Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Louis Philippe damesbureau, 1870
Resultaat: 500 EUR

19e Eeuws wortelnoten damesbureau. Duitsland. Circa 1870. Louis Philippe. Afmeting: 75 x 123 x 66 cm. In goede staat.

Antiek Frans Gallé bijzettafeltje
Resultaat: 500 EUR

Antieke Franse Jugendstil Emille Gallé bijzettafel. Wortelnoten met florale intarsia. Opklapbaar blad met vakverdeling. Gesigneerd. Beschadigingen. Afmeting: 43 x 56 x 34 cm. In redelijk/goede staat.

Jachtkast, 1880
Resultaat: 500 EUR

Franse jachtkast. Circa 1880. Massief eiken. Afmeting: H 230 x 140 x 55 cm.

Antiek Louis Quinze kabinet, 18e - 19e eeuw
Resultaat: 500 EUR

Antiek Hollands 18e - 19e eeuws mahoniehouten Louis Quinze kabinet met bronzen beslag. Zijkanten scheuren, verder in redelijk/goede staat. Afmeting: 235 x 185 x 60 cm.

Lot Chinese Cargo borden (18x)
Resultaat: 500 EUR

Lot van achttien diverse 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Cargo borden met symbolen, onbeschilderd, kraanvogels en tekens. Enkele met haarscheur. Afmeting: ø 22 - 28 cm. In goede staat.

17e- 18e Eeuwse antieke Chinese vaas
Resultaat: 500 EUR

17e - 18e Eeuwse antieke Chinees porseleinen vaas met landschap en tekst. Haarlijnen. Afmeting: H 28,3 cm. In redelijke staat.

Oude Chinese Familie Rose vaas
Resultaat: 500 EUR

Oude Chinees porseleinen Familie Rose vaas met rotsen, figuren en pagodes decor. Met bodemmerk en tekst. Mooie kwaliteit. Afmeting: 20,5 x ø 10 cm. In goede staat.

Oude Chinese draken vaas
Resultaat: 500 EUR

Oude Chinees porseleinen drakenvaas met zes-tekens bodemmerk. Afmeting: 22,8 x ø 10,4 cm. In goede staat.

Oud Chinees vaasje
Resultaat: 500 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met floraal en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 18 x 8,5 cm ø. In goede staat.

2x Grote koperen windhonden
Resultaat: 475 EUR

Twee grote koperen windhonden. Tweede helft 20e eeuw. H 82 cm. In goede staat.

Zilveren kandelaar
Resultaat: 450 EUR

Prachtige zilveren tafelkandelaar, 925/000, 4 armig, geplaatst op een vierkante voet versierd met gegraveerde guirlandes met bloemen en strikken. Voorzien van 4 gekrulde armen met lichten met parelbew...

Zilveren dienblad
Resultaat: 450 EUR

Zilveren dienblad, 835/000, ovaal gecontourneerd model met een randbewerking. MT.: Wilhelm Binder, Schwabisch Gmund. 44x35cm. ca 913 gram. In goede staat

Gouden armband met bloedkoraal
Resultaat: 450 EUR

Geelgouden armband, 585/000, met bloedkoralen. Armband met 7 ovale schakels met bloedkoralen rozetten. Breedte 14 mm, Lengte 19,5cm. ca 24 gram. In zeer goede staat

Bloedkoralen collier
Resultaat: 450 EUR

Collier van bloedkoralen met geelgouden sluiting, 585/000. Collier met 3 rijen fraaie bloedkoralen, ø 6x6mm, bevestigd aan een ronde gouden streeksluiting, ø 32 mm, met een geschulpte rand en opgesol...

Bloedkoralen collier met gouden streekslot
Resultaat: 450 EUR

Collier van bloedkoralen met geelgouden streeksluiting, 585/000. Collier met 4 rijen bloedkoraal, tonmodel ø 5,5mm, voorzien van grote geelgouden streeksluiting in de vorm van een knoop met filigrain ...

Gouden horloge
Resultaat: 450 EUR

Geelgouden horloge, 585/000, met ronde kast ø 34mm, voorzien van een fixoflex band met gouden bewerkte schakels. Merk Cordella, mechanisch. Glas is wat beschadigd.

Jan Holtrop, Hollands heidegezicht
Resultaat: 450 EUR

Jan Holtrop. 1917 - 1995. Hollands heidegezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 35 cm. In goede staat.

Wim Bos, Rotterdams' havengezicht
Resultaat: 450 EUR

Wim Bos. 1906 - 1977. Rotterdams' havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.

6x Karikatuur werken
Resultaat: 450 EUR

Zes maal karikatuur werken. Jachttaferelen. Onder andere: Eén maal lithografie Harry Eliott, 1882 - 1959. Eén maal onduidelijk gesigneerd, titel Fermeture (Frankrijk), ingekleurde ets. Vier maal gouac...

Koffer vol Oosterse kleding (16x)
Resultaat: 450 EUR

Grote koffer vol Oosterse/Indonesische handwerk kleden, onder andere parelmoer etc. 20e Eeuw. Diverse maten. Afmeting: 25 x 45 x 55 cm. In goede staat.

18e Eeuwse eiken Barok vitrinekast
Resultaat: 450 EUR

18e Eeuwse Hollandse eikenhouten Barok vitrine-opzetkast met klauwpoten. Ongerestaureerd. Afmeting: 210 x 140 x 45 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuwse eiken pastoorskast
Resultaat: 450 EUR

18e Eeuwse Hollandse eikenhouten pastoorskast met één lade, afneembare kop en deuren. Met bronzen beslag. Afmeting: 215 x 180 x 58 cm. In goede staat.

Louis Seize-stijl slaapkamer ameublement
Resultaat: 450 EUR

Louis Seize-stijl gepolychromeerd slaapkamer ameublement. Bestaande uit bankje, twee stoelen en bijzettafel met albasten blad. Tweede helft 20e eeuw. Afmetingen: 84 x 88 x 46 cm. / 90 x 35 x 46 cm. / ...

Vroege 18e eeuwse houtgestoken putti
Resultaat: 450 EUR

Vroege 18e eeuwse houtgestoken vergulde Barok putti. Afmeting: H 56 cm. In goede originele staat.

14x Kang Xi borden, 17e - 18e eeuw
Resultaat: 450 EUR

Veertien 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met florale decor + bodemmerk. Eén bord gekramt. Vijf borden minimale chips. Acht borden randglazuur schades. Afmeting: ø 21,7 cm. In redel...

Duitse Hanau Fayence sierschotel
Resultaat: 450 EUR

17e - 18e Eeuwse grote Duitse Hanau Fayence sierschotel met hert decor. Lichte randschades + haarlijn. Afmeting: ø 38,7 cm. In redelijk/goede staat.

Gouden ring, Diamonde Royal
Resultaat: 440 EUR

Gouden ring, 585/000, met diamant. Diamonde Royal ring, met in het midden een gladomzetting met een briljant geslepen diamant, 0,40 ct, met aan weerskanten 2 briljant geslepen diamanten, totaal 0,36 c...

W. v.d. Burgh, Russisch paardengespan in volle draf
Resultaat: 440 EUR

W. v.d. Burgh. Circa 1930. Russisch paardengespan in volle draf. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.

2x Vergulde kandelaren, 19e eeuw
Resultaat: 425 EUR

Twee 19e eeuwse vergulde kaarskandelaren met Griekse vrouwen en bloemen. Ongereinigd. Afmeting: 53 cm. In goede staat.

Antiek Drents kabinet, 1780 - 1800
Resultaat: 425 EUR

Klein antiek eikenhouten Drents Louis Seize kabinet met volle zuilen en messing beslag. Circa 1780 - 1800. Afmeting: 225 x 170 x 57 cm. In goede staat.

Grote antieke Meissen papegaai, 1940
Resultaat: 425 EUR

Grote antieke porseleinen Meissen papegaai. Takken en staart gerestaureerd, tak blad af. Circa 1940. Afmeting: H 33,3 cm. In redelijke staat.

Oude Chinese vaas
Resultaat: 425 EUR

Oude Chinese vaas met witte craquele glazuur en bodemmerk. Afmeting: 21 x ø 11 cm. In goede staat.

Gregor von Bochmann, Herders met paarden bij drenkplaats
Resultaat: 410 EUR

Gregor von Bochmann. 1918. 1850 - 1930. Duitse School. Herders met paarden bij drenkplaats. Gouache op papier. Afmeting: H 18 x B 12 cm. In goede staat.

Zilveren broodmand
Resultaat: 400 EUR

Zilveren broodmand, 835/000, ovaal model met gezaagd spijlendecor, geplaatst op een ovale ring met filetrand. aan de zijkanten zijn 2 leeuwenkoppen medaillons geplaatst met draagoog. 27x18x10cm. ca 36...

Ongesigneerd, Prinses met hofdame op balkon.
Resultaat: 400 EUR

Ongesigneerd. Circa 1850. Biedermeier. Prinses met hofdame op balkon. Scheurtje rechts bovenin. Olieverf op linnen. Afmeting: 87 x 105 cm. In redelijk/goede staat.

H.W. Paradys, Buitenhavenweg Schiedam
Resultaat: 400 EUR

Hendrik Wilhelm Paradys. 1894 - Buitenhavenweg Schiedam met figuren. Pastel op papier. Afmeting: H 42 x B 61 cm. In goede staat.

IJzeren geldkist
Resultaat: 400 EUR

18e - 19e Eeuwse ijzeren geldkist met drie sluitkleppen voor drie sloten. Met geklonken binnenkant. Originele patina. Afmeting: 33 x 53 x 29 cm. In goede staat.

Albasten pendule met schommel
Resultaat: 400 EUR

19e Eeuwse Franse albasten schommel-pendule (schaukler) Echappement Brevette. Circa 1870. Afmeting: 25 cm. In goede staat.

Lyra pendule met marmer
Resultaat: 400 EUR

Louis Seize marmeren lyra pendule met verguld brons. Eén ornament mist. Achtdaags-uurwerk, touwtjesslinger. Afmeting: 43 cm. In goede staat.

Antiek Duits schrijfbureau, 1920
Resultaat: 400 EUR

Groot antiek Duits eikenhouten Neo Renaissance schrijfbureau met ranken, leeuwenkoppen en klauwpoten. Drie lades. Circa 1920. Afmeting: 81 x 87 x 184 cm. In goede staat.

18e Eeuws Louis Quinze kabinet
Resultaat: 400 EUR

Eikenhouten Zuid-Hollands Louis Quinze kabinet met getoogde deuren en bronzen beslag. Circa 1760. Afmeting: 232 x 170 x 64 cm. In goede staat.

Klein Drents eiken kabinet, 1800
Resultaat: 400 EUR

Klein antiek eikenhouten Drents Louis Seize kabinet met verguld messing beslag. Circa 1800. Mooie patina. In zeer goede staat. Afmeting: 230 x 165 x 55 cm.

Antieke Duitse vertico, 1890
Resultaat: 400 EUR

Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit vertico met zuilen, snijwerk en hekwerk. Circa 1890. Afmeting: 113 x 110 x 44 cm. In goede staat.

Damessecretaire
Resultaat: 400 EUR

Mooi Frans damessecretaire met in het midden een klapdeurtje met spiegel en lade. 20e Eeuw. Notenhout gefineerd. Ingelegd met motieven en voorzien van leerinleg. Met messing beslag. Afmeting: 89 x 61 ...

Beschilderd Barok bed, 18e eeuw
Resultaat: 400 EUR

18e Eeuws Zuid Duits beschilderd Barok bed met florale decors, Maria en vogels. Afmeting: 170 x 150 x 210 cm. In goede staat.

Wortelnoten bureau, 18e eeuw
Resultaat: 400 EUR

18e Eeuws Hollands wortelnoten Louis Quinze bureau, dubbelgebogen, met klauwpoten en bronzen beslag. Oudere restauratie. Afmeting: 112 x 125 x 60 cm. In goede staat.

Beeld, Arc de Triompfe
Resultaat: 400 EUR

Groot 19e eeuws bronzen beeld. Arc de Triompfe. Afmeting: 30 x 36 x 25 cm. In goede staat.

Bronzen stier, Pierre Chenet
Resultaat: 400 EUR

Bronzen stier. Pierre Chenet. Franse School. Met gietstempels op buik. 20e Eeuw. Afmeting: 21 x 37 x 11 cm. In goede staat.

2x Grote Imari dekselvazen
Resultaat: 400 EUR

Twee prachtige grote 19e eeuwse Imari porseleinen dekselvazen met florale/tuin en goud decor. Eén vaas haarscheur. Afmeting: H 45 cm. In redelijk/goede staat.

4-Delig zilveren servies
Resultaat: 375 EUR

Zilveren koffieservies, 915/000, Spaans, met een koffie en theekan, een melkkan en suikerpot, geplaatst op een ronde voet, versierd met een knerrenrand en met grepen voorzien van acanthusblad. 21x12x2...

Gouden ring met diamant
Resultaat: 375 EUR

Sierlijke gouden ring, 585/000, met diamanten. Slagring met 2 markiesgeslepen diamanten en 10 baquette geslepen diamanten, totaal ca 0,80 ct, VVSI/TW. Diamonde 61043. ø 60. ca 2,85 gram. In goede staa...

P. van Wijngaerdt, Landschap riviergezicht
Resultaat: 375 EUR

Piet van Wijngaerdt. 1873 - 1964. Landschap riviergezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 63 x B 76 cm. In goede staat.

Engelse 2-delige boekenkast
Resultaat: 375 EUR

Engelse twee-delige boekenkast. Stijl-meubel. Kersenkleur. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 207 x 95 x 37 cm. In goede staat.

Marmeren buste, G. Bessi
Resultaat: 375 EUR

Gesigneerde antieke marmeren dames buste. Door G. Bessi. Guiseppe Bessi. 1857 - 1922. Afmeting: 30 cm. In goede staat.

Art Deco-stijl boekensteun eekhoorn
Resultaat: 375 EUR

Bronzen Art Deco-stijl eekhoorn met marmer. 21e Eeuw. Gesigneerd A. Weinmann. Afmeting: 39 x 22 x 12 cm. In goede staat.

2x Antieke Duitse vazen, 1915
Resultaat: 375 EUR

Twee grote antieke Duitse Jugendstil keramieken vazen. Circa 1915. Gemerkt 'Norich Nürnberg J.V.S.'. Eén vaas beschadigd, andere chip. Afmeting: 47 x 19 x 19,5 cm. In redelijke staat.

Oude Chinese penselenpot
Resultaat: 375 EUR

Oude Chinees porseleinen penselenpot met bamboe en jonge eendjes decor. Afmeting: 13,5 x ø 10,2 cm. In goede staat.

9x Chinese miniatuur vaasjes
Resultaat: 375 EUR

Negen stuks 19e eeuwse Chinees porseleinen miniatuur vaasjes. Floraal. Vier goed, vijf met chip. Afmeting: 5 - 8 cm. In redelijk/goede staat.

2x Oud Chinees porselein
Resultaat: 375 EUR

Twee maal oud Chinees porselein met bodemmerken. Bestaande uit drakenvaas + penselenvaas. Landschap, figuren decor. Afmeting: 16 -17 cm. In goede staat.

Oude Chinese celadon dekselpot
Resultaat: 375 EUR

Oude Chinees porseleinen celadon dekselpot met florale decors en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 22 - 16 cm ø. In goede staat.

Zilveren brandewijnkom, 1838
Resultaat: 360 EUR

Zilveren brandewijnkom, 934/000, rond model, versierd met drijfwerk in floraal decor, met vermeille binnenzijde, geplaatst op ronde bewerkte voet. Voorzien van greep versierd met putti. MT.: J.J.Schij...

Tas met zilveren beugel & rokhaak, 1763
Resultaat: 360 EUR

18e Eeuwse tas met zilveren beugel en rokhaak, half ronde beugel versierd met pauwen en krullen. De beugel is voorzien van bijbehorende rokhaak eveneens met pauw. 15x33cm. Voorzien van gravure: DF 17...

Zilveren zakhorloge
Resultaat: 360 EUR

Zilveren snekhorloge, 925/000, voorzien van een bewerkte beschermkast voorzien van een gedreven voorstelling met figuren aan de achterzijde. Het horloge is voorzien van een wit emaille wijzerplaat met...

Ei-hanger met wit emaille
Resultaat: 350 EUR

Hanger in de vorm van een ei, goud op zilver, 916/000 Russisch, versierd met wit emaille met structuur en voorzien van een zilveren applique met dubbel koppige gekroonde adelaar. 30x18mm, Emaille wat ...

Collier van bloedkoralen
Resultaat: 350 EUR

Fraai collier van kaasvormige bloedkoralen met geelgouden sluiting, 585/000. Bloedkoralencollier, ø 9 mm, bevestigd aan een gefacetteerde geelgouden sluiting, ø 10 mm. lengte 42 cm. ca 60 gram. In goe...

Tas met zilveren beugel/rokhaak, 1744
Resultaat: 350 EUR

Tas met 18e eeuwse zilveren beugel en rokhaak, gecontourneerd model versierd met volutten met figuren en floraal decor. MT.: Johannes Fennema, Leeuwarden vermoedleijk 1744. 18x37cm. In goede staat

Zilveren horloge, Oriënt
Resultaat: 350 EUR

Zilveren snekhorloge in beschermkast, 925/000. Klein model horloge met witte wijzerplaat met zwarte bewerking voorzien van een beschermkast met bewerkte rand. Uurwerk getekend: Edw. Prior, London, ron...

P. van Wijngaerdt, Plasgezicht
Resultaat: 350 EUR

Piet van Wijngaerdt. 1873 - 1964. Plasgezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 61 x B 76 cm. In goede staat.

C. Verschuur, Hooi binnen halen
Resultaat: 350 EUR

C. Verschuur. 1888 - 1966. Hooi binnen halen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 45 cm. In goede staat.

Oude palmenvrucht, Coco de Mére
Resultaat: 350 EUR

Grote oude Coco de Mére palmenvrucht uit de Seychellen (top doorgezaagd). Afmeting: 44 cm. In redelijk/goede staat.

Doos vol antieke Chinese kleding etc.
Resultaat: 350 EUR

Doos vol antieke Chinese zijde gewaden, kleding, schoenen, kleden etc. Kleden tot circa 3 meter. Bijzonder lot handwerk. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 20 x 56 x 22 cm. In goede staat.

Weense tafelklok, 18e eeuw
Resultaat: 350 EUR

18e Eeuwse notenhouten Weense tafelklok met handgeschilderd medaillon. Driedaags-uurwerk, halfuur-slag, spillegang. Wijzerplaat beschadigd. Afmeting: 41 x 25 x 17 cm. In redelijk/goede staat.

Vitrinekast met brons
Resultaat: 350 EUR

Rozenhouten Franse-stijl vitrinekast met brons en beschilderd landschap met figuur. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 160 x 72 x 50 cm. In goede staat.

19e eeuws eiken kabinet
Resultaat: 350 EUR

19e Eeuws eikenhouten kabinet met getoogde deuren, klauwpoten en messing beslag. Afmeting: 250 x 176 x 55 cm. In goede staat.

Grote eiken hangvitrinekast, 18e eeuw
Resultaat: 350 EUR

Grote 18e eeuwse eikenhouten hangvitrinekast met gecontourneerde schappen. Afmeting: 102 x 122 x 25 cm. In goede staat.

Antieke Chinese hocker met marmer
Resultaat: 350 EUR

Grote antieke Chinese houtgestoken hocker met marmerblad, klauwpoten en florale decor. Gecontourneerd blad. Afmeting: 58 x 65 cm ø. In goede staat.

6x Moderne design stoelen
Resultaat: 350 EUR

Zes moderne chroom-stalen design stoelen met wit leder. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 83 x 60 x 57 cm. In redelijke staat. vochtplekjes op het leer.

Lot antieke Chinees porselein, 19e eeuw
Resultaat: 350 EUR

Lot antiek Chinees porselein. 19e Eeuw. Bestaande uit: Zes schotels en vijf kopjes. Octagonaal. Met florale en figuren decors. Kopjes goed, schotels één haarlijn en enkele minimale chips. Afmeting: 6 ...

Zeer grote oude Chinese Yixing theepot
Resultaat: 350 EUR

Zeer grote oude Chinese Yixing theepot met bloesemtak decor en bodemmerk. Afmeting: 13 x 24,5 x 14 cm. In goede staat.

Oude/antieke cloisonne penselenpot
Resultaat: 350 EUR

Oude/antieke Chinese of Japanse cloisonne penselenpot met mandarijneenden en waterlelie decor. Met bodemmerk. Afmeting: 12,5 x ø 9,8 cm. In goede staat.

12x Chinese borden, 17e - 18e eeuw
Resultaat: 350 EUR

Twaalf maal 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met florale decor en bodemmerk. Twee soorten van zes stuks. Alle met een beschadiging, reparatie of haarscheur. Afmeting: ø 21,5 - ø 24,5 cm. In...

Oude Chinese drakenschotel
Resultaat: 350 EUR

Oude Chinees porseleinen diepe schotel met groene draken decor en zes-tekens bodemmerk. Afmeting: 5 x ø 21,5 cm. In goede staat.

J. Brooks, Damesportret
Resultaat: 340 EUR

J. Brooks. Engelse School. Circa 1900. Damesportret met waaier op stoel. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 65 cm. In goede staat.

Italiaanse lyra pendule
Resultaat: 340 EUR

Grote Italiaanse bronzen lyra pendule met bruin marmer. 21e Eeuw. Afmeting: 61 x 32 x 20 cm. In goede staat.

Gouden horloge, IWC
Resultaat: 335 EUR

Geelgouden zakhorloge, 585/000, International watch company, Schaffhausen. Rond mechanisch horloge, glas ontbreekt. met metalen stofdeksel. Voorzien van gravure aan de achterzijde: GERHD. JANNINK & ZO...

Ongesigneerd, Handwerkend zittend meisje
Resultaat: 330 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Handwerkend zittend meisje. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 36 cm. In goede staat.

Wortelnoten porseleinkast
Resultaat: 330 EUR

Gave Hollandse wortelnoten porseleinkast met messing beslag. Barok-stijl. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 213 x 145 x 47 cm. In goede staat.

Zilveren dienblad
Resultaat: 325 EUR

Zilveren dienblad, 835/000, rechthoekig gecontourneerd met een wat oplopende bewerkte rand. Voorzien van gravure aan de achterzijde: 1913 1 janauri 1932, aangeboden door staf en personeel Jasumij. MT....

Zilveren theepot + comfoor
Resultaat: 325 EUR

Zilveren 835/000 theepot op bijbehorend 835/000 zilveren comfoor met originele 835/000 zilveren brander op houten basement met vier pootjes. Mr. J.M. van Kempen-Voorschoten. Anno 1874 en 1879. In goed...

Zilveren kluwenmandje
Resultaat: 325 EUR

Zilveren kluwenmandje, 833/000, ovaal model met een gezaagd spijlen en halfcirkel patroon. Geplaatst op een ovale ring met parelrand en voorzien van een beugel met parelrand. MT.: onduidelijk, jl.:I:1...

Gouden ring met diamant, Diamonde
Resultaat: 325 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met diamant, Diamonde Royal, met een geelgouden ronde zetkast met een briljant geslepen diamant, 0,25 ct. Met aan beide zijkanten 2 briljant geslepen diamanten, totaal 0,28 c...

2-Zits Chesterfield bank
Resultaat: 325 EUR

Bruine lederen Chesterfield 2-zits bank met koperen nagels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 x 95 x 154 cm. In goede staat.

3x Chinees porseleinen vaasjes
Resultaat: 325 EUR

Drie maal Chinees porseleinen vaasjes. 18e - 19e Eeuw. Kang Xi gemerkt. Met florale decor. Eén chip dekselvaas. Afmeting: 7 - 14 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese penselenvaas
Resultaat: 325 EUR

Grote Chinees porseleinen peselenvaas met rondom figuren decor. Eén chip. Afmeting: 16 x ø 19,5 cm. In redelijk/goede staat.

2x Oude Chinese kommen
Resultaat: 325 EUR

Twee oude Chinees porseleinen kommen met spelende Chinese kinderen decor. Zes-tekens bodemmerk. Afmeting: 5,5 x ø 8 cm. In goede staat.

Swatow sierschotel, 17e eeuw
Resultaat: 325 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen Swatow sierschotel met hoefdier en florale decor. 17e Eeuw. Haarlijn + chips. Afmeting: 6 x 39,5 cm ø. In redelijk/goede staat.