Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
4 Zilveren rijstkommen Djokja 66
4 Zilveren rijstkommen Djokja

Resultaat:

110 EUR

17e - 18e Eeuwse baardmankruik 6017
17e - 18e Eeuwse baardmankruik
Startprijs 250 EUR
Lodereinfles met goud 266
Lodereinfles met goud
Startprijs 110 EUR
Verkocht
Collier van bloedkoraal met gouden slot 259
Collier van bloedkoraal met gouden slot

Resultaat:

185 EUR

Verkocht
Gouden koordcollier met hanger 59
Gouden koordcollier met hanger

Resultaat:

210 EUR

Verkocht
Gouden choker, Diamonde 52
Gouden choker, Diamonde

Resultaat:

950 EUR

Bloedkoralen armband en collier 252
Bloedkoralen armband en collier
Startprijs 110 EUR
Verkocht
2x Grote Imari dekselvazen 6010
2x Grote Imari dekselvazen

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Antieke Chinese kop en schotels (5x) 6003
Antieke Chinese kop en schotels (5x)

Resultaat:

275 EUR

Vuurvergulde Empire pendule 3648
Vuurvergulde Empire pendule
Startprijs 1.600 EUR
Verkocht
Antieke hangpetroleumlamp, 1900 2133
Antieke hangpetroleumlamp, 1900

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Antieke petroleumlamp, 1900 2126
Antieke petroleumlamp, 1900

Resultaat:

110 EUR

Gouden ring met diamant 902
Gouden ring met diamant
Startprijs 100 EUR
Art Nouveau klokkenstel, 1915 3641
Art Nouveau klokkenstel, 1915
Startprijs 675 EUR
Oude mini-reiswekker 3634
Oude mini-reiswekker
Startprijs 125 EUR
Verkocht
Zilveren soeplepel 895
Zilveren soeplepel

Resultaat:

70 EUR

Gouden horloge, Viking 888
Gouden horloge, Viking
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Zilveren dienblad 16
Zilveren dienblad

Resultaat:

450 EUR

Gouden choker 9
Gouden choker
Startprijs 700 EUR
Zilveren servies op dienblad 216
Zilveren servies op dienblad
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Zilveren muziekdoos 2
Zilveren muziekdoos

Resultaat:

2.850 EUR

Verkocht
Japanse Nagatina 2721
Japanse Nagatina

Resultaat:

45 EUR

2x Oude/antieke Oosterse messen 2714
2x Oude/antieke Oosterse messen
Startprijs 50 EUR
Antiek bronzen/gietijzeren kanon 2707
Antiek bronzen/gietijzeren kanon
Startprijs 250 EUR