Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

 

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
199 Resultaten
Kavel: 1002

Marius Bauer, Portret Mata Hari

Resultaat: 12.000 EUR

Marius Bauer. 1867 - 1932. Portret Mata Hari. Uit de vroege periode dat hij met Isaac Israëls heeft gewerkt. Olieverf op karton. Afmeting: H 70 x B 40 cm. In goede staat.


Kavel: 1005

Willy Sluiter, Strandgezicht met ezelrit

Resultaat: 8.000 EUR

Willy Sluiter '40. 1873 - 1949. Strandgezicht met ezelrit. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.


Kavel: 1094

Roy Lichtenstein, Vrouwelijk naakt

Resultaat: 2.200 EUR

Roy Lichtenstein. Nr. 118/199. Lithografische reproductie. Vrouwelijk naakt. Lithografie op papier. Afmeting: H 76 x B 56 cm. In goede staat.


Kavel: 1025

B. van Straaten, Romantisch landschap

Resultaat: 1.500 EUR

Bruno van Straaten. 1786 - 1870. Hollandse School. Romantisch landschap met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 37 cm. In goede staat.


Kavel: 1085

Mogelijk Walesse Ting, Twee vrouwen met bloem

Resultaat: 750 EUR

Mogelijk Walesse Ting. Chinese stempel rechts boven. Twee vrouwen met bloemen. Aquarel op papier. Afmeting: H 31 x B 44 cm. In goede staat.


Kavel: 1000

Onduidelijk gesigneerd, Gevecht in taveerne na kaartspel

Resultaat: 700 EUR

Onduidelijk gesigneerd, 17e eeuw, Hollandse School. Gevecht in taveerne na kaartspel. Olieverf op paneel. Afmeting: 27 x 37 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 1009

Henk Schuring, Abstracte compositie

Resultaat: 700 EUR

Henk Schuring, 1956. 1928 - 1984 Enschede. Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 59 x B 120 cm. In goede staat.


Kavel: 1144

B. van Houten, Vrouw met hondje op schoot

Resultaat: 675 EUR

B. van Houten. 1862 - 1950. Vrouw met hondje op schoot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 78 x B 52 cm. In goede staat.


Kavel: 1334

J. Emmerik, Havenmonding

Resultaat: 650 EUR

Gesigneerd J. Emmerik. 19e Eeuw. Havenmonding met Hollandse schepen en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 71 x 55 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 1066

H. Heyligers, Boeren familie in interieur

Resultaat: 625 EUR

H. Heyligers. 1877 - 1967. Boeren familie in interieur, eten serveren. Afmeting: H 45 x B 55 cm. In goede staat.


Kavel: 1042

H.J. van Wijngaarden, Hollands IJssel gezicht

Resultaat: 600 EUR

H.J. van Wijngaarden. 1906 - 1986. Groot Hollands IJsselgezicht met binnenvaart schepen bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: 80 x 120 cm. In goede staat.


Kavel: 1017

18e Eeuws religieus schilderij, De biecht

Resultaat: 550 EUR

Groot 18e eeuws religieus schilderij. Duitse School. Koningin van Bohemen met engel St. Jean. Provenande Chanoinesses de Jupille pres Liege. De biecht. Olieverf op linnen. Eén restauratieplek en één s...


Kavel: 1311

J. Mankes, Kraai

Resultaat: 550 EUR

Jan Mankes. 1889 - 1920. Kraai. Houtsnede op papier. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.


Kavel: 1020

Henk Schuring, Abstracte compositie

Resultaat: 500 EUR

Henk Schuring, 1956. 1928 - 1984 Enschede. Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.


Kavel: 1041

Hans Truien, Expressionistisch

Resultaat: 500 EUR

Hans Truien, 1980. 1928 - 2005. Expressionistisch figuratieve voorstelling met bloemen et cetera. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.


Kavel: 1059

Ongesigneerd, Edele dame met naald en draad

Resultaat: 500 EUR

Ongesigneerd. 18e - 19e Eeuw. Edele dame met naald en draad. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 28 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 1075

C. van Assendelft, Figuren trekken trekschuit

Resultaat: 500 EUR

Cornelis van Assendelft. 1870 - 1945. Figuren trekken trekschuit. Pastel op papier. Afmeting: H 66 x B 54 cm. In goede staat.


Kavel: 1038

Jan Holtrop, Hollands heidegezicht

Resultaat: 450 EUR

Jan Holtrop. 1917 - 1995. Hollands heidegezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 35 cm. In goede staat.


Kavel: 1168

Wim Bos, Rotterdams' havengezicht

Resultaat: 450 EUR

Wim Bos. 1906 - 1977. Rotterdams' havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.


Kavel: 1194

6x Karikatuur werken

Resultaat: 450 EUR

Zes maal karikatuur werken. Jachttaferelen. Onder andere: Eén maal lithografie Harry Eliott, 1882 - 1959. Eén maal onduidelijk gesigneerd, titel Fermeture (Frankrijk), ingekleurde ets. Vier maal gouac...


Kavel: 1091

W. v.d. Burgh, Russisch paardengespan in volle draf

Resultaat: 440 EUR

W. v.d. Burgh. Circa 1930. Russisch paardengespan in volle draf. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.


Kavel: 1014

Gregor von Bochmann, Herders met paarden bij drenkplaats

Resultaat: 410 EUR

Gregor von Bochmann. 1918. 1850 - 1930. Duitse School. Herders met paarden bij drenkplaats. Gouache op papier. Afmeting: H 18 x B 12 cm. In goede staat.


Kavel: 1012

Ongesigneerd, Prinses met hofdame op balkon.

Resultaat: 400 EUR

Ongesigneerd. Circa 1850. Biedermeier. Prinses met hofdame op balkon. Scheurtje rechts bovenin. Olieverf op linnen. Afmeting: 87 x 105 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 1062

H.W. Paradys, Buitenhavenweg Schiedam

Resultaat: 400 EUR

Hendrik Wilhelm Paradys. 1894 - Buitenhavenweg Schiedam met figuren. Pastel op papier. Afmeting: H 42 x B 61 cm. In goede staat.


Kavel: 1022

P. van Wijngaerdt, Landschap riviergezicht

Resultaat: 375 EUR

Piet van Wijngaerdt. 1873 - 1964. Landschap riviergezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 63 x B 76 cm. In goede staat.


Kavel: 1035

P. van Wijngaerdt, Plasgezicht

Resultaat: 350 EUR

Piet van Wijngaerdt. 1873 - 1964. Plasgezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 61 x B 76 cm. In goede staat.


Kavel: 1103

C. Verschuur, Hooi binnen halen

Resultaat: 350 EUR

C. Verschuur. 1888 - 1966. Hooi binnen halen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 45 cm. In goede staat.


Kavel: 1310

J. Brooks, Damesportret

Resultaat: 340 EUR

J. Brooks. Engelse School. Circa 1900. Damesportret met waaier op stoel. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 65 cm. In goede staat.


Kavel: 1107

Ongesigneerd, Handwerkend zittend meisje

Resultaat: 330 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Handwerkend zittend meisje. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 36 cm. In goede staat.


Kavel: 1001

H. Breedveld, Eendenfamilie aan de waterkant

Resultaat: 300 EUR

Hendrik Breedveld. 1918 - Eendenfamilie aan de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 50 cm. In goede staat.


Kavel: 1090

Joop Kropff, Havengezicht Rotterdam

Resultaat: 300 EUR

Joop Kropff. 1892 - 1979. Havengezicht Rotterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 60 cm. In goede staat.


Kavel: 1130

M. Graham, Landschap met hoenderhof

Resultaat: 290 EUR

M. Graham. 20e Eeuw. Landschap met hoenderhof. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 29 cm. In goede staat.


Kavel: 1271

Onduid. gesig., Dorp op klip

Resultaat: 280 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Kyrillisch? Russische School? Dorp op klip en reddingssloep met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 41 x 23 cm. In goede staat.


Kavel: 1396

J.A.V. Breda, Tromphe L'oeil

Resultaat: 280 EUR

Bijzondere Tromphe L'oeil aquarel/gravure. Getekend door J.A.V. Breda 1797. Met teksten en landschappen. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 41 x 31 cm. In goede staat.


Kavel: 1137

H. Bogman, Stilleven

Resultaat: 275 EUR

Herman Bogman. 1890 - 1975. Stilleven. Aquarel op papier. Afmeting: H 32 x B 24 cm. In goede staat.


Kavel: 1404

H.J. Wolter, Ophaalbrug Hollandse haven

Resultaat: 275 EUR

H.J. Wolter. 20e Eeuw. Ophaalbrug Hollandse haven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 39 x B 44 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 1192

E. Rabbers, Twee pinken in stal

Resultaat: 260 EUR

Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Twee pinken* in stal. Olieverf op paneel. Afmeting: 22,5 x 26 cm. In goede staat. (*éénjarig kalf).


Kavel: 1078

B. Poppelman, Jachthond

Resultaat: 250 EUR

B. Poppelman. Wild en natuurschilder. Jachthond bij drie jonge konijntjes. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.


Kavel: 1123

W.C. Rip, Hollands havengezicht

Resultaat: 250 EUR

W.C. Rip. 1856 - 1922. Hollands havengezicht. Aquarel op papier. Afmeting: 56 x 37 cm. In goede staat.


Kavel: 1139

Ongesigneerd, Vaas met pioenrozen

Resultaat: 250 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Vaas met pioenrozen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.


Kavel: 1167

G. Lerin, Balletdanseres bij gordijn en bloemen

Resultaat: 250 EUR

G. Lerin. 20e Eeuw. Franse School. Balletdanseres bij gordijn en bloemen. Olieverf op papier. Afmeting: 34 x 25 cm. In goede staat.


Kavel: 1236

G. Corneille, Duif met compositie muzikant

Resultaat: 250 EUR

Guilliaume Corneille, 1988. Nr. 181/200. Duif met compositie muzikant. Litho op papier. Afmeting: H 39 x B 57 cm. In goede staat.


Kavel: 1061

A. Bleys, Volendamse visser in interieur

Resultaat: 225 EUR

Adri Bleys. 1877 - 1964. Volendamse visser in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.


Kavel: 1208

C.J. Addicks, boerenvrouw

Resultaat: 225 EUR

C.J. Addicks. 1896. 1871 - 1962. Boerenvrouw. Olieverf op paneel. Afmeting: 28 x 22 cm. In goede staat.


Kavel: 1309

3x Antieke miniatuur schilderijen

Resultaat: 225 EUR

Drie antieke miniatuur schilderijen. * Countesse a Clarendon 1667. * Edelman. *Edelman (iets verpoetst). Afmeting: 7 - 8 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 1372

Erhardt, Paardenhoofd

Resultaat: 225 EUR

Erhardt. Circa 1980. Duitse School. Paardenhoofd. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.


Kavel: 1007

Onduid. gesig., Hollands zeegezicht

Resultaat: 220 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Hollands zeegezicht met boten en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 49 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 1018

Ongesigneerd, Dame met roos

Resultaat: 220 EUR

Ongesigneerd. 18e - 19e Eeuw. Dame met roos. Gaatje + doek los van spieraam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 66 x B 51 cm. In redelijk/goede staat.