42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

Metalen centuur met roze stenen 950
Metalen centuur met roze stenen
Startprijs 15 EUR
Onduid. gesig., Abstract figuratief 1421
Onduid. gesig., Abstract figuratief
Startprijs 15 EUR
K.T. Nauhaus, Riviergezicht door stad 1422
K.T. Nauhaus, Riviergezicht door stad
Startprijs 15 EUR
Lot China (5x) 2485
Lot China (5x)
Startprijs 15 EUR
Moderne messing spiegel 4325
Moderne messing spiegel
Startprijs 15 EUR
Lot oud/antiek porselein (divers) 6634
Lot oud/antiek porselein (divers)
Startprijs 15 EUR
Zilveren lepel & potjes in houder 798
Zilveren lepel & potjes in houder
Startprijs 20 EUR
Swarovski armband met blauw 945
Swarovski armband met blauw
Startprijs 20 EUR
Gauchard Brunier, De hen die gouden eieren lei 1299
Gauchard Brunier, De hen die gouden eieren lei
Startprijs 20 EUR
Schau Pi Tuing, Paard 1405
Schau Pi Tuing, Paard
Startprijs 20 EUR
2x 60-er Jaren bureaulampjes 2275
2x 60-er Jaren bureaulampjes
Startprijs 20 EUR
Antiek Judaica borduursel 2276
Antiek Judaica borduursel
Startprijs 20 EUR
Houten plaquette, 19e eeuw 2432
Houten plaquette, 19e eeuw
Startprijs 20 EUR
Antiek Engels bordenrek, 1900 2443
Antiek Engels bordenrek, 1900
Startprijs 20 EUR
Art Nouveau vakverdeelschaal 2450
Art Nouveau vakverdeelschaal
Startprijs 20 EUR
Kleine bronzen vijzel, 19e eeuw 2455
Kleine bronzen vijzel, 19e eeuw
Startprijs 20 EUR
Schaakspel / Oude wijnopener-set 2471
Schaakspel / Oude wijnopener-set
Startprijs 20 EUR
Hoornen rozenkranshouder, 1920 2486
Hoornen rozenkranshouder, 1920
Startprijs 20 EUR
Oud gestoken masker 2498
Oud gestoken masker
Startprijs 20 EUR
2x Hoornen bootjes met figuren 2502
2x Hoornen bootjes met figuren
Startprijs 20 EUR
Oude Franse Beuchat harpoen 2719
Oude Franse Beuchat harpoen
Startprijs 20 EUR
Lot houten speelgoed, 1950 3103
Lot houten speelgoed, 1950
Startprijs 20 EUR
Doos houten speelgoed 3106
Doos houten speelgoed
Startprijs 20 EUR
Zilveren tuitzeefje 519
Zilveren tuitzeefje
Startprijs 25 EUR