Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Marius Bauer, Portret Mata Hari 1002
Marius Bauer, Portret Mata Hari

Resultaat:

12.000 EUR

Verkocht
Willy Sluiter, Strandgezicht met ezelrit 1005
Willy Sluiter, Strandgezicht met ezelrit

Resultaat:

8.000 EUR

Verkocht
Oude Chinese Familie Rose vaas 6088
Oude Chinese Familie Rose vaas

Resultaat:

5.500 EUR

Verkocht
Oude Chinese Familie Rose vaas 6033
Oude Chinese Familie Rose vaas

Resultaat:

4.500 EUR

Verkocht
Commode ingelegd met ivoor 4006
Commode ingelegd met ivoor

Resultaat:

3.100 EUR

Verkocht
Zeldzame Lectura pendule 3500
Zeldzame Lectura pendule

Resultaat:

3.000 EUR

Verkocht
Zilveren muziekdoos 2
Zilveren muziekdoos

Resultaat:

2.850 EUR

Verkocht
Staande Friese klok 3502
Staande Friese klok

Resultaat:

2.500 EUR

Verkocht
Roy Lichtenstein, Vrouwelijk naakt 1094
Roy Lichtenstein, Vrouwelijk naakt

Resultaat:

2.200 EUR

Verkocht
Kapitaal Frans bronzen beeld 5000
Kapitaal Frans bronzen beeld

Resultaat:

2.200 EUR

Verkocht
Bronzen beeld van Jan te Wierik 5003
Bronzen beeld van Jan te Wierik

Resultaat:

2.200 EUR

Verkocht
Staande Friese klok 3503
Staande Friese klok

Resultaat:

1.900 EUR

Verkocht
Ingelegde schatulle met zilver 15
Ingelegde schatulle met zilver

Resultaat:

1.850 EUR

Verkocht
Louis Seize secretaire 4002
Louis Seize secretaire

Resultaat:

1.800 EUR

Verkocht
Stel zilveren koektrommels & onderschotels 12
Stel zilveren koektrommels & onderschotels

Resultaat:

1.750 EUR

Verkocht
18e Eeuws Hollands kabinet, 1760 4089
18e Eeuws Hollands kabinet, 1760

Resultaat:

1.750 EUR

Verkocht
Vroege 18e eeuwse houtgestoken putti 5007
Vroege 18e eeuwse houtgestoken putti

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Chinese drakenvaas 6354
Chinese drakenvaas

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
B. van Straaten, Romantisch landschap 1025
B. van Straaten, Romantisch landschap

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
4x Oude Indonisische kleden 4511
4x Oude Indonisische kleden

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Chinese kruik met oren 6158
Chinese kruik met oren

Resultaat:

1.405 EUR

Verkocht
Witgouden ring met diamanten 5
Witgouden ring met diamanten

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
Witgouden ring met diamant 334
Witgouden ring met diamant

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
18e Eeuws Hollands wortelnoten kabinet 4000
18e Eeuws Hollands wortelnoten kabinet

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Lot spekstenen beeldjes 6276
Lot spekstenen beeldjes

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Zilveren bestek in cassette 49
Zilveren bestek in cassette

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Bronzen tuinbeeld, Zeemeermin 5030
Bronzen tuinbeeld, Zeemeermin

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Groot zilveren bestek 18
Groot zilveren bestek

Resultaat:

1.150 EUR

Verkocht
Zilveren bokaal 24
Zilveren bokaal

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Swarovski beeld, Olifant 5500
Swarovski beeld, Olifant

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Oude bruine Chinese celadon vaas 6600
Oude bruine Chinese celadon vaas

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Antiek Meissen beeld, Paard met Arabische moor 6000
Antiek Meissen beeld, Paard met Arabische moor

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Grote oude Chinese vaas (blauw/wit) 6551
Grote oude Chinese vaas (blauw/wit)

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Gouden choker, Diamonde 52
Gouden choker, Diamonde

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
Gouden armband, bicolour met diamant 33
Gouden armband, bicolour met diamant

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Bouille meubel met inleg 4326
Bouille meubel met inleg

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Oude Chinese jade gesneden beker 6098
Oude Chinese jade gesneden beker

Resultaat:

875 EUR

Verkocht
Gouden armband, Diamonde 63
Gouden armband, Diamonde

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
2x 18e Eeuwse Familie Rose borden 6087
2x 18e Eeuwse Familie Rose borden

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Grote oude Chinese vaas 6211
Grote oude Chinese vaas

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
2x Oude Chinese rijstwijnkopjes 6541
2x Oude Chinese rijstwijnkopjes

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Gouden slavenarmband 53
Gouden slavenarmband

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Antieke pronkkast, 1915 4285
Antieke pronkkast, 1915

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Swarovski beeld, Wilde paarden 5501
Swarovski beeld, Wilde paarden

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Mogelijk Walesse Ting, Twee vrouwen met bloem 1085
Mogelijk Walesse Ting, Twee vrouwen met bloem

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
17e - 18e Eeuws houtgestoken beeld, Heilige 5008
17e - 18e Eeuws houtgestoken beeld, Heilige

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Oude Chinese Familie Rose penselenpot 6050
Oude Chinese Familie Rose penselenpot

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Onduidelijk gesigneerd, Gevecht in taveerne na kaartspel 1000
Onduidelijk gesigneerd, Gevecht in taveerne na kaartspel

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Henk Schuring, Abstracte compositie 1009
Henk Schuring, Abstracte compositie

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Franse vuurvergulde miniatuur pendule 3514
Franse vuurvergulde miniatuur pendule

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
17e Eeuws sideboard 4047
17e Eeuws sideboard

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Groot Perzisch kleed, 360 x 260 cm. 4500
Groot Perzisch kleed, 360 x 260 cm.

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Perzisch tapijt, 260 x 360 cm. 4501
Perzisch tapijt, 260 x 360 cm.

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Bronzen sculptuur, Feico Hajonides 5020
Bronzen sculptuur, Feico Hajonides

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
18e Eeuws Familie Rose bord 6015
18e Eeuws Familie Rose bord

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Grote antieke Majolica bloempot 6051
Grote antieke Majolica bloempot

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Oude Chinese vaas 6203
Oude Chinese vaas

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
B. van Houten, Vrouw met hondje op schoot 1144
B. van Houten, Vrouw met hondje op schoot

Resultaat:

675 EUR

Verkocht
6x Antieke Chinese kop en schotels 6002
6x Antieke Chinese kop en schotels

Resultaat:

675 EUR

Verkocht
6x 18e Eeuwse Chinese Familie Rose borden 6022
6x 18e Eeuwse Chinese Familie Rose borden

Resultaat:

675 EUR

Verkocht
Gouden oorclips met diamant en parel 8
Gouden oorclips met diamant en parel

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Witgouden ring met diamant en saffier 79
Witgouden ring met diamant en saffier

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
2 Gouden armbanden met robijn 969
2 Gouden armbanden met robijn

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
J. Emmerik, Havenmonding 1334
J. Emmerik, Havenmonding

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
H. Heyligers, Boeren familie in interieur 1066
H. Heyligers, Boeren familie in interieur

Resultaat:

625 EUR

Verkocht
Witgouden alliance ring met diamant 30
Witgouden alliance ring met diamant

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
6x Zilveren viscouverts 370
6x Zilveren viscouverts

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
H.J. van Wijngaarden, Hollands IJssel gezicht 1042
H.J. van Wijngaarden, Hollands IJssel gezicht

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Schaal van Piet Regenspurg 2001
Schaal van Piet Regenspurg

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Antieke Jugendstil lamp, 1915 2009
Antieke Jugendstil lamp, 1915

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
18e Eeuws beschilderd dekselvat 2018
18e Eeuws beschilderd dekselvat

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Eiken Empire kast , 1820 4001
Eiken Empire kast , 1820

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Hollandse vitrinekast 4009
Hollandse vitrinekast

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Monumentale Imari dekselvaas, 19e eeuw 6011
Monumentale Imari dekselvaas, 19e eeuw

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Grote 19e eeuwse Chinese theepot 6028
Grote 19e eeuwse Chinese theepot

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Gouden slavenarmband 131
Gouden slavenarmband

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
18e Eeuws religieus schilderij, De biecht 1017
18e Eeuws religieus schilderij, De biecht

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
J. Mankes, Kraai 1311
J. Mankes, Kraai

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Franse pendule met Wedgwood plaquettes 3519
Franse pendule met Wedgwood plaquettes

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Wortelnoten Hollands secretaire 4038
Wortelnoten Hollands secretaire

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
2x Antieke eiken stoelen 4131
2x Antieke eiken stoelen

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Mahoniehouten rolsecretaire, 1870 4238
Mahoniehouten rolsecretaire, 1870

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
10x Kang Xi borden, 17e - 18e eeuw 6014
10x Kang Xi borden, 17e - 18e eeuw

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Lot Chinese kop en schotels, 18e eeuw 6032
Lot Chinese kop en schotels, 18e eeuw

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Oude Chinese pijpvaas 6210
Oude Chinese pijpvaas

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Oude Chinese Sang de Boeuf schotel 6545
Oude Chinese Sang de Boeuf schotel

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Grote Familie Rose theepot 6039
Grote Familie Rose theepot

Resultaat:

530 EUR

Verkocht
Chinese Kangxi theebus, 1800 6007
Chinese Kangxi theebus, 1800

Resultaat:

525 EUR

Verkocht
Henk Schuring, Abstracte compositie 1020
Henk Schuring, Abstracte compositie

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Hans Truien, Expressionistisch 1041
Hans Truien, Expressionistisch

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Edele dame met naald en draad 1059
Ongesigneerd, Edele dame met naald en draad

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
C. van Assendelft, Figuren trekken trekschuit 1075
C. van Assendelft, Figuren trekken trekschuit

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Antiek Drents kabinet, 1800 4065
Antiek Drents kabinet, 1800

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
3-Zits Chesterfield bank 4077
3-Zits Chesterfield bank

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Lederen bank (kasteelmodel) 4098
Lederen bank (kasteelmodel)

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Hollands porseleinkabinet 4181
Hollands porseleinkabinet

Resultaat:

500 EUR