, bijzondere gravures Amsterdam. 17e - 18e Eeuw. Eén maal landkaart Amsterdam 1593 - 1613. Vergroting, handingekleurd. Eén maal Amsterdam. De waterkant van 't IJ te sien. Handingekleurd. G...

3x Antieke gravures, Divers
Resultaat: 60 EUR

Drie antieke gravures. 18e Eeuw. Handingkleurd. Amsterdam. Nieuwe kerk. Stadhuis van Vooren. De vernieuwde waag op den Dam. Gravures op papier. Afmeting: 38 - 43 cm. In goede staat.

A. Verleur, Boslandschap
Resultaat: 60 EUR

Andries Verleur. 1911. 1876 - 1953. Boslandschap. Haagse School. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 48 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Portret Rembrandt
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Portret Rembrandt. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 51 cm. In redelijk/goede staat.

Arturo Tomagnini, Zelfportret + brief
Resultaat: 60 EUR

Arturo Tomagnini, 1955. 1879 - 1957. Italiaanse School. Zelfportret + brief van Tomagnini. Pastel op papier. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Hollands landschap met koeien
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Hollands landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 28 x B 35 cm. In goede staat.

H.Millhagen, Vakwerkboerderij aan waterkant
Resultaat: 60 EUR

H. Millhagen, 1918. Duitse School. Vakwerkboerderij aan waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: H 43 x B 60 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Hollands stadsgezicht
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

J. Drees, Hollandse zomer + wintergezicht
Resultaat: 60 EUR

J. Drees. Circa 1920. Hollandse zomer en wintergezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Naar N. Maes, Man bid voor het maal
Resultaat: 60 EUR

Naar Nicolaas Maes. 20e Eeuw. Man bid voor het maal. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

B.H. Bolink, Strandgezicht
Resultaat: 60 EUR

Bert Henri Bolink. 1876 - 1950. Strandgezicht met schelpenvisser en paardenkar. Aquarel op papier. Afmeting: 63 x 47 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, 3x Erotische etsen
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd. Drie antieke erotische etsen. Handingekleurd. Etsen op papier. Afmeting: H 12 x B 9 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Cavaleristen
Resultaat: 55 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Duitse School. Verso. Cavaleristen. Sepia op paneel. Afmeting: H 46 x B 37 cm. In goede staat.

4x Antiquarische boeken met illustraties Willy Sluiter
Resultaat: 50 EUR

Vier antiquarische Hollandse boeken met illustraties Willy Sluiter en Piet v.d. Hem + originele schets Willy Sluiter uit 1934. Boek 1: Twee zwervers door de grote wereld. Boek 2: Benito de jonge zwerv...

B. Medema, Poldergezicht
Resultaat: 50 EUR

B. Medema. Hollandse School. Poldergezicht met boer en punter. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 24 cm. In goede staat.

A.. Luycx, Boerderij met Maria prieel
Resultaat: 50 EUR

A. Luycx. 1922. Belgische School. Boerderij met Maria prieel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 27 cm. In goede staat.

A. Sokolov, Riviergezicht met bootje
Resultaat: 50 EUR

A. Sokolov. 1938. Russische School. Riviergezicht met bootje. Olieverf op linnen. Afmeting: H 18 x 28 cm. In goede staat.

A. v.d. Weele, 19e Eeuwse Hollandse ijspret
Resultaat: 50 EUR

A. v.d. Weele. 20e Eeuw. 19e Eeuwse Hollandse ijspret. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Oud Limoges schilderij
Resultaat: 50 EUR

Oud Limoges emaille schilderij. Door A. Bureau emailleur D'art. Landschap met bloesemboom en paard bij drenkbak en boerderij. Afmeting: 31 x 21 cm. In goede staat.

K.L. Laminoir, Stadsgezicht Brugge?
Resultaat: 50 EUR

K.L. Laminoir. 20e Eeuw. Belgische School. Stadsgezicht Brugge? Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 60 cm. In goede staat.

van Huffel, Boerderij met figuren
Resultaat: 50 EUR

van Huffel. Circa 1930. Boerderij met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 35 cm. In goede staat.

Soros, Figuur op bruggetje in de winter
Resultaat: 50 EUR

Soros. Circa 1900. Figuur op bruggetje in de winter. Olieverf op linnen. Afmeting: H 33 x B 23 cm. In goede staat.

C. Camille of Camillo, Stilleven op tafel
Resultaat: 50 EUR

C. Camille of Camillo. 19e Eeuw. Stilleven op tafel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 60 cm. In goede staat.

5x Miniatuur portretten
Resultaat: 50 EUR

Vijf oude miniaturen. Dames en heren portretten. 20e Eeuw. Afmeting: H 9 x B 7 cm. In goede staat.

Clairy?, Boten bij vuurtoren
Resultaat: 50 EUR

Clairy? Circa 1920. Boten bij vuurtoren. Olieverf op paneel. Afmeting: 56 x 46 cm. In goede staat.

Monogram F.S., Liggend vrouwelijk naakt
Resultaat: 50 EUR

Monogram F.S. 1951. Liggend vrouwelijk naakt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.

Onduid. gesig., Vaas met bloemen
Resultaat: 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Havengezicht
Resultaat: 50 EUR

Ongesigneerd. Circa 1920. Havengezicht met figuren op kade. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.

Naar Duchattel, Poldergezicht met sloot en windmolen
Resultaat: 50 EUR

Naar Duchattel. Circa 1900. Poldergezicht met sloot en windmolen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 17,5 cm. In goede staat.

Chinees achter-glas-schilderij
Resultaat: 50 EUR

Oud Chinees achter-glas-schilderij in houten omlijsting. Met draak/paradijsvogel decor. Afmeting: H 47 x B 30 cm. In goede staat.

J. ter Haar, Herderin met schapen
Resultaat: 50 EUR

J. ter Haar. Circa 1920. Herderin met schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Landschap met boerderij
Resultaat: 50 EUR

Ongesigneerd. 21e Eeuw. Landschap met boerderij, boerin en koeien. Olieverf op paneel. Afmeting: H 12,5 x B 17,5 cm. In goede staat.

Monogram H.B., Baby op sofa
Resultaat: 45 EUR

Monogram H.B. 1921. Baby op sofa. Olieverf op linnen. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.

W. Voorendt, Hollands riviergezicht
Resultaat: 40 EUR

W. Voorendt. 1903. Hollands riviergezicht met trekschuit en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 67 x 50 cm. In redelijk/goede staat.

H.W. Eckhardt, Heidegezicht
Resultaat: 40 EUR

H.W. Eckhardt. Circa 1920. Heidegezicht. Gaatje. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Monogram, Figuur in boeren interieur
Resultaat: 40 EUR

Monogram. 20e Eeuw. Figuur in boeren interieur. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 10 cm. In goede staat.

J. Kik, Hollands havengezicht
Resultaat: 40 EUR

J. Kik. Tweede helft 20e eeuw. Hollands havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.

J.P. Molenaar, Hollands riviergezicht
Resultaat: 40 EUR

J.P. Molenaar. Circa 1930. Hollands riviergezicht met pleziervaartuigen. Aquarel op papier. Afmeting: H 50 x B 100 cm. In goede staat.

Chinees zijdeschilderij
Resultaat: 40 EUR

Chinees gesigneerd zijde-schilderij. Bamboe met vogels. 20e Eeuw. Afmeting: H 40 x B 27 cm.In goede staat.

J.A.S., 2x Tulpen
Resultaat: 40 EUR

Johannes Adrianus Smit. Twee lithografieën. Mokum Red + Bellona. Litho op papier. Afmeting: H 32 x B 29 cm. In goede staat.

P. van Wijngaerdt, Hollands riviergezicht Sloterdijk
Resultaat: 40 EUR

Piet van Wijngaerdt. 1873 - 1964. Hollands riviergezicht Sloterdijk. Pastel op papier. Afmeting: H 24 x B 42 cm. In goede staat.

C. Seidl, Blokhut in winterse bergen
Resultaat: 40 EUR

Clemens Seidl. 1874 - 1956. Duitse School. Blokhut in winterse bergen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Josef Mühlbeck., Riviergezicht
Resultaat: 40 EUR

Josef Mühlbeck (1878-1920). Duitse School. Riviergezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 28 x 43 cm. In goede staat.