Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Antieke meerschuimen mondstukken
Resultaat: 45 EUR

Twee antieke meerschuimen tabaksmondstukken met origineel lederen foedraal. Circa 1900. Eén maal drinkende dame. Eén maal hondje. Afmeting: 9 - 12 cm. In redelijk/goede staat.

Hoorn des overvloeds
Resultaat: 275 EUR

Zeer grote antieke Duitse Hoorn des overvloeds. Met bronzen versieringen. 'Den Vererlichen Corps Franconia Borussia zu Göttingen S48 83S'. Afmeting: 90 cm. In goede staat.

Antieke Hoorn des overvloeds
Resultaat: 150 EUR

Antieke Hoorn des overvloeds met verguld brons. Historisme. Circa 1880. Putti op schildpad. Afmeting: 42 cm. In goede staat.

2x Cloissonné vazen
Resultaat: 150 EUR

Twee grote oude Chinese Peking cloisonne siervazen. Messing met florale decors. Afmeting: 26 x ø 15,5 cm. In goede staat.

Zeldzaam antiek ivoren schaakspel onder stolp
Startprijs 1.250 EUR

Zeldzaam antiek ivoren Chinees schaakspel bestaande uit 32 schaakstukken en losse centerpiece danseres. Circa 1900. Wit ivoor en rood gekleurd ivoor. Met antieke glazen stolp. Afmeting: 9 - 23 cm. In ...

18e Eeuwse messing tabaksdoos
Startprijs 275 EUR

18e Eeuwse messing tabaksdoos met religieuze voorstelling en spreuken. Bijbelse tekst. Afmeting: 3 x 7 x 6,5 cm. In goede staat.

2x Antieke marmeren cassoletten, 1900
Startprijs 550 EUR

Twee antieke vergulde brons met marmeren cassoletten in Louis Seize-stijl. Circa 1900. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

18e Eeuws beschilderd dekselvat
Resultaat: 600 EUR

Zeldzaam 18e eeuws handbeschilderd dekselvat met florale/boerderij/boot decor. Annotatie 1753. Afmeting: 25 x ø 19 cm. In goede originele staat.

2x Empire-stijl lampenvoeten, 21e eeuw
Startprijs 250 EUR

Twee grote Empire-stijl lampenvoeten. 21e Eeuw. Gemarmerd metaal en verguld brons. Zes-lichts. Basements missen. Afmeting: H 85 cm. Verder in goede staat.

Twee marmeren cassoletten
Startprijs 550 EUR

Twee zware marmeren Louis Seize-stijl cassoletten met brons. 20e Eeuw. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

18e Eeuwse pijpenhouder
Resultaat: 100 EUR

18e Eeuwse notenhouten Hollandse tabakspijphouder met koperbeslag en spreuk + jaartal 1784. Afmeting: 22 cm. In goede staat.

Empire-stijl vergulde lamp, 1915
Resultaat: 100 EUR

Empire-stijl vergulde bronzen tafellamp met albast basement. Circa 1915. Art Nouveau. Afmeting: 35 cm. In goede staat.

2x Vergulde bronzen kaarskandelaren
Startprijs 325 EUR

Twee 19e eeuwse vergulde bronzen kaarskandelaren met kinderen. Historisme. Circa 1880. Eén arm gerepareerd. Afmeting: H 52 cm. In redelijk/goede staat.

2x Vergulde kandelaren met putti
Startprijs 350 EUR

Twee vergulde bronzen kandelaren met putti. Circa 1900. Later geëlektrificeerd. Afmeting: 67 cm. In goede staat.

Grote 3-delige kristalglazen kratervaas
Startprijs 200 EUR

Grote 19e eeuwse drie-delige kristalglazen kratervaas met vergulde bronzen ornamenten. Eén chip. Afmeting: 32 x ø 18 cm. In redelijk/goede staat.

Oude palmenvrucht, Coco de Mére
Resultaat: 350 EUR

Grote oude Coco de Mére palmenvrucht uit de Seychellen (top doorgezaagd). Afmeting: 44 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Jugendstil lamp, 1915
Resultaat: 600 EUR

Grote antieke compositie metalen Jugendstil lamp. Circa 1915. Gesigneerd A. Gretay. Scheur 3 cm in basis. Twee-lichts met opengewerkte koperen kap. Afmeting: 98 x 45 cm. In redelijk/goede staat.

2x Kapitale bronzen kaarskandelaren
Startprijs 1.400 EUR

Twee kapitale bronzen Empire-stijl kaarskandelaren met marmeren sokkels. Jongen en meisje. Zeven-lichts. Verguld brons en donkerbrons gepatineerd. 20e Eeuw. Afmeting: H 70 cm. In goede staat.

17e Eeuwse Duitse geldkist
Startprijs 1.150 EUR

17e Eeuwse Duitse ijzeren geldkist met fraai slot en vergrendeling. Binnenin een extra vak met slot. Afmeting: 40 x 82 x 42 cm. In goede staat.

Antieke Chinese lakwerk dekseldoos
Startprijs 2.500 EUR

Grote antieke Chinese lakwerk dekseldoos met gouden decor van draak in de wolken. Craquele. Afmeting: 6 x 53 x 28 cm. In goede staat.

Schitterende ingelegde officierskist, 19e eeuw
Startprijs 825 EUR

Schitterende 19e eeuwse officierskist met bronzen leeuwen, sierlijsten, intarsia met kariatiden, putti's en officiers portret op deksel. Afmeting: 15 x 34 x 25 cm. In goede staat.

Antieke Schwarzwald kapstok, 1890
Resultaat: 300 EUR

Grote antieke Schwarzwald (Black Forest) houtgesneden kapstok met adelaar. Circa 1890. Afmeting: 45 x 90 x 20 cm. In goede staat.

Beschilderde haardvoorzet
Startprijs 500 EUR

19e Eeuwse handbeschilderde haardvoorzet. Eikenhout. Buiten seizoen decoratie voor openhaard. Hollandse tweemaster met figuren decor. Afmeting: 106 x 65 x 15 cm. In goede staat.

Schaal van Piet Regenspurg
Resultaat: 600 EUR

Piet Regenspurg kopergeslagen schaal. Plated. Monogram. 1894 - 1966 Enschede. Draaikolk. Afmeting: 6 - 18 cm. In goede staat.