Duitse bronzen discuswerper op marmeren basement. Circa 1930 - 1940. Tekst: Rom Discuswerfer Myron. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x Diesellok 63480, NEG V 170 1131 en 1x E-lok 43716, DRG E94 006, beide in originele verpakking en in goede staat.
Vier antieke Chinese borden. Bestaande uit: Twee maal Imari, 18e eeuw, beschadigd. Twee maal Familie Rose, 18e eeuw, beschadigd. Afmeting: ø 22 - 23 cm. In matige staat.
Clairy? Circa 1920. Boten bij vuurtoren. Olieverf op paneel. Afmeting: 56 x 46 cm. In goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x E-lok 63684, HUPAC 1116 901-8 en 1x E-lok 63804, DB 101 082-6, beide in originele verpakking en in goede staat.
Grote zilveren oorstekers, 925/000, met blauw topaas en zirconia's. Ovale rozet met in het midden een ovaal gefacetteerde blauw topaas met een rand met 16 rond gefacetteerde zirconia's. Voorzien van s...
Antieke Duitse porseleinen Heubach Köppelsdorf pop. Nr. 300.2. Met mohair haar, slaapogen en babylichaam. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Hollands landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 28 x B 35 cm. In goede staat.
Lot zilveren sieraden met een horloge, 3 ringen, diverse bedels en stukjes ketting. Totaal ca 81 gram.
Lot met twee herenhorloges, een Fossil horloge, Hybrid, Quarts, uit zwart staal met metalen band en een Philip Watch, stalen horloge mechanisch met lederen band.
Oud Chinees terracotta paard met rest polychromie. Afmeting: 42 x 32 x 13 cm. In goede staat.
Twee antieke plated bronzen figuren La Louette Frankrijk. Circa 1880. Jongen en meisje met konijn. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Geelgouden hanghorloge aan gourmetcollier, 585/000. Horloge met witte wijzerplaat en een bewerkte kast met bloembewerking en schild. ø 29 mm. Bevestigd aan een gourmetcollier, 52 cm. Veer vast van het...
Frans antiek compositie metalen figuur, ca. 1900. Via AD Glorian. Voorstelling: Engel en man met zwaard. (arm engel is gerestaureerd) Afm. 64 cm. Cond.: R.
Zeer grote 18e eeuwse houtgestoken Corpus Christi met originele polychromie. Eén onderbeen mist + voet beschadig. Afmeting: 110 cm. In redelijk/goede staat.
Bijzondere zilveren parfumflacon. Flacon als opgerold bloemblad met draagketting + dop met ketting. Afmeting: flacon 7 cm. Gewicht: circa 15 gram. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Franse bronzen galliër door L. Coudray. Marie Alexandre, 1864 - 1932. Defence du Foyer. Afmeting: H 67 cm. In goede staat.
Art Deco kristalglazen stopkaraf met zilveren hals. Gehalte 800. Circa 1930. Stop van karaf beschadigd. Afmeting: H 23,5 cm. In redelijk/goede staat.
Geelgouden broche, 585/000, in bloemvorm voorzien van 3 gesneden bloedkoralen in de vorm van rozenknoppen. 32x33mm, ca 7,9 gram. In goede staat
Geelgouden ring, 585/000, met bloedkoraal. Ring met 2 peervormige en 2 ronde bloedkoralen. Versierd met gouden bollen. 20 mm. ø 57mm. ca 6,0 gram. In goede staat
Zilveren houder, 835/000, met blauw glas. Ronde houder met opengewerkt biedermeier motief, vogels, en cartouches met voorstellingen. Voorzien van blauw glazen binnenbak, met chip. ø6,5x7cm.
Japanse Nagatina. Hout met messing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: L 156 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Oosterse messen. Onder andere met leer bekleed. Afmeting: 32 - 46 cm. In goede staat.
Antiek bronzen met gietijzeren kanon met draken. Eind 19e eeuw. Afmeting: 24 x 45 x 17 cm. In goede staat.