Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Doos vol antieke Chinese kleding etc.
Resultaat: 350 EUR

Doos vol antieke Chinese zijde gewaden, kleding, schoenen, kleden etc. Kleden tot circa 3 meter. Bijzonder lot handwerk. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 20 x 56 x 22 cm. In goede staat.

Lot oude speldjes
Resultaat: 20 EUR

Lot diverse oude spelden etc. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 13 x 4 cm. In doos. In goede staat.

Mahonie bestekkistje
Resultaat: 90 EUR

Vroeg 19e eeuws Empire mahoniehouten bestekkist. Afmeting: 27 x 18 x 19 cm. In goede staat.

Antieke Franse stokbroodmand
Resultaat: 40 EUR

Antieke Franse rieten vlechtwerk stokbroodmand. Afmeting: 78 x 23 x 20 cm. In goede staat.

3x Chinese miniatuur meubelen
Resultaat: 160 EUR

Drie zeldzaam antieke zilveren Chinese miniatuur meubelen met cloisonne en deels vergulding. Bestaande uit: twee armleunstoelen en tafel. 19e Eeuw. Afmeting: 4,5 - 5 cm. In goede staat.

Koffer vol Oosterse kleding (16x)
Resultaat: 450 EUR

Grote koffer vol Oosterse/Indonesische handwerk kleden, onder andere parelmoer etc. 20e Eeuw. Diverse maten. Afmeting: 25 x 45 x 55 cm. In goede staat.

Oude palmenvrucht, Coco de Mére
Resultaat: 350 EUR

Grote oude Coco de Mére palmenvrucht uit de Seychellen (top doorgezaagd). Afmeting: 44 cm. In redelijk/goede staat.

Schaal van Piet Regenspurg
Resultaat: 600 EUR

Piet Regenspurg kopergeslagen schaal. Plated. Monogram. 1894 - 1966 Enschede. Draaikolk. Afmeting: 6 - 18 cm. In goede staat.

2x Antieke bestekkisten
Resultaat: 45 EUR

Twee antieke bestekkisten met bestek. Onder andere: Vismessen, messenslijpset, vleesvork + mes et cetera. Afmeting: 18 - 40 cm. In redelijk/goede staat.

Jugendstil plafondlamp, 1915
Resultaat: 54 EUR

Jugendstil messing plafondlamp. Drie-lichts met originele facet geslepen glazen kappen. Circa 1915. Afmeting: 50 x 60 cm ø. In goede staat.

4x Oud/antiek koperwerk
Resultaat: 25 EUR

Vier maal oud/antiek koperwerk. Bestaande uit: * Drie-delige messing bewerkte tabaksset, circa 1920. * Joodse menora, 20e eeuw. * Jugendstil messing beeldje met kandelaar op marmer. * Koperen theebus,...

Parfumhoorn
Resultaat: 35 EUR

Kristallen parfumfles in de vorm van een hoorn met slijpwerk met onedel deksel en hangeroog. Voorzien van binnenstopje. 7 cm. In goede staat.

Antieke zwavelstokhouder, 1900
Resultaat: 115 EUR

Antieke compositie metalen koud beschilderde zwavelstokjeshouder in de vorm van een soort papegaai. Circa 1900. Afmeting: 10 cm. In goede staat.

50er Jaren naaibox
Resultaat: 40 EUR

50er Jaren mahoniehouten naaibox. Afmeting: 48 x 52 x 23 cm. In goede staat.

Oude Duitse globe
Resultaat: 85 EUR

Oude Duitse globe. Räths Physikalischer Erdglobus Leipzig. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x ø 30 cm. In goede staat.

18e Eeuwse houten kandelaar
Resultaat: 60 EUR

18e Eeuwse eikenhouten gestoken Barok kaarskandelaar met klauwpoten. Afmeting: 56 cm. In goede staat.

Antieke zwavelstokhouder, 1880
Resultaat: 70 EUR

Antieke compositie metalen zwavelstokhouder in de vorm van een man met sigaar. Circa 1880. Afmeting: 11 x ø 9,5 cm. In goede staat.

Antieke kruideniersweegschaal
Resultaat: 35 EUR

Grote antieke Engelse gietijzeren kruideniersweegschaal met messing wijzerplaat. Salter Trade Spring Balance. Afmeting: 42 x 41 x 30 cm. In goede staat.

3x Oude Chinese theepotten
Resultaat: 75 EUR

Drie oude Chinese metalen theepotten met lithografieën. Afmeting: H 20 - 30 cm. In redelijk/goede staat.

2x Koperen akers + kruik
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke koperen akers en één steengoed kruik. Afmeting: 34 - 44 cm. In goede staat.

2x Antieke Japanse benen kunstwerken
Resultaat: 250 EUR

Twee antieke Japanse benen kunstwerken met vogels. Circa 1900. Afmeting: 10 x 6 x 7 cm. In goede staat.

Plantenbak op wielen
Resultaat: 40 EUR

Decoratieve eikenhouten plantenbak met smeedijzer. Afmeting: 72 x 45 x 28 cm. In goede staat.

2x Antieke Chinees siervazen
Resultaat: 45 EUR

Twee antieke Chinese messing siervazen met draken en bodemmerk. Circa 1930. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Spiegel + 2 schoolkleden, 1930
Resultaat: 85 EUR

Eikenhouten Amsterdamse School Art Deco spiegel + twee Amsterdamse School kleden. Circa 1930. Afmeting: 62 x 45 cm. / 130 x 80 cm. / 145 x 80 cm. In goede staat.