Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Gouden ring met blauwe steen
Startprijs 100 EUR

Sierlijke geelgouden ring, 585/000, met een uitgewerkte zetkast met roodgouden elementen en bezet met een smaragd geslepen blauwe steen. 10x12mm. ø 50. ca 5,3 gram. Steen iets afgesleten, verder in go...

Bloedkoralen armband en collier
Startprijs 100 EUR

Collier en armband met bloedkoralen. Armband met 4 rijen ronde koralen, ø 4mm, bevestigd een rechthoekige geelgouden sluiting, 585/000, met koraal en parel, 21 cm, een collier met langwerpige koralen ...

Gouden sluiting met bloedkoraal
Startprijs 250 EUR

Mooie geelgouden sluiting, 585/000, voorzien van eindstukken en bezet met bloedkoraal. 20x35mm. ca 6,6 gram. In goede staat

Zilveren nootmuskaatrasp
Startprijs 180 EUR

Zilveren nootmuskaatrasp, 925/000. Ovaal bakje met pointilleer patroon met scharnierend deksel voorzien van rasp. Met aan de onderzijde een klepje voor de bergruimte van de noot. 5x3x3cm. In goede sta...

Achter-glas reclame object
Resultaat: 45 EUR

Decoratieve achter-glas shampoo reclame. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 46 x B 27 cm. In goede staat.

Gouden muntrand met fl10,-
Resultaat: 270 EUR

Geelgouden broche, 585/000, met gouden fl10,-. Broche met muntrand bezet met een gouden fl10,- Wilhelmina 1911. Grootte 30 mm. ca 10,2 gram. In zeer goede staat

Antieke Capucijner Officiersklok
Startprijs 1.700 EUR

Antieke Franse messing Capucijner Officiersklok met echappement trekrepetitie + wekker. Circa 1800. Afmeting: 28 x 10 x 11 cm. In goede staat.

Monumentale Imari dekselvaas, 19e eeuw
Resultaat: 600 EUR

Monumentale 19e eeuwse rijke Imari porseleinen dekselvaas met ribbels, Foo-hond, florale/paradijsvogel en goud decor. Afmeting: 63 x ø 32 cm. In goede staat.

Zilveren pepermuntdoosje, 1871
Startprijs 100 EUR

Zilveren pepermuntdoos, 833/000, vierkant gecontourneerd model met gedreven voluten langs de randen en versierd met graveerwerk. MT.: J.P. Sperna Weiland, Schoonhoven jl.: m:1871 Grootte 5x5x2cm. ca 2...

Gouden armband met bloedkoraal
Resultaat: 450 EUR

Geelgouden armband, 585/000, met bloedkoralen. Armband met 7 ovale schakels met bloedkoralen rozetten. Breedte 14 mm, Lengte 19,5cm. ca 24 gram. In zeer goede staat

Tinnen kraankan, 18e -19e eeuw
Resultaat: 50 EUR

18e- 19e Eeuwse beschilderde tinnen kraantjeskan. Louis Seize. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

2x Antiek tin, 1800
Startprijs 50 EUR

Twee maal antiek tin. Circa 1800. Bestaande uit: Eén nachtspiegel (toilet). Eén bolle kruik. Afmeting: 17 - 44 cm. In goede staat.

3x Oude noppenglazen, 20e eeuw
Resultaat: 20 EUR

Drie oude Renaissance-stijl mondgeblazen noppenglazen. Gesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: 11 - 18,5 cm. In goede staat.

Tafelstuk van kristal met zilver
Resultaat: 240 EUR

Kristallen tafelstuk geplaatst op zilveren voet. Ronde kristallen schaal met omgeslagen gecontourneerde rand met amandelslijpsel, geplaatst op een bewerkte zilveren voet, rond model met guilloche bewe...

Groot zilveren bestek
Resultaat: 1.150 EUR

Groot zilveren bestek, 835/000, in cassette. Bestek met 11 dessertlepels en 11 -vorken, 2 sauslepels, aardappellepel, soepsleef, 12 tafelvorken en 11 -lepels, model Haagslofje alles voorzien van gravu...

Gouden ring met saffier en zirconia
Startprijs 150 EUR

Geelgouden ring, 750/000, met zirconia's en saffieren, fantasie model met een rozet met saffieren. Breedte ring 12 mm, ø 55. ca 3,1 gram. In goede staat

2x Antieke tafelklokjes, 1900
Resultaat: 100 EUR

Twee antieke tafelklokjes. Circa 1900. Eén maal rood marmer met messing, gelijmd. Eén maal Bisquit porselein, Jugendstil, goed. Afmeting: 16 - 26 cm. In redelijk/goede staat.

Franse pendule, 1870
Startprijs 220 EUR

Grote 19e eeuwse zwart-marmeren Franse pendule. Circa 1870. Vrouw leest kind voor. Compositie metaal. Achtdaags-uurwerk met veerslinger en halfuur-slag op bel. Wijzerplaat met emaille cartouches. Afme...

Stel zilveren koektrommels & onderschotels
Resultaat: 1.750 EUR

Prachtig stel met zilveren koektrommels en onderschotels, 833/000, rond en ovaal model versierd met parelrand. Voorzien van gravure aan de binnenzijde van het deksel, MT.: 1862 12 november 1887. MT.: ...

50er Jaren glas-in-lood venster
Startprijs 100 EUR

50er Jaren glas-in-lood venster. Gebrandschilderd. Afmeting: H 92 x B 65 cm. In goede staat.

3 Zilveren lepels Biedermeier
Startprijs 70 EUR

Drie zilveren lepels, 833/000, met een strooilepel met rechthoekig gecontourneerde opengewerkte bak voorzien van een steel met biedermeier bewerking. MT.: J.van Wijk, Amsterdam jl.:I:1843, 18 cm, een ...

Gouden horloge, Viking
Startprijs 40 EUR

Horloge met geelgouden kast, 585/000, Viking, mechanisch 14x14mm, voorzien van plated fixoflex band.

19e Eeuws dubbelloops jachtgeweer
Resultaat: 230 EUR

19e Eeuws dubbelloops damast jachtgeweer met dubbele haan en gravering. Afmeting: L 116 cm. In zeer goede staat.

Koppel antieke Oosterse pistolen
Resultaat: 150 EUR

Koppel antieke Oosterse pistolen met koper-inleg. Vuursteen. Eén kolf met scheur. Afmeting: L 44 cm. In goede staat.