Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

 

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
178 Resultaten
Kavel: 870

Zeer grote zilveren jat

Resultaat: 275 EUR

Zeer grote zilveren jat, Russisch, 84 zolotniks, (875/000), versierd met acanthusbladeren, ster en leeuw, bekroond met 2 staande leeuwen met de thora. lengte 50 cm. ca 124 gram. Moskou, na 1880. Enkel...


Kavel: 444

2 Karaffen met zilverwerk

Resultaat: 260 EUR

Fraai stel kristallen karaffen met zilver, 833/000. Twee geslepen kristallen karaffen met deels zilveren stoppen versierd met zilveren fuchsia's. Voorzien van zilveren ketting met rand om de karaf. ø1...


Kavel: 45

Zilveren 3-poot bakje

Resultaat: 250 EUR

Prachtige zilveren bak, 930/000, met een deels omgeslagen rand met gezaagd decor, aan de onderzijde bewerkt met voluten en een knop. Geplaatst op 3 klauwpoten met bloemapplique. 14x14x11cm. ca 334 gra...


Kavel: 19

Tafelstuk van kristal met zilver

Resultaat: 240 EUR

Kristallen tafelstuk geplaatst op zilveren voet. Ronde kristallen schaal met omgeslagen gecontourneerde rand met amandelslijpsel, geplaatst op een bewerkte zilveren voet, rond model met guilloche bewe...


Kavel: 95

Tas met zilveren haak

Resultaat: 240 EUR

Kralentas met zilveren beugel en rokhaak, 8338/000, halfrond met opengewerkt patroon met stuivertjes, binnenbeugel en voorzien van een bijbehorende rokhaak. Bevestigd aan een fraaie kralentas met har...


Kavel: 771

12 Zilveren lepels

Resultaat: 240 EUR

Set met twaalf zilveren lepels, 800/000, voorzien van een puntbak en een steel met getrembleerd hartfilet patroon, voorzien van monogram: JSC. En aan de achterzijde voorzien van gravure B 1898, ( oplo...


Kavel: 50

Zilveren ovale schaal

Resultaat: 225 EUR

Zilveren schaal, 800/000, ovaal gecontourneerd model op ovale voet met geschulpte rand. 31x18x5cm. Duits. ca 405 gram. In goede staat


Kavel: 192

2 Zilveren strooiers

Resultaat: 225 EUR

Stel zilveren strooiers, 833/000, op ronde voet, bolmodel met bol gecontourneeerde strooidop. ø6x16cm. MT.: Van Kempen, Voorschoten. totaal ca 216 gram. In goede staat


Kavel: 140

Antieke kurkentrekker met zilver

Resultaat: 200 EUR

Antieke Empire kurkentrekker met parelmoer ingelegd zilveren lauwerkrans en zilveren trekkerhuis. Onduidelijke merken. Afmeting: 9 x 4 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 325

Zilveren serveerdelen

Resultaat: 190 EUR

Vijf zilveren serveerdelen, 833/000, met een groentelepel, een vleesvork, een spiegeleischep en 2 compotelepels, model Hollands glad en Haags Lofje. MT.: o.a. Gerritsen en van Kempen, zeist en A.J.Dr...


Kavel: 518

Zilveren miniatuur comfoor, ca 1730

Resultaat: 185 EUR

Zilveren miniatuur comfoor met gekartelde rand en geplaatst op 3 poten. Voorzien van ebbenhouten greep. MT.: Arnoldus van Geffen, Amsterdam, ca 1730. 8,5x5x2,3cm. In zeer goede staat


Kavel: 96

Zilveren wijnset in cassette, Bonebakker

Resultaat: 175 EUR

Zilveren wijnset, 925/000, in houten cassette. Wijnset bestaande uit een zilveren krukkenstrekker en een mes en flesopener met zilveren heft. MT.: Jezler. Importeurteken: Bonebakker & Zoon, n.v. Amste...


Kavel: 416

3 Zilveren lepels

Resultaat: 175 EUR

Drie zilveren lepels, 2 lepels, 925/000, MT.: H.Momm, Nijmegen, jl.: t:1878 en een lepel, 833/000, MT.: J.W.v.Sull, Geertruidenberg, jl.: K:1819. lengte 20,5 cm. Totaal ca 211 gram. In goede staat


Kavel: 93

Statenbijbel met zilver, 1826

Resultaat: 160 EUR

Antieke statenbijbel met bruin lederen kaft, met goud op snee, 1790. Voorzien van een dubbel zilveren slot met bloemdecor, laat Empire. MT.: H.Rietvink, Alkmaar, jl.:R:1826, 12x18x7cm. In goede staat


Kavel: 119

Zilveren tabaksdoos

Resultaat: 160 EUR

Zware zilveren tabaksdoos, 833/000, rechthoekig model met een scharnierend deksel voorzien van graveerwerk. de zijkanten en onderzijde zijn voorzien van een ribdecor. MT.: F.v, Baaren, Schoonhoven, 18...


Kavel: 871

Zilveren jat Russisch

Resultaat: 160 EUR

Zilveren jat, Russisch, 84 zolotniks, (875/000), met een deels vierkante pointer versierd met leeuw kandelaar en acanthusblad, bekroond met een vierkant voorzien van Joodse ster met steen en een figuu...


Kavel: 97

Kristallen flute met zilver

Resultaat: 150 EUR

Prachtige kristallen vaas, Flute, geplaatst op een zilveren voet. Trompetvormige kristallen vaas met een gecontourneerde rand en versierd met amandelslijpsel, geplaatst op een ronde zilveren voet vers...


Kavel: 250

18 Krt. gouden ridder-oorkonde

Resultaat: 150 EUR

18 Karaat gouden ridder-oorkonde. Oranje Nassau. 20e Eeuw. v. Wielik B.V. Ridderorden B.V. - Den Haag. Afmeting: 3 cm. In goede staat.


Kavel: 521

2 Bijbeltjes met gouden slot

Resultaat: 150 EUR

Twee bijbels met geelgouden slot, 585/000, met bruin lederen kaft. Kleine bijbel, nieuwe testament, met bewerkte binnenrand van de kaft en een gouden sluiting, met filigrain en krullen, 13x8x4cm en ee...


Kavel: 289

Lot miniaturen

Resultaat: 145 EUR

Lot met 7 zilveren miniaturen bestaande uit een tafel met voorstelling, een driepoot kruk, en 5 verschillende stoelen. Diverse gehaltes. ca 99 gram. 2x3cm- 6x4x3,5cm. In goede staat


Kavel: 564

Joodse olielamp

Resultaat: 140 EUR

Joodse olielamp, Chanouka, plated op een rechthoekig gecontourneerde voet met een schild met chanouka en staande leeuwen. 26x11x20cm. Voorzien van 8 losse glaasjes voor olie. In goede staat


Kavel: 141

Zilveren bruidskistje

Resultaat: 130 EUR

Bijzonder zilveren bruidskistje, 835/000, zeskantig gemaakt uit filigrain, geplaatst op 3 bolpootjes gemaakt uit draad. 8x8x8cm. ca 98 gram. In goede staat


Kavel: 399

Sigarenkoker met zilver

Resultaat: 130 EUR

Sigarenkoker met schildpad en zilver, 833/000. Rechthoekige koker met schildpad, versierd met zilveren bewerkte randen en elementen, voorzien van graveerwerk. MT.: J.D.Schieke, Den Bosch 1822-1827. 14...


Kavel: 443

Lodereinfles met goud

Resultaat: 130 EUR

Kristallen odeurflacon met geelgoud, 585/000, Flacon geplaatst op een ronde gouden voet met graveerwerk, voorzien van een gouden dop en gezaagde kraag, en voorzien van een zeskantig gouden bandje, all...