Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

 

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
198 Resultaten
Kavel: 3500

Zeldzame Lectura pendule

Resultaat: 3.000 EUR

Zeldzame, vroeg 19e eeuwse Franse vuurvergulde bronzen lectura pendule. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 44 x 27 x 21 cm. In goede staat.


Kavel: 3501

Bouilleklok + console, 19e eeuw

Startprijs 2.500 EUR

19e Eeuwse Franse bouille klok met originele console en groen gekleurd schildpad. In ongerestaureerde staat. Stukje bouille en schildpad missen. Zeldzame uitvoering met bronzen putti's, kelken en lyra...


Kavel: 3502

Staande Friese klok

Resultaat: 2.500 EUR

Zeldzame 18e - 19e eeuwse Friese staande klok met scheepjesmechaniek en prachtige wijzerplaat. Automaat, molenwieken draaien, maanstand, datum aanduiding, halfuurslag, drie gewichten. Eikenhouten klok...


Kavel: 3503

Staande Friese klok

Resultaat: 1.900 EUR

Zeldzame 18e - 19e eeuwse mahoniehouten Friese staartklok met scheepjesmechaniek en seconden aanduiding. Schotel-vormige wijzerplaat. Afmeting: H 275 cm. In goede originele staat.


Kavel: 3504

Kapitale pendule met dolfijnen, 1860

Startprijs 800 EUR

Kapitale Franse Carrara marmeren pendule met rijk bewerkt verguld brons. Julien Beliard Paris. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 50 cm. In goede staat.


Kavel: 3505

18e Eeuwse Zaanse klok

Startprijs 3.000 EUR

Vroeg 18e eeuwse notenhouten Zaanse klok met wekker. Door Jan Koogies Fecit Wormerveer. Slagwerk op dubbele bel, bronzen sierwerk. Ongerestaureerd. Zoldervondst. Afmeting: 37 cm. In goede staat.


Kavel: 3506

Vuurvergulde officiersklok

Startprijs 900 EUR

Vroeg 19e eeuwse vuurvergulde bronzen officiersklok met wekker, slagwerk op bel en touwtjesslinger. Afmeting: 19 x 8 x 12 cm. In goede staat.


Kavel: 3507

Vergulde lyra pendule

Startprijs 600 EUR

Vroeg 19e eeuwse vuurvergulde bronzen lyra pendule met later uurwerk. Functie niet getest. Afmeting: 47 cm. In goede staat.


Kavel: 3508

18e Eeuwse Pieter Klock staande klok

Startprijs 2.000 EUR

18e Eeuwse Amsterdamse notenhouten staande klok. Gesigneerd. Pieter Klock Amsterdam. Met datum aanduiding en seconden wijzer. Oudere restauratie. Afmeting: H 255 cm. In goede staat.


Kavel: 3509

Franse skeletklok onder stolp

Startprijs 350 EUR

19e Eeuwse Franse messing skeletklok met originele glazen stolp. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel en veerslinger. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.


Kavel: 3510

Frans porseleinen klokje

Resultaat: 145 EUR

19e Eeuwse Franse porseleinen klok. Been kind gerestaureerd. Voet vrouw gerestaureerd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 31 cm. In redelijke staat.


Kavel: 3511

Grote 18e eeuwse Weense tafelklok

Startprijs 1.000 EUR

Grote 18e eeuwse Weense tafelklok met spillegang, kwartierslag en datumaanduiding. Schijn slinger repetitie, slaan/niet slaan functie. Afmeting: totaal 59 cm. In goede staat.


Kavel: 3512

Franse porseleinen pendule

Startprijs 350 EUR

Vroeg 19e eeuwse Jacob Petit-stijl Franse porseleinen pendule. Twee-delig. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Functie niet getest. Afmeting: 40 x 30 x 15 cm. In goede staat.


Kavel: 3513

Albasten pendule met schommel

Resultaat: 400 EUR

19e Eeuwse Franse albasten schommel-pendule (schaukler) Echappement Brevette. Circa 1870. Afmeting: 25 cm. In goede staat.


Kavel: 3514

Franse vuurvergulde miniatuur pendule

Resultaat: 700 EUR

Franse vuurvergulde bronzen miniatuur pendule met horloge uurwerk (origineel). Circa 1820. Klokkendraagster, vrouwelijke nar. Goede vergulding. Afmeting: 19 x 15 x 7,5 cm. In goede staat.


Kavel: 3515

Franse vuurvergulde miniatuur pendule

Startprijs 950 EUR

Franse vuurvergulde bronzen miniatuur pendule met horloge uurwerk (origineel). Circa 1820. Empire. Mooie vergulding. Afmeting: 24 x 16 x 8 cm. In goede staat.


Kavel: 3516

Directoire pendule

Startprijs 500 EUR

Zeldzame Louis Seize pendule met porseleinen voet, vuurverguld brons. Uit Parijs. Met groot uurwerk. Grote opdraaiveer. Loopt mogelijk langer dan een week. Touwtjesslinger. Afmeting: 40 cm. In goede s...


Kavel: 3517

Antieke pendule

Startprijs 200 EUR

Antieke pendule met Lenzkirch uurwerk. Compositie metaal met porselein. Amor beschadigd. 1 Million 140389. Afmeting: 49 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 3518

Antieke Franse boulle klok, 1900

Startprijs 625 EUR

Antieke Franse schildpad boulle klok met brons. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.


Kavel: 3519

Franse pendule met Wedgwood plaquettes

Resultaat: 550 EUR

18e Eeuwse Franse marmeren Louis Seize pendule met vuurvergulde bronzen versieringen + Wedgwood plaquettes. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 42 cm. In goede staat.


Kavel: 3520

18e Eeuwse Franse boulle klok

Startprijs 700 EUR

18e Eeuwse Franse boulle klok. Uurwerk met ankergang. Door Bertrand Paris. Functies niet getest. Afmeting: ø 25 x 7 cm. In goede staat.


Kavel: 3521

Lyra pendule met marmer

Resultaat: 400 EUR

Louis Seize marmeren lyra pendule met verguld brons. Eén ornament mist. Achtdaags-uurwerk, touwtjesslinger. Afmeting: 43 cm. In goede staat.


Kavel: 3522

Empire pendule met marmer

Startprijs 450 EUR

Carrara marmeren Louis Seize pendule met vuurverguld brons. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 39 cm. In goede staat.


Kavel: 3523

Antiek Franse wekkerklok. 1900

Resultaat: 90 EUR

Antieke Franse compositie metalen wekkerklok met vogels en hond. Circa 1900. Afmeting: 34 cm. In goede staat.