Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren pillendoosje
Resultaat: 30 EUR

Zilveren pillendoosje, 925/000, ovaal model met scharnierend deksel. Op de bodem getekend: Organon, 1923-1989. 4x3x2cm. ca 34 gram. In goede staat

Oude Engelse plated tafelschaal Sheffield
Resultaat: 30 EUR

Oude Engelse Sheffield plated tafelschaal met drakenkoppen. 20e Eeuw. Afmeting: 14 x 26 cm ø. Voorzien van gravure. In goede staat.

Lot silver overlay (6x)
Resultaat: 30 EUR

Lot met silver overlay met o.a. een paard, vazen, vioolspeler, kindje en een edelman op een boek.

Lot zilver
Resultaat: 25 EUR

Lot zilver met een zilveren beker, 835/000, tulp model met filetrand, MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist jl.: W:1956, een tas met zilveren beugel met bloemendecor en ketting, 833/000, MT.: J.J. van d...

Uitgebreid platd Keltum bestek
Resultaat: 20 EUR

Uitgebreid plated Keltum bestek. 20e Eeuw. Afmeting: 17 - 27 cm. In goede staat.

Lot plated (4x)
Resultaat: 20 EUR

Vier maal oude plated kaarskandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: H 18 - 30 cm. In goede staat.

Lot Djokja zilver
Resultaat: 20 EUR

Lot Djokja zilver, 800/000, met een doosje met zilveren element, een klemband en een servetband.

Lot zilver
Resultaat: 20 EUR

Lot zilver met een vaasje. servetband, vingerhoedbandje, mosterdlepel, 2 specerijenlepeltjes en 3 lepels, waarvan één plated, met bladpatroon. totaal ca 91 gram. In goede staat

3x Zilver, lepel/schep/beker
Resultaat: 20 EUR

Drie delen zilver met een drinkbekertje, 800/000, Wilhelm Binder, Schwabisch gmund, ø2x4cm, een theeschep, 835/000 met een gestanste voorstelling van man met kar en paard, 7x4cm, en een kruidenwijnzee...

Lot plated (8x)
Resultaat: 15 EUR

Acht delen oud plated. Bestaande uit: Vier kandelaren, melk/suiker set, schaal. Afmeting: 8 - 28 cm. In redelijk/goede staat.