Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Zeldzame Lectura pendule
Resultaat: 3.000 EUR

Zeldzame, vroeg 19e eeuwse Franse vuurvergulde bronzen lectura pendule. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 44 x 27 x 21 cm. In goede staat.

Bouilleklok + console, 19e eeuw
Startprijs 2.500 EUR

19e Eeuwse Franse bouille klok met originele console en groen gekleurd schildpad. In ongerestaureerde staat. Stukje bouille en schildpad missen. Zeldzame uitvoering met bronzen putti's, kelken en lyra...

Staande Friese klok
Resultaat: 2.500 EUR

Zeldzame 18e - 19e eeuwse Friese staande klok met scheepjesmechaniek en prachtige wijzerplaat. Automaat, molenwieken draaien, maanstand, datum aanduiding, halfuurslag, drie gewichten. Eikenhouten klok...

Staande Friese klok
Resultaat: 1.900 EUR

Zeldzame 18e - 19e eeuwse mahoniehouten Friese staartklok met scheepjesmechaniek en seconden aanduiding. Schotel-vormige wijzerplaat. Afmeting: H 275 cm. In goede originele staat.

Kapitale pendule met dolfijnen, 1860
Startprijs 800 EUR

Kapitale Franse Carrara marmeren pendule met rijk bewerkt verguld brons. Julien Beliard Paris. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 50 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Zaanse klok
Startprijs 3.000 EUR

Vroeg 18e eeuwse notenhouten Zaanse klok met wekker. Door Jan Koogies Fecit Wormerveer. Slagwerk op dubbele bel, bronzen sierwerk. Ongerestaureerd. Zoldervondst. Afmeting: 37 cm. In goede staat.

Vuurvergulde officiersklok
Startprijs 900 EUR

Vroeg 19e eeuwse vuurvergulde bronzen officiersklok met wekker, slagwerk op bel en touwtjesslinger. Afmeting: 19 x 8 x 12 cm. In goede staat.

Vergulde lyra pendule
Startprijs 600 EUR

Vroeg 19e eeuwse vuurvergulde bronzen lyra pendule met later uurwerk. Functie niet getest. Afmeting: 47 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Pieter Klock staande klok
Startprijs 2.000 EUR

18e Eeuwse Amsterdamse notenhouten staande klok. Gesigneerd. Pieter Klock Amsterdam. Met datum aanduiding en seconden wijzer. Oudere restauratie. Afmeting: H 255 cm. In goede staat.

Franse skeletklok onder stolp
Startprijs 350 EUR

19e Eeuwse Franse messing skeletklok met originele glazen stolp. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel en veerslinger. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.

Frans porseleinen klokje
Resultaat: 145 EUR

19e Eeuwse Franse porseleinen klok. Been kind gerestaureerd. Voet vrouw gerestaureerd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 31 cm. In redelijke staat.

Grote 18e eeuwse Weense tafelklok
Startprijs 1.000 EUR

Grote 18e eeuwse Weense tafelklok met spillegang, kwartierslag en datumaanduiding. Schijn slinger repetitie, slaan/niet slaan functie. Afmeting: totaal 59 cm. In goede staat.

Franse porseleinen pendule
Startprijs 350 EUR

Vroeg 19e eeuwse Jacob Petit-stijl Franse porseleinen pendule. Twee-delig. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Functie niet getest. Afmeting: 40 x 30 x 15 cm. In goede staat.

Albasten pendule met schommel
Resultaat: 400 EUR

19e Eeuwse Franse albasten schommel-pendule (schaukler) Echappement Brevette. Circa 1870. Afmeting: 25 cm. In goede staat.

Franse vuurvergulde miniatuur pendule
Resultaat: 700 EUR

Franse vuurvergulde bronzen miniatuur pendule met horloge uurwerk (origineel). Circa 1820. Klokkendraagster, vrouwelijke nar. Goede vergulding. Afmeting: 19 x 15 x 7,5 cm. In goede staat.

Franse vuurvergulde miniatuur pendule
Startprijs 950 EUR

Franse vuurvergulde bronzen miniatuur pendule met horloge uurwerk (origineel). Circa 1820. Empire. Mooie vergulding. Afmeting: 24 x 16 x 8 cm. In goede staat.

Directoire pendule
Startprijs 500 EUR

Zeldzame Louis Seize pendule met porseleinen voet, vuurverguld brons. Uit Parijs. Met groot uurwerk. Grote opdraaiveer. Loopt mogelijk langer dan een week. Touwtjesslinger. Afmeting: 40 cm. In goede s...

Antieke pendule
Startprijs 200 EUR

Antieke pendule met Lenzkirch uurwerk. Compositie metaal met porselein. Amor beschadigd. 1 Million 140389. Afmeting: 49 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Franse boulle klok, 1900
Startprijs 625 EUR

Antieke Franse schildpad boulle klok met brons. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.

Franse pendule met Wedgwood plaquettes
Resultaat: 550 EUR

18e Eeuwse Franse marmeren Louis Seize pendule met vuurvergulde bronzen versieringen + Wedgwood plaquettes. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 42 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Franse boulle klok
Startprijs 700 EUR

18e Eeuwse Franse boulle klok. Uurwerk met ankergang. Door Bertrand Paris. Functies niet getest. Afmeting: ø 25 x 7 cm. In goede staat.

Lyra pendule met marmer
Resultaat: 400 EUR

Louis Seize marmeren lyra pendule met verguld brons. Eén ornament mist. Achtdaags-uurwerk, touwtjesslinger. Afmeting: 43 cm. In goede staat.

Empire pendule met marmer
Startprijs 450 EUR

Carrara marmeren Louis Seize pendule met vuurverguld brons. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 39 cm. In goede staat.

Antiek Franse wekkerklok. 1900
Resultaat: 90 EUR

Antieke Franse compositie metalen wekkerklok met vogels en hond. Circa 1900. Afmeting: 34 cm. In goede staat.

Schwarzwald klok, 1800
Startprijs 1.700 EUR

Vroeg Duitse Schwarzwald klok met houten tandwielen, wekkerwerk, slagwerk op glazen bel. Spillegang. Handbeschilderde wijzerplaat. Afmeting: 34 x 22 x 20 cm. In goede staat.

Staande Friese klok
Startprijs 250 EUR

18e - 19e Eeuwse mahoniehouten staande klok met Fries uurwerk. Deels beschadigd. Functies niet getest. Met console. Afmeting: H 226 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuws messing uurwerk van Engelse staande klok
Resultaat: 260 EUR

18e Eeuws messing uurwerk van een Engelse staande klok. Gesigneerd Huggin Ashwelthorp. Afmeting: 28 x 27,5 x 15 cm. In goede staat.

Friese staartklok, Dubbele kap
Resultaat: 250 EUR

Eiken Louis Seize Friese staartklok met dubbele kap. Met maanstand, datum aanduiding en wekker. Circa 1800. Afmeting: 160 cm. In goede staat.

Franse bronzen pendule
Resultaat: 180 EUR

Grote 19e eeuwse Franse bronzen pendule in 18e eeuwse stijl. met plated cartouches. Achtdaags-uurwerk, veerslinger en halfuur-slag op bel. Afmeting; 60 x 38 x 20 cm. In zeer goede staat.

Duitse tafelklok
Startprijs 300 EUR

Duitse eikenhouten Winterhalder + Hofmeier tafelklok met kwartierslag uurwerk. Circa 1890. Afmeting: 59 cm. In goede staat.

Antieke Amerikaanse wandklok, 1900
Startprijs 130 EUR

Antieke notenhouten Amerikaanse wandklok met halfuur-slag op bel. Circa 1900. Afmeting: 92 cm. In goede staat.

Lenzkirch regulateur, 1870
Resultaat: 250 EUR

19e Eeuwse Duitse notenhouten Lenzkirch snaarregulateur. Lenzkirch Aug. Nr. 303392. Weekloper, halfuur-slag. Circa 1870. Afmeting: 120 cm. In goede staat.

Lenzkirch wandklok, 1920
Startprijs 140 EUR

Notenhouten Lenzkirch wandklok Aug 1 Million Nr. 910792. Circa 1920. Afmeting: 41 cm. In goede staat.

Antieke Empire staande klok
Startprijs 1.250 EUR

Antieke wortelnoten met mahoniehouten Empire staande klok met scheepjesmechaniek en maanstand. Slagwerk op bel. Afmeting: 215 x 60 x 30 cm. In goede staat.

Antiek Schwarzwald klokje, 1915
Resultaat: 110 EUR

Antieke Duitse Schwarzwald Jugendstil klok met figuren voorstelling. Circa 1915. Afmeting: 39 x 16 x 11 cm. In zeer goede staat.

3-Delig Frans klokkenstel
Startprijs 230 EUR

Groot drie-delig zwart marmeren Frans klokkenstel met messing. Louis Philippe. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 44 - 53 cm. In goede staat.

Franse bakkersklok, 19e eeuw
Resultaat: 145 EUR

19e Eeuwse Franse keramieken bakkersklok met distel decor en compositie metalen versieringen. Acht-daags stil uurwerk. Afmeting: 38 x 27 x 12 cm. In goede staat.

Franse Carrara pendule, 1870
Startprijs 750 EUR

19e Eeuwse Franse Carrara marmeren pendule met verguld brons en gepatineerd brons. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 41 x 40 x 15 cm. In goede staat.

Vuurvergulde Franse pendule, 1840
Resultaat: 235 EUR

Vuurvergulde Franse bronzen Charles Dix pendule. Circa 1840. Met bloemenmeisje. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 41 cm. In goede staat.

Jugendstil tafelklok, 1915
Startprijs 120 EUR

Antieke notenhouten Jugendstil tafelklok met metalen zweepslag decor. Circa 1915. Junghans. Halfuur-slag op gongveer. Afmeting: 34 cm. In goede staat.

Antieke Duitse Junghans tafelklok
Startprijs 160 EUR

Antieke Duitse notenhouten Junghans Gründerzeit tafelklok met halfuur-slag. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.

Franse kolomklok met boulle, 1860
Startprijs 200 EUR

Franse kolomklok met boulle inleg en parelmoer. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. Circa 1860. Minimale verlies inleg boulle. Afmeting: 46 cm. In goede staat.

Franse kolomklok, 1870
Startprijs 180 EUR

19e Eeuwse Franse Louis Philippe kolomklok met getorste zuilen en florale houtinleg. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. Wijzer verbogen. Afmeting: 45 cm. In goede staat.

Antieke schoolklok
Startprijs 50 EUR

Antieke schoolklok met halfuur-slag op gongspiraal. J.W. Benson London. Afmeting: ø 40 cm. In goede staat.

2x Oude pubklok
Startprijs 60 EUR

Twee oude houten pubklokken. Eén maal maandloper. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: ø 60 cm. Eén maal noten pubklok met Westminster uurwerk, kwartierslag. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: ø 51 cm. Beid...

Italiaanse lyra pendule
Resultaat: 340 EUR

Grote Italiaanse bronzen lyra pendule met bruin marmer. 21e Eeuw. Afmeting: 61 x 32 x 20 cm. In goede staat.

Schwarzwalder wandklok
Startprijs 1.300 EUR

Oude/antieke ? Schwarzwalder wandklok met mechaniek, man slaat op bel. Halfuur-slag. Schotelvormige wijzerplaat. Craquele wijzerplaat. Afmeting: 39 x 23 x 120 cm. In goede staat.

Vergulde houten zonneklok
Resultaat: 80 EUR

Vergulde houten zonneklok met electrisch uurwerk (accu). 20e Eeuw. Afmeting: ø 44 cm. In goede staat.

Reiswekker met datum
Resultaat: 180 EUR

Kleine messing reiswekker met porseleinen plaquettes. Met datum + dagaanduiding. 21e Eeuw. Afmeting: 8 cm. In goede staat.

Dubbele reiswekker
Startprijs 150 EUR

Dubbele messing reiswekker met Sevres-stijl plaquettes,klok en barometer. 21e Eeuw. Afmeting: 10 x 12 x 5 cm. In goede staat.

Messing reiswekker met speelwerk
Resultaat: 140 EUR

Messing reiswekker met Reuge speelwerk. Gemerkt Mercedes. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 17 cm. In goede staat.

Antieke Franse marmeren pendule, 1880
Resultaat: 100 EUR

Antieke Franse wit marmeren pendule in Louis Seize-stijl. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Duitse Serpekin regulateur
Resultaat: 80 EUR

Duitse regulateur. In notenhout. Model Serpekin. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 110 cm. In goede staat.

Cloisonne tafelklok
Resultaat: 110 EUR

Cloisonne tafelklok met messing en porseleinen plaquettes en zuilen. 21e Eeuw. Batterij uurwerk met centrale secondenwijzer. Klok is van mooie kwaliteit. Afmeting: 27 cm. In goede staat.

Friese staartklok, 19e eeuw
Resultaat: 100 EUR

19e Eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker. Afmeting: 150 cm. In goede staat.

Friese staartklok
Resultaat: 100 EUR

19e Eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker. Afmeting: 140 cm. In zeer goede staat.

Franse comtoise, 19e eeuw
Resultaat: 70 EUR

19e Eeuwse Franse comtoise met harpslinger. Klein deukje wijzerplaat. Afmeting: 40 x 26 x 17 cm. In redelijk/goede staat.

19e Eeuwse Duitse vrijslinger
Resultaat: 70 EUR

19e Eeuwse Duitse notenhouten Gründerzeit vrijslinger met kroon en driekwart zuilen. Circa 1890. Afmeting: 93 cm. in goede staat.

Messing reiswekker
Startprijs 80 EUR

Kleine messing reiswekker met geslepen glas en emaille cijferblad. 21e Eeuw. Afmeting: 9 x 5 x 4,5 cm. In goede staat.

Antieke Jugendstil klok , 1915
Resultaat: 145 EUR

Antieke Duitse Schwarzwalder messing Jugendstil klok. Circa 1915. Afmeting: 37 x 30 x 13 cm. In goede staat.

Antieke Schwarzwald wandklok, 1900
Resultaat: 45 EUR

Antieke Schwarzwald wandklok met wekker en slagwerk op bel. Circa 1900. Afmeting: 35 x 25 x 15 cm. In goede staat.

Doos met klokken/onderdelen
Resultaat: 50 EUR

Doos met diverse klokken en onderdelen. 20e Eeuw. Afmeting: 40 x 49 x 37 cm. In goede staat.

Kleine Schippertjes klok
Resultaat: 45 EUR

Kleine Hollandse Friese Schippertjes klok met eikenhouten klokkast. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 56 cm. In goede staat.

2x Schoolklokken
Startprijs 60 EUR

Twee oude/antieke schoolklokken. 20e Eeuw. Afmeting: ø 27 - 37 cm. In goede staat.

Bakelieten wandklok, 1940
Startprijs 40 EUR

Bakelieten Engelse wandklok met chroom. Circa 1940. Afmeting: 6 x ø 17 cm. In goede staat.

Eiken tafelklok
Resultaat: 35 EUR

Eikenhouten jaren 50 tafelklok met Westminster uurwerk, kwartierslag. Gemerkt Bertina. Afmeting: 23 x 27 x 12 cm. In goede staat.

Friese staartklok
Resultaat: 65 EUR

Wortelnoten Friese staartklok met maanstand en wekker. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 115 cm. In goede staat.

19e Eeuwse wandklok
Startprijs 60 EUR

19e Eeuwse notenhouten wandklok met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 45 cm. In goede staat.

Oude Duitse portaalklok
Startprijs 60 EUR

Oude Duitse, achtdaagse Schmid portaalklok. Louis Seize-stijl. Mechanisch. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Friese staartklok
Startprijs 60 EUR

Eikenhouten Friese staartklok met maanstand + wekker. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 110 cm. In goede staat.

Antieke Franse glaspendule, 1900
Startprijs 300 EUR

Antieke Franse messing glaspendule met groen onyx. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 27,5 cm. In goede staat.

Friese staartklok met scheepjes
Resultaat: 120 EUR

Mahoniehouten Friese staartklok met scheepjesmechaniek, wekker en bruidskrans. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 140 cm. In goede staat.

Antieke Franse pendule
Resultaat: 80 EUR

Antieke Franse marmeren pendule met compositie metalen figuur. Brise printoniere. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Twee sierstukken zijkanten marmer missen. Afmeting: 62 cm. In redelijk/g...

Antieke Brevette Bulle Clock
Resultaat: 60 EUR

Antieke Brevette Bulle Clock met wortelnoten klokkast en intarsia. Electrisch. Circa 1920. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Engelse tafelklok
Resultaat: 275 EUR

Grote wortelnoten Engelse tafelklok met maanstand en brons. Midden 20e eeuw. Afmeting: 38 cm. In goede staat.

Franse porseleinen klok
Startprijs 220 EUR

Antieke Franse porseleinen klok met goud decor. Handbeschilderd. Acht-daags uurwerk, halfuur-slag, veerslinger mist. Functie niet getest. Afmeting: 39 cm. In goede staat.

Belgische ijkklok voor duiven klokken
Resultaat: 220 EUR

Oude Belgische ijkklok voor duiven klokken. Plasschaert Freres Wachtebeke Belgique. Met sleutels. Circa 1930. Afmeting: 17 x 17 x 11 cm. In goede staat.

Antieke Junghans regulateur
Resultaat: 55 EUR

Antieke Duitse Junghans regulateur met kroon. Circa 1890. Afmeting: 75 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Franse pendule, 1860
Startprijs 150 EUR

Antieke goudkleurige Franse pendule. Circa 1860. Schilderend meisje. Achtdaags stil uurwerk. Afmeting: 34 x 40 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Franse Carrara pendule, 1870
Startprijs 180 EUR

Franse Carrara marmeren Napoleon III klokkenstel met brons. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 32 - 39 cm. In goede staat.

Franse comtoise
Resultaat: 50 EUR

Gave Franse comtoise wandklok. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 5 x 30 x 16 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Louis Quinze staande klok
Resultaat: 290 EUR

18e Eeuwse notenhouten Louis Quinze staande klok met ijzeren uurwerk. Drie-delig. Anno 1770. Afmeting: H 240 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Louis Seize staande klok
Resultaat: 290 EUR

18e Eeuwse eikenhouten Louis Seize staande klok met ijzeren uurwerk en wekkerfunctie. Twee-delig. Afmeting: H 270 cm. In goede staat.

Schwarzwalder schilderijklok
Resultaat: 50 EUR

19e Eeuwse Duitse Schwarzwald schilderijklok met landschap decor. Afmeting: 35 cm. In goede staat.

2x Antieke Schwarzwalder klokken
Startprijs 60 EUR

Twee antieke Duitse Schwarzwalder klokken. Eén maal porselein met slagwerk, haarlijn. Eén maal van hout, zonder slagwerk. Afmeting: 12 - 20 cm. In redelijk/goede staat.

Schwarzwalder klok
Startprijs 50 EUR

19e Eeuwse Duitse notenhouten Schwarzwalder klok met koperen wijzerplaat en slagwerk. Afmeting: 35 x 28 x 18 cm. In goede staat.

Eiken regulateur
Resultaat: 40 EUR

Hollandse eikenhouten regulateur met Friese beschilderde wijzerplaat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 66 cm. In goede staat.

Klok, Schwarzwalder-stijl
Resultaat: 40 EUR

Oude Schwarzwalder-stijl wandklok. Handbeschilderd. Hollandse Friese voorstelling. Tweede helft 20e eeuw. Halfuur-slag. Afmeting: 39 x 28 x 10 cm. In goede staat.

Friese staartklok
Resultaat: 100 EUR

19e Eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker. Mooie patina. Afmeting: 154 cm. In goede staat.

Kieninger staande klok
Resultaat: 75 EUR

Duitse Kieninger staande klok met halfuur-slag op drie gongstaven. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 205 cm. In goede staat.

Staande klok
Resultaat: 75 EUR

Eikenhouten staande klok met halfuur-slag op drie gongstaven. Gemerkt Brixon. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 185 cm. In goede staat.

Antieke Gustav Becker regulateur, 1920
Startprijs 200 EUR

Antieke mahoniehouten Gustav Becker regulateur. Circa 1920. Weekloper, halfuur-slag, bewerkte wijzerplaat, gewichten en slinger. Afmeting: 90 cm. In goede staat.

Franse St. Marti pendule
Startprijs 200 EUR

19e Eeuwse Franse St. Marti pendule. Houtbeschilderd met bronzen versieringen. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 37 cm. In goede staat.

Drie gewichten koekoeksklok
Resultaat: 280 EUR

Drie gewichten Duitse koekoeksklok met speeldoos. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 cm. In goede staat.

Antieke Kienzle schoolklok, 1920
Startprijs 40 EUR

Antieke Duitse Kienzle schoolklok met eikenhouten klokkast met parelrand. Stil uurwerk. Circa 1920. Afmeting: 33 x 33 x 13 cm. In goede staat.

Oude schoolklok
Resultaat: 45 EUR

Oude schoolklok. Tweede helft 20e eeuw. Mechanisch, compleet met sleutel en slinger. Afmeting: ø 40 cm. In goede staat.