42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

Marius Bauer, Portret Mata Hari 1002
Marius Bauer, Portret Mata Hari

12.000 EUR

Willy Sluiter, Strandgezicht met ezelrit 1005
Willy Sluiter, Strandgezicht met ezelrit

8.000 EUR

Roy Lichtenstein, Vrouwelijk naakt 1094
Roy Lichtenstein, Vrouwelijk naakt

2.200 EUR

B. van Straaten, Romantisch landschap 1025
B. van Straaten, Romantisch landschap

1.500 EUR

Mogelijk Walesse Ting, Twee vrouwen met bloem 1085
Mogelijk Walesse Ting, Twee vrouwen met bloem

750 EUR

Onduidelijk gesigneerd, Gevecht in taveerne na kaartspel

700 EUR

Henk Schuring, Abstracte compositie 1009
Henk Schuring, Abstracte compositie

700 EUR

B. van Houten, Vrouw met hondje op schoot 1144
B. van Houten, Vrouw met hondje op schoot

675 EUR

J. Emmerik, Havenmonding 1334
J. Emmerik, Havenmonding

650 EUR

H. Heyligers, Boeren familie in interieur 1066
H. Heyligers, Boeren familie in interieur

625 EUR

H.J. van Wijngaarden, Hollands IJssel gezicht 1042
H.J. van Wijngaarden, Hollands IJssel gezicht

600 EUR

18e Eeuws religieus schilderij, De biecht 1017
18e Eeuws religieus schilderij, De biecht

550 EUR

J. Mankes, Kraai 1311
J. Mankes, Kraai

550 EUR

Henk Schuring, Abstracte compositie 1020

500 EUR

Hans Truien, Expressionistisch 1041
Hans Truien, Expressionistisch

500 EUR

Ongesigneerd, Edele dame met naald en draad 1059
Ongesigneerd, Edele dame met naald en draad

500 EUR

C. van Assendelft, Figuren trekken trekschuit 1075
C. van Assendelft, Figuren trekken trekschuit

500 EUR

Jan Holtrop, Hollands heidegezicht 1038
Jan Holtrop, Hollands heidegezicht

450 EUR

Wim Bos, Rotterdams' havengezicht 1168
Wim Bos, Rotterdams' havengezicht

450 EUR

6x Karikatuur werken 1194
6x Karikatuur werken

450 EUR

W. v.d. Burgh, Russisch paardengespan in volle draf 1091
W. v.d. Burgh, Russisch paardengespan in volle draf

440 EUR

Gregor von Bochmann, Herders met paarden bij drenkplaats 1014
Gregor von Bochmann, Herders met paarden bij drenkplaats

410 EUR

Ongesigneerd, Prinses met hofdame op balkon. 1012
Ongesigneerd, Prinses met hofdame op balkon.

400 EUR

H.W. Paradys, Buitenhavenweg Schiedam 1062
H.W. Paradys, Buitenhavenweg Schiedam

400 EUR

P. van Wijngaerdt, Landschap riviergezicht 1022
P. van Wijngaerdt, Landschap riviergezicht

375 EUR

P. van Wijngaerdt, Plasgezicht 1035
P. van Wijngaerdt, Plasgezicht

350 EUR

C. Verschuur, Hooi binnen halen 1103
C. Verschuur, Hooi binnen halen

350 EUR

J. Brooks, Damesportret 1310
J. Brooks, Damesportret

340 EUR

Ongesigneerd, Handwerkend zittend meisje 1107
Ongesigneerd, Handwerkend zittend meisje

330 EUR

H. Breedveld, Eendenfamilie aan de waterkant 1001
H. Breedveld, Eendenfamilie aan de waterkant

300 EUR

Joop Kropff, Havengezicht Rotterdam 1090
Joop Kropff, Havengezicht Rotterdam

300 EUR

M. Graham, Landschap met hoenderhof 1130
M. Graham, Landschap met hoenderhof

290 EUR

Onduid. gesig., Dorp op klip 1271
Onduid. gesig., Dorp op klip

280 EUR

J.A.V. Breda, Tromphe L'oeil 1396
J.A.V. Breda, Tromphe L'oeil

280 EUR

H. Bogman, Stilleven 1137
H. Bogman, Stilleven

275 EUR

H.J. Wolter, Ophaalbrug Hollandse haven 1404
H.J. Wolter, Ophaalbrug Hollandse haven

275 EUR

E. Rabbers, Twee pinken in stal 1192
E. Rabbers, Twee pinken in stal

260 EUR

B. Poppelman, Jachthond 1078
B. Poppelman, Jachthond

250 EUR

W.C. Rip, Hollands havengezicht 1123
W.C. Rip, Hollands havengezicht

250 EUR

Ongesigneerd, Vaas met pioenrozen 1139
Ongesigneerd, Vaas met pioenrozen

250 EUR

G. Lerin, Balletdanseres bij gordijn en bloemen 1167
G. Lerin, Balletdanseres bij gordijn en bloemen

250 EUR

G. Corneille, Duif met compositie muzikant 1236
G. Corneille, Duif met compositie muzikant

250 EUR

A. Bleys, Volendamse visser in interieur 1061
A. Bleys, Volendamse visser in interieur

225 EUR

C.J. Addicks, boerenvrouw 1208
C.J. Addicks, boerenvrouw

225 EUR

3x Antieke miniatuur schilderijen 1309
3x Antieke miniatuur schilderijen

225 EUR

Erhardt, Paardenhoofd 1372
Erhardt, Paardenhoofd

225 EUR

Onduid. gesig., Hollands zeegezicht 1007
Onduid. gesig., Hollands zeegezicht

220 EUR

Ongesigneerd, Dame met roos 1018
Ongesigneerd, Dame met roos

220 EUR