42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

Marius Bauer, Portret Mata Hari 1002
Marius Bauer, Portret Mata Hari

12.000 EUR

Willy Sluiter, Strandgezicht met ezelrit 1005
Willy Sluiter, Strandgezicht met ezelrit

8.000 EUR

Roy Lichtenstein, Vrouwelijk naakt 1094
Roy Lichtenstein, Vrouwelijk naakt

2.200 EUR

B. van Straaten, Romantisch landschap 1025
B. van Straaten, Romantisch landschap

1.500 EUR

Mogelijk Walesse Ting, Twee vrouwen met bloem 1085
Mogelijk Walesse Ting, Twee vrouwen met bloem

750 EUR

Onduidelijk gesigneerd, Gevecht in taveerne na kaartspel

700 EUR

Henk Schuring, Abstracte compositie 1009
Henk Schuring, Abstracte compositie

700 EUR

B. van Houten, Vrouw met hondje op schoot 1144
B. van Houten, Vrouw met hondje op schoot

675 EUR

J. Emmerik, Havenmonding 1334
J. Emmerik, Havenmonding

650 EUR

H. Heyligers, Boeren familie in interieur 1066
H. Heyligers, Boeren familie in interieur

625 EUR

H.J. van Wijngaarden, Hollands IJssel gezicht 1042
H.J. van Wijngaarden, Hollands IJssel gezicht

600 EUR

18e Eeuws religieus schilderij, De biecht 1017
18e Eeuws religieus schilderij, De biecht

550 EUR

J. Mankes, Kraai 1311
J. Mankes, Kraai

550 EUR

Henk Schuring, Abstracte compositie 1020

500 EUR

Hans Truien, Expressionistisch 1041
Hans Truien, Expressionistisch

500 EUR

Ongesigneerd, Edele dame met naald en draad 1059
Ongesigneerd, Edele dame met naald en draad

500 EUR

C. van Assendelft, Figuren trekken trekschuit 1075
C. van Assendelft, Figuren trekken trekschuit

500 EUR

Jan Holtrop, Hollands heidegezicht 1038
Jan Holtrop, Hollands heidegezicht

450 EUR

Wim Bos, Rotterdams' havengezicht 1168
Wim Bos, Rotterdams' havengezicht

450 EUR

6x Karikatuur werken 1194
6x Karikatuur werken

450 EUR

W. v.d. Burgh, Russisch paardengespan in volle draf 1091
W. v.d. Burgh, Russisch paardengespan in volle draf

440 EUR

Gregor von Bochmann, Herders met paarden bij drenkplaats 1014
Gregor von Bochmann, Herders met paarden bij drenkplaats

410 EUR

Ongesigneerd, Prinses met hofdame op balkon. 1012
Ongesigneerd, Prinses met hofdame op balkon.

400 EUR

H.W. Paradys, Buitenhavenweg Schiedam 1062
H.W. Paradys, Buitenhavenweg Schiedam

400 EUR