42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

Antieke Jugendstil bowlpot 2000
Antieke Jugendstil bowlpot

125 EUR

Schaal van Piet Regenspurg 2001
Schaal van Piet Regenspurg

600 EUR

Beschilderde haardvoorzet 2002
Beschilderde haardvoorzet
Startprijs 500 EUR
Antieke Schwarzwald kapstok, 1890 2003
Antieke Schwarzwald kapstok, 1890

300 EUR

Schitterende ingelegde officierskist, 19e eeuw 2004
Schitterende ingelegde officierskist, 19e eeuw
Startprijs 825 EUR
Antieke Chinese lakwerk dekseldoos 2006
Antieke Chinese lakwerk dekseldoos
Startprijs 2.500 EUR
17e Eeuwse Duitse geldkist 2007
17e Eeuwse Duitse geldkist
Startprijs 1.150 EUR
2x Kapitale bronzen kaarskandelaren 2008
2x Kapitale bronzen kaarskandelaren
Startprijs 1.400 EUR
Antieke Jugendstil lamp, 1915 2009
Antieke Jugendstil lamp, 1915

600 EUR

Oude palmenvrucht, Coco de Mére 2010
Oude palmenvrucht, Coco de Mére

350 EUR

Grote 3-delige kristalglazen kratervaas 2011
Grote 3-delige kristalglazen kratervaas
Startprijs 200 EUR
2x Vergulde kandelaren met putti 2012
2x Vergulde kandelaren met putti
Startprijs 350 EUR
2x Vergulde bronzen kaarskandelaren 2013
2x Vergulde bronzen kaarskandelaren
Startprijs 325 EUR
Empire-stijl vergulde lamp, 1915 2014
Empire-stijl vergulde lamp, 1915

100 EUR

18e Eeuwse pijpenhouder 2015
18e Eeuwse pijpenhouder

100 EUR

Twee marmeren cassoletten 2016
Twee marmeren cassoletten
Startprijs 550 EUR
2x Empire-stijl lampenvoeten, 21e eeuw 2017
2x Empire-stijl lampenvoeten, 21e eeuw
Startprijs 250 EUR
18e Eeuws beschilderd dekselvat 2018
18e Eeuws beschilderd dekselvat

600 EUR

2x Antieke marmeren cassoletten, 1900 2019
2x Antieke marmeren cassoletten, 1900
Startprijs 550 EUR
18e Eeuwse messing tabaksdoos 2020
18e Eeuwse messing tabaksdoos
Startprijs 275 EUR
Zeldzaam antiek ivoren schaakspel onder stolp 2021
Zeldzaam antiek ivoren schaakspel onder stolp
Startprijs 1.250 EUR
2x Cloissonné vazen 2022
2x Cloissonné vazen

150 EUR

Antieke Hoorn des overvloeds 2023
Antieke Hoorn des overvloeds

150 EUR

Hoorn des overvloeds 2024
Hoorn des overvloeds

275 EUR