Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

 

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
1714 Resultaten
Kavel: 1002

Marius Bauer, Portret Mata Hari

Resultaat: 12.000 EUR

Marius Bauer. 1867 - 1932. Portret Mata Hari. Uit de vroege periode dat hij met Isaac Israëls heeft gewerkt. Olieverf op karton. Afmeting: H 70 x B 40 cm. In goede staat.


Kavel: 1005

Willy Sluiter, Strandgezicht met ezelrit

Resultaat: 8.000 EUR

Willy Sluiter '40. 1873 - 1949. Strandgezicht met ezelrit. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.


Kavel: 6088

Oude Chinese Familie Rose vaas

Resultaat: 5.500 EUR

Oude Chinees porseleinen Familie Rose vaas met fijn geschilderde florale decors. Keizerlijk gele + blauw-groene glazuur. Bodemmerk. Afmeting: 35 x 15,5 x 20 cm. In goede staat.


Kavel: 6033

Oude Chinese Familie Rose vaas

Resultaat: 4.500 EUR

Oude Chinees porseleinen Familie Rose vaas met draken, floraal, vleermuizen en goud decor. Met etiket. Afmeting: 30 x ø 14 cm. In goede staat.


Kavel: 4006

Commode ingelegd met ivoor

Resultaat: 3.100 EUR

Vroeg 19e eeuwse gebombeerde notenhouten Barok jachtcommode met jachttaferelen. Versierd met ivoor inleg, hout intarsia en bronzen beslag. Afmeting: 87 x 83 x 44 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 3500

Zeldzame Lectura pendule

Resultaat: 3.000 EUR

Zeldzame, vroeg 19e eeuwse Franse vuurvergulde bronzen lectura pendule. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 44 x 27 x 21 cm. In goede staat.


Kavel: 2

Zilveren muziekdoos

Resultaat: 2.850 EUR

Bijzondere zilveren muziekdoos, 925/000, rechthoekige muziekdoos, met vogeltje, versierd met putti en floraal decor. Op de doos staat een putto met stok. De doos is bevestigd op een zilveren basement ...


Kavel: 3502

Staande Friese klok

Resultaat: 2.500 EUR

Zeldzame 18e - 19e eeuwse Friese staande klok met scheepjesmechaniek en prachtige wijzerplaat. Automaat, molenwieken draaien, maanstand, datum aanduiding, halfuurslag, drie gewichten. Eikenhouten klok...


Kavel: 1094

Roy Lichtenstein, Vrouwelijk naakt

Resultaat: 2.200 EUR

Roy Lichtenstein. Nr. 118/199. Lithografische reproductie. Vrouwelijk naakt. Lithografie op papier. Afmeting: H 76 x B 56 cm. In goede staat.


Kavel: 5000

Kapitaal Frans bronzen beeld

Resultaat: 2.200 EUR

Kapitaal 19e eeuws Frans bronzen beeld op rood marmeren basement. Door E. Delaplanche, 1873, 1836 - 1891 en door Ferdinant Barbedienne, 1810 - 1892. Fondeur Paris, Nr. 735. Gietstempel Reduction Mecha...


Kavel: 5003

Bronzen beeld van Jan te Wierik

Resultaat: 2.200 EUR

Zeldzaam bronzen beeld van Jan te Wierik op zwart marmeren sokkel. 1954 - 2002 Haaksbergen. Eén van vijf stuks. Afmeting: H 70 cm. In goede staat.


Kavel: 3503

Staande Friese klok

Resultaat: 1.900 EUR

Zeldzame 18e - 19e eeuwse mahoniehouten Friese staartklok met scheepjesmechaniek en seconden aanduiding. Schotel-vormige wijzerplaat. Afmeting: H 275 cm. In goede originele staat.


Kavel: 15

Ingelegde schatulle met zilver

Resultaat: 1.850 EUR

Prachtige reisnecessaire met zilver. Schatulle met uit wortelnotenhout, met monograminleg, S.C. 1862.Voorzien van velouren interieur gevuld met 10 kristallen flacon voorzien van een zilveren deksel me...


Kavel: 4002

Louis Seize secretaire

Resultaat: 1.800 EUR

Duits Louis Seize secretaire. Circa 1780. Met noten en wortelnoten ingelegd. In gerestaureerde staat. Afmeting: H 220 x 131 x 67 cm.


Kavel: 12

Stel zilveren koektrommels & onderschotels

Resultaat: 1.750 EUR

Prachtig stel met zilveren koektrommels en onderschotels, 833/000, rond en ovaal model versierd met parelrand. Voorzien van gravure aan de binnenzijde van het deksel, MT.: 1862 12 november 1887. MT.: ...


Kavel: 4089

18e Eeuws Hollands kabinet, 1760

Resultaat: 1.750 EUR

Hollands 18e eeuws wortelnoten Louis Quinze kabinet met bronzen beslag, gebogen zijkanten onder. Orgelgebogen. Circa 1760. Kleine fineerschades. In originele staat. Afmeting: 60 x 200 x 245 cm. In goe...


Kavel: 5007

Vroege 18e eeuwse houtgestoken putti

Resultaat: 1.600 EUR

Vroeg 18e eeuwse houtgestoken Barok gepolychromeerde putti op originele console. Afmeting: H 77 cm. In goede staat.


Kavel: 6354

Chinese drakenvaas

Resultaat: 1.600 EUR

Grote gemerkte Chinees porseleinen drakenvaas met groene glazuur. Bodemmerk. Mooie kwaliteit. 20e Eeuw of ouder. Afmeting: 50 x 25,5 cm ø. In goede staat.


Kavel: 1025

B. van Straaten, Romantisch landschap

Resultaat: 1.500 EUR

Bruno van Straaten. 1786 - 1870. Hollandse School. Romantisch landschap met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 37 cm. In goede staat.


Kavel: 4511

4x Oude Indonisische kleden

Resultaat: 1.500 EUR

Vier oude Indonesische kleden. 20e Eeuw. Bestaande uit: Drie maal rood met gouddraad en één keer bruin met gouddraad. Afmeting: 210 x 255 cm. In goede staat.


Kavel: 6158

Chinese kruik met oren

Resultaat: 1.405 EUR

Grote oude Chinees porseleinen kruik met twee oren. Floraal + tekst. Afmeting: 30 x 20 x 12 cm. In goede staat.


Kavel: 5

Witgouden ring met diamanten

Resultaat: 1.400 EUR

Elegante witgouden rozet ring, 585/000, met ca 35 diamanten. Witgouden ring met een slag met een royaal rozet bestaand uit 3 randen bezet met briljant geslepen diamanten en in het midden een hoogopsta...


Kavel: 334

Witgouden ring met diamant

Resultaat: 1.300 EUR

Witgouden pave ring, 585/000, met diamant. Strakke ring bezet met 3 rijen met briljant geslepen diamanten en tevens aan de zijkanten bezet met briljant geslepen diamanten. Totaal ca 1,38 ct SI/J Breed...


Kavel: 4000

18e Eeuws Hollands wortelnoten kabinet

Resultaat: 1.300 EUR

18e Eeuws Hollands wortelnoten Louis Seize kabinet. Circa 1780. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 230 x 180 x 60 cm. In goede staat.


Kavel: 6276

Lot spekstenen beeldjes

Resultaat: 1.300 EUR

Groot lot oude/antieke diverse Chinese spekstenen figuren. 20e Eeuw. Signaturen. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 7 - 15 cm. In goede staat.


Kavel: 49

Zilveren bestek in cassette

Resultaat: 1.200 EUR

Groot zilveren bestek, 800/000, in cassette. Bestek met gecontourneerde steel, voorzien van 12 tafellepels en -vorken, 12 tafelmessen met zilveren heft, 12 dessertlepels, 10 dessertvorken en 12 desser...


Kavel: 5030

Bronzen tuinbeeld, Zeemeermin

Resultaat: 1.200 EUR

Bronzen tuinbeeld door Huub Noorlander, Rotterdam. Tevens de maker van Bartje. Afmeting: 145 cm. In goede staat.


Kavel: 18

Groot zilveren bestek

Resultaat: 1.150 EUR

Groot zilveren bestek, 835/000, in cassette. Bestek met 11 dessertlepels en 11 -vorken, 2 sauslepels, aardappellepel, soepsleef, 12 tafelvorken en 11 -lepels, model Haagslofje alles voorzien van gravu...


Kavel: 24

Zilveren bokaal

Resultaat: 1.100 EUR

Bijzondere zilveren bokaal met deksel, 800/000, rond model voorzien van 3 gedreven strijders en voorzien van voluten en graveerwerk, geplaatst op een ronde voet met floraal decor en 3 krullen met pare...


Kavel: 5500

Swarovski beeld, Olifant

Resultaat: 1.100 EUR

Prachtig Swarovski beeld van een olifant, gelimiteerde editie; nummer 4198/10.000. Uitgevoerd in helder kristal en staand op een plateau voorzien van de handtekening van Heinz Tabertshofer. Het geheel...


Kavel: 6600

Oude bruine Chinese celadon vaas

Resultaat: 1.100 EUR

Oude bruine Chinees porseleinen celadon vaas met bodemmerk en craquele glazuur + herkomst sticker. Afmeting: H 17,8 cm. In goede staat.


Kavel: 6000

Antiek Meissen beeld, Paard met Arabische moor

Resultaat: 1.000 EUR

Groot antiek Duits Meissen beeld. Paard met Arabische moor en bloemen. 18e - 19e Eeuw. Teugel beschadigd, chipje oor, enkele chips bloemen. Afmeting: 44 x 37 x 19 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 6551

Grote oude Chinese vaas (blauw/wit)

Resultaat: 1.000 EUR

Grote oude Chinees porseleinen vaas met draken in wolken decor. Afmeting: 37 x 22 cm. In goede staat.


Kavel: 52

Gouden choker, Diamonde

Resultaat: 950 EUR

Prachtige gouden choker, 585/000, met diamant. Choker met omega collier in het midden voorzien van een geel- en witgouden element bezet met een briljant geslepen diamant, 0,18 ct VVSI/TW. Diamonde mod...


Kavel: 33

Gouden armband, bicolour met diamant

Resultaat: 900 EUR

Gouden armband, 750/000, met diamanten. Armband met schakels uit wit- en geelgoud, in het midden versierd met een rond gouden element gevuld, ø 18 mm, met een witgouden element met diamanten en 5 swin...


Kavel: 4326

Bouille meubel met inleg

Resultaat: 900 EUR

Zeldzaam 18e eeuws Frans Boulle kunstkabinet belijmd met diverse houtsoorten. Bronzen beslag en florale intarsia (latere aanpassingen). Binnenwerk geëboniseerd in Renaissance-stijl met Sevres porselei...


Kavel: 6098

Oude Chinese jade gesneden beker

Resultaat: 875 EUR

Grote oude Chinese jade gesneden dubbele beker met grip en draak. Afmeting: 12,5 x 12 x 12,5 cm. In goede staat.


Kavel: 63

Gouden armband, Diamonde

Resultaat: 850 EUR

Prachtige gouden armband, 585/000, met diamant. Slavenband met geel- en witgoud met in het midden een briljant geslepen diamant, 0,18 ct VVSI/TW. Diamonde model Loire. 62x53mm. ca 20,7 gram. Voorzien ...


Kavel: 6087

2x 18e Eeuwse Familie Rose borden

Resultaat: 850 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met geisha's in tuin decor. Afmeting: ø 24,5 cm. In goede staat.


Kavel: 6211

Grote oude Chinese vaas

Resultaat: 850 EUR

Grote oude Chinees porseleinen vaas met florale decor + bodemmerk. Afmeting: 38 cm. In goede staat.


Kavel: 6541

2x Oude Chinese rijstwijnkopjes

Resultaat: 850 EUR

Twee oude aparte Chinees porseleinen rijstwijn-kopjes met tuin decor, Chinese tekst en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 5 x 6,5 cm ø. In goede staat.


Kavel: 53

Gouden slavenarmband

Resultaat: 800 EUR

Geelgouden slavenband, 585/000, iets bollopend, 10 mm breed voorzien van een scharnier. 60x52mm. ca 20 gram. duidelijk gedragen, verder in goede staat


Kavel: 4285

Antieke pronkkast, 1915

Resultaat: 800 EUR

Prachtige antieke Jugendstil notenhouten pronkvitrinekast met messing beslag, intarsia en glas-in-lood. Bovenop mist iets. Circa 1915. Afmeting: 163 x 115 x 43 cm. In goede staat.


Kavel: 5501

Swarovski beeld, Wilde paarden

Resultaat: 800 EUR

Prachtig Swarovski beeld van wilde paarden, gelimiteerde editie; nummer 3993/10.000. Uitgevoerd in helder en mat kristal, staand op een plateau voorzien van de handtekening van Martin Zendron. Het geh...


Kavel: 1085

Mogelijk Walesse Ting, Twee vrouwen met bloem

Resultaat: 750 EUR

Mogelijk Walesse Ting. Chinese stempel rechts boven. Twee vrouwen met bloemen. Aquarel op papier. Afmeting: H 31 x B 44 cm. In goede staat.


Kavel: 5008

17e - 18e Eeuws houtgestoken beeld, Heilige

Resultaat: 750 EUR

Zeer groot 17e - 18e eeuws houtgestoken gepolychromeerd beeld met bladgoud. Heilige op console. Afmeting: H 152 cm. In goede originele staat.


Kavel: 6050

Oude Chinese Familie Rose penselenpot

Resultaat: 750 EUR

Grote oude Chinees porseleinen Familie Rose penselenpot met landschap decor + bodemmerk. Afmeting: 18,5 x ø 20 cm. In goede staat.


Kavel: 1000

Onduidelijk gesigneerd, Gevecht in taveerne na kaartspel

Resultaat: 700 EUR

Onduidelijk gesigneerd, 17e eeuw, Hollandse School. Gevecht in taveerne na kaartspel. Olieverf op paneel. Afmeting: 27 x 37 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 1009

Henk Schuring, Abstracte compositie

Resultaat: 700 EUR

Henk Schuring, 1956. 1928 - 1984 Enschede. Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 59 x B 120 cm. In goede staat.


Kavel: 3514

Franse vuurvergulde miniatuur pendule

Resultaat: 700 EUR

Franse vuurvergulde bronzen miniatuur pendule met horloge uurwerk (origineel). Circa 1820. Klokkendraagster, vrouwelijke nar. Goede vergulding. Afmeting: 19 x 15 x 7,5 cm. In goede staat.


Kavel: 4047

17e Eeuws sideboard

Resultaat: 700 EUR

17e Eeuws eikenhouten Renaissance sideboard met origineel slot, cherubijnkoppen, leeuwenkoppen, ranken et cetera. Met twee lades en twee deuren. Afmeting: 125 x 160 x 79 cm. In goede staat.


Kavel: 4500

Groot Perzisch kleed, 360 x 260 cm.

Resultaat: 700 EUR

Groot oud Perzisch kleed. Bont gekleurd, met floraal decor. Afmeting: 360 x 260 cm. In goede staat.


Kavel: 4501

Perzisch tapijt, 260 x 360 cm.

Resultaat: 700 EUR

Groot oud bruin Perzisch kleed. Floraal. Licht verkleurd. Afmeting: 260 x 360 cm. In redelijke staat.


Kavel: 5020

Bronzen sculptuur, Feico Hajonides

Resultaat: 700 EUR

Bronzen sculptuur. Feico Hajonides. Naakte vrouwentorso op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 108 cm. In goede staat.


Kavel: 6015

18e Eeuws Familie Rose bord

Resultaat: 700 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose sierbord met florale/goud decor. Afmeting: ø 25 cm. In goede staat.


Kavel: 6051

Grote antieke Majolica bloempot

Resultaat: 700 EUR

Grote antieke Jugendstil Majolica bloempot met florale, vogels en insecten decor. Onduidelijk bodemmerk. Afmeting: H 31 x ø 35 cm. In goede staat.


Kavel: 6203

Oude Chinese vaas

Resultaat: 700 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met blauw decor, onder andere; dieren, voorwerpen, floraal. Zes-tekens bodemmerk. Afmeting: 21 x ø 13 cm. In goede staat.


Kavel: 1144

B. van Houten, Vrouw met hondje op schoot

Resultaat: 675 EUR

B. van Houten. 1862 - 1950. Vrouw met hondje op schoot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 78 x B 52 cm. In goede staat.


Kavel: 6002

6x Antieke Chinese kop en schotels

Resultaat: 675 EUR

Zes antieke Chinees porseleinen kop en schotels met figuren in landschap en zotjes decor. Circa 1800. Eén kopje haarlijn, rest goed. Afmeting: ø 4 - 9 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 6022

6x 18e Eeuwse Chinese Familie Rose borden

Resultaat: 675 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met keizerlijk geel, floraal/eend/vogel en goud decor. Vier borden goed, twee borden chip. Afmeting: ø 22,5 cm. In goede staat.


Kavel: 8

Gouden oorclips met diamant en parel

Resultaat: 650 EUR

Prachtige gouden oorclips, 750/000, met diamant en parel. Oorclips met grote bicolour gladomzetting voorzien van een briljant geslepen diamant, ca 0,27 per stuk, met daaronder een grote zoetwaterparel...


Kavel: 79

Witgouden ring met diamant en saffier

Resultaat: 650 EUR

Witgouden ring, 750/000, met saffier en diamant. Soort dubbele slagring, met in het midden 2 rozetten met centraal 2 ovaal gefacetteerde saffieren, totaal ca 0.67ct. Om de saffieren zit een rand met ...


Kavel: 969

2 Gouden armbanden met robijn

Resultaat: 650 EUR

Twee geelgouden rinkelbanden, 916/000, Indiaas goud, rondom bezet met rond gefacetteerde robijnen, ø 2,6 mm. Totaal 28 gram. Nieuw. ø 57mm. breedte 3,5 mm. In zeer goede staat


Kavel: 1334

J. Emmerik, Havenmonding

Resultaat: 650 EUR

Gesigneerd J. Emmerik. 19e Eeuw. Havenmonding met Hollandse schepen en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 71 x 55 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 1066

H. Heyligers, Boeren familie in interieur

Resultaat: 625 EUR

H. Heyligers. 1877 - 1967. Boeren familie in interieur, eten serveren. Afmeting: H 45 x B 55 cm. In goede staat.


Kavel: 30

Witgouden alliance ring met diamant

Resultaat: 600 EUR

Witgouden alliance ring, 585/000, met diamant. Alliancering, rondom bezet met 25 briljant geslepen diamanten, ca 25x0,09ct, breedte ca 3 mm. ø 60. Totaal ca 4,6 gram. Iets uit model verder in goede st...


Kavel: 370

6x Zilveren viscouverts

Resultaat: 600 EUR

Zes 835/000 zilveren viscouverts met Haags Lofje. Mr. Zilverfabriek - Voorschoten. Anno 1940. Afmeting: 17 cm en 20,5 cm. Als nieuw. Circa 600 gram. In goede staat.


Kavel: 1042

H.J. van Wijngaarden, Hollands IJssel gezicht

Resultaat: 600 EUR

H.J. van Wijngaarden. 1906 - 1986. Groot Hollands IJsselgezicht met binnenvaart schepen bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: 80 x 120 cm. In goede staat.


Kavel: 2001

Schaal van Piet Regenspurg

Resultaat: 600 EUR

Piet Regenspurg kopergeslagen schaal. Plated. Monogram. 1894 - 1966 Enschede. Draaikolk. Afmeting: 6 - 18 cm. In goede staat.


Kavel: 2009

Antieke Jugendstil lamp, 1915

Resultaat: 600 EUR

Grote antieke compositie metalen Jugendstil lamp. Circa 1915. Gesigneerd A. Gretay. Scheur 3 cm in basis. Twee-lichts met opengewerkte koperen kap. Afmeting: 98 x 45 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2018

18e Eeuws beschilderd dekselvat

Resultaat: 600 EUR

Zeldzaam 18e eeuws handbeschilderd dekselvat met florale/boerderij/boot decor. Annotatie 1753. Afmeting: 25 x ø 19 cm. In goede originele staat.


Kavel: 4001

Eiken Empire kast , 1820

Resultaat: 600 EUR

Grote uitneembare eikenhouten Empire kast met halve zuilen en getoogede deuren. Circa 1820. Afmeting: 230 x 165 x 50 cm. In goede staat.


Kavel: 4009

Hollandse vitrinekast

Resultaat: 600 EUR

19e Eeuwse Hollandse dubbeldeurs notenhouten vitrinekast met florale intarsia en vogels. Ook op zijkanten. Afmeting: 182 x 105 x 50 cm. In goede staat.


Kavel: 6011

Monumentale Imari dekselvaas, 19e eeuw

Resultaat: 600 EUR

Monumentale 19e eeuwse rijke Imari porseleinen dekselvaas met ribbels, Foo-hond, florale/paradijsvogel en goud decor. Afmeting: 63 x ø 32 cm. In goede staat.


Kavel: 6028

Grote 19e eeuwse Chinese theepot

Resultaat: 600 EUR

Bijzonder grote 19e eeuwse Chinees porseleinen theepot met figuren decor. Afmeting: 25 x ø 19 cm. In goede staat.


Kavel: 131

Gouden slavenarmband

Resultaat: 550 EUR

Geelgouden slavenband, 585/000, bolmodel met dopsluiting. Breedte 7 mm. ca 12,6 gram. ø 61x54mm. In goede staat


Kavel: 1017

18e Eeuws religieus schilderij, De biecht

Resultaat: 550 EUR

Groot 18e eeuws religieus schilderij. Duitse School. Koningin van Bohemen met engel St. Jean. Provenande Chanoinesses de Jupille pres Liege. De biecht. Olieverf op linnen. Eén restauratieplek en één s...


Kavel: 1311

J. Mankes, Kraai

Resultaat: 550 EUR

Jan Mankes. 1889 - 1920. Kraai. Houtsnede op papier. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.


Kavel: 3519

Franse pendule met Wedgwood plaquettes

Resultaat: 550 EUR

18e Eeuwse Franse marmeren Louis Seize pendule met vuurvergulde bronzen versieringen + Wedgwood plaquettes. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 42 cm. In goede staat.


Kavel: 4038

Wortelnoten Hollands secretaire

Resultaat: 550 EUR

Prachtig wortelnoten orgelgebogen Hollands secretaire met openstaande knieën, mooi binnenleven met kelder, bronzen beslag en klauwpoten. 20e Eeuw. Afmeting: 108 x 56 x 115 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 4131

2x Antieke eiken stoelen

Resultaat: 550 EUR

Twee antieke gotische eikenhouten gestoken zetels, houtgepind. 19e Eeuw of ouder. Met bijbelse figuren, ranken etc. Ooit gerestaureerd en gereinigd. Afmeting: 135 x 70 x 54 cm. In goede staat.


Kavel: 4238

Mahoniehouten rolsecretaire, 1870

Resultaat: 550 EUR

Antiek Duits mahoniehouten Louis Philippe rolsecretaire. Circa 1870. Slot mist. Afmeting: 130 x 110 x 80 cm. In goede staat.


Kavel: 6014

10x Kang Xi borden, 17e - 18e eeuw

Resultaat: 550 EUR

Tien maal 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met florale decor. Twee borden beschadigd. Vijf borden randglazuur schade. Drie borden chip. Afmeting: ø 24,5 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 6032

Lot Chinese kop en schotels, 18e eeuw

Resultaat: 550 EUR

Lot Chinees porseleinen kop en schotels met florale decor. 18e Eeuw. Bestaande uit: Twaalf schotels, waarvan één met haarlijn. En tien kopjes, waarvan één met haarlijn. Afmeting: 5 x ø 10,8 cm. In red...


Kavel: 6210

Oude Chinese pijpvaas

Resultaat: 550 EUR

Oude Chinees porseleinen pijpvaas. Met bij en tekst decor. Met signatuur. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.


Kavel: 6545

Oude Chinese Sang de Boeuf schotel

Resultaat: 550 EUR

Oude Chinese Sang de Boeuf schotel met bodemmerk. Afmeting: 4,5 x 21 cm ø. In goede staat.


Kavel: 6039

Grote Familie Rose theepot

Resultaat: 530 EUR

Grote oude Chinees porseleinen Familie Rose theepot met vijver decor + floraal. Afmeting: 24 x 15 cm ø. In goede staat.


Kavel: 6007

Chinese Kangxi theebus, 1800

Resultaat: 525 EUR

Chinees porseleinen theebus. Kangxi gemerkt. Circa 1800. Vier tekens met Lange Lijs en zilveren montuur, 833/000, versierd met graveerwerk en bloemapplique. MT.: Vermoedelijk Jan de Groot, Rotterdam, ...


Kavel: 1020

Henk Schuring, Abstracte compositie

Resultaat: 500 EUR

Henk Schuring, 1956. 1928 - 1984 Enschede. Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.


Kavel: 1041

Hans Truien, Expressionistisch

Resultaat: 500 EUR

Hans Truien, 1980. 1928 - 2005. Expressionistisch figuratieve voorstelling met bloemen et cetera. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.


Kavel: 1059

Ongesigneerd, Edele dame met naald en draad

Resultaat: 500 EUR

Ongesigneerd. 18e - 19e Eeuw. Edele dame met naald en draad. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 28 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 1075

C. van Assendelft, Figuren trekken trekschuit

Resultaat: 500 EUR

Cornelis van Assendelft. 1870 - 1945. Figuren trekken trekschuit. Pastel op papier. Afmeting: H 66 x B 54 cm. In goede staat.


Kavel: 4065

Antiek Drents kabinet, 1800

Resultaat: 500 EUR

Antiek eikenhouten Louis Seize Drents kabinet met volle zuilen. Circa 1800. Afmeting: 265 x 200 x 55 cm. In goede staat.


Kavel: 4077

3-Zits Chesterfield bank

Resultaat: 500 EUR

Bruine lederen Chesterfield 3-zits bank met koperen nagels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 x 185 x 95 cm. In goede staat.


Kavel: 4098

Lederen bank (kasteelmodel)

Resultaat: 500 EUR

Bruin-lederen bank, ook wel kasteelbank genaamd. Met opklapbare zijkanten, hoeken met messing knoppen. Afmeting: B 200 x H 80 x D 90 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 4181

Hollands porseleinkabinet

Resultaat: 500 EUR

Vroeg 19e eeuwse Hollandse eikenhouten Barok porselein kabinet met zijkanten van glas, bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 235 x 170 x 65 cm. In goede staat.