Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

 

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
44 Resultaten
Kavel: 5500

Swarovski beeld, Olifant

Resultaat: 1.100 EUR

Prachtig Swarovski beeld van een olifant, gelimiteerde editie; nummer 4198/10.000. Uitgevoerd in helder kristal en staand op een plateau voorzien van de handtekening van Heinz Tabertshofer. Het geheel...


Kavel: 5501

Swarovski beeld, Wilde paarden

Resultaat: 800 EUR

Prachtig Swarovski beeld van wilde paarden, gelimiteerde editie; nummer 3993/10.000. Uitgevoerd in helder en mat kristal, staand op een plateau voorzien van de handtekening van Martin Zendron. Het geh...


Kavel: 5547

Swarovski jaarstuk, Tijger

Resultaat: 170 EUR

Groot Swarovski kristalglazen jaarstuk. Tiger Endagered Wildlife met certificaat in originele doos 2008 - 2010. Afmeting: 14 x 21,5 x 22,5 cm. In goede staat.


Kavel: 5504

Lamp, Lalique stijl

Resultaat: 130 EUR

Grote Lalique-stijl glazen tafellamp met naakte dames. Lampenvoet van messing. 20e Eeuw. Afmeting: 29 x 17 cm ø. In goede staat.


Kavel: 5502

2x Swarovski panda's

Resultaat: 125 EUR

Twee Swarovski kristallen panda's in originele doos met certificaat 2008. Twee-kleurig. Afmeting: 13 x 22 x 22 cm. In goede staat.


Kavel: 5517

R. Lalique glazen vaas

Resultaat: 120 EUR

R. Lalique gematteerde glazen vaas. Vrouwelijke naakte figuren. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.


Kavel: 5530

Swarovski Dromedaris 247683

Resultaat: 85 EUR

Swarovski Dromedaris 247683, uitgevoerd in helder kristal met mat kristallen hals en puntje van de staart. Geheel staan op mat kristallen basis. ca. 13x11,5cm. In goede staat met originele doos


Kavel: 5536

4 Delen Swarovski

Resultaat: 85 EUR

Kavel met vier delen Swarovski: 1x Olifant (191371) in goede staat met originele doos, 1x kleine zwaan ca. 4cm. met (originele?) doos, 1x zwaan 100 jaar (187407), sokkel mist, in goede staat en met or...


Kavel: 5560

2x Murano vazen

Resultaat: 85 EUR

Twee grote oude kristalglazen vazen. Groen-bruin. Tweede helft 20e eeuw. Murano. Afmeting: 28 -31 cm. In goede staat.


Kavel: 5521

Lot waaierkristal

Resultaat: 80 EUR

Lot waaierkristal. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee tassa's met slijpsel + zestien glazen met slijpsel. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 12 - 13 cm. In goede staat.


Kavel: 5575

Moderne glazen design vaas

Resultaat: 80 EUR

Moderne glazen design vaas met kubistische gezichten. Afmeting: H 30 x ø 17 cm. In goede staat.


Kavel: 5576

Copier Leerdam cactuspot

Resultaat: 80 EUR

Blauw Graniver cactuspotje. Gemerkt Copier-Leerdam. Chipje voet. Afmeting: 6 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 5583

8x Paperweight

Resultaat: 80 EUR

Acht oude glazen bollen. Paperweight. Tweede helft 20e eeuw. Onder andere Murano. Enkele chips. Afmeting: ø 4,5 - 9 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 5515

2x Swarovksi: 201111 + 210460

Resultaat: 75 EUR

Twee delen Swarovski: 1x Sint Bernhard 201111, uitgevoerd in helder kristal met bandje om de nek voor het cognacvaatje H.: 5,3cm. en 1x Leeuwenjong (210460), uitgevoerd in helder kristal met zwarte n...


Kavel: 5556

9x Swarovski

Resultaat: 75 EUR

Negen maal Swarovski kristallen figuren. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee uilen, beer, twee egels, hondje, oester, vlinder en eendje. Afmeting: 3 - 6 cm. In goede staat.


Kavel: 5509

Grote Boheemse kristallen vaas

Resultaat: 70 EUR

Grote robijnrode Boheemse facet geslepen kristallen bolvaas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 24 x ø 24 cm. In goede staat.


Kavel: 5510

3x Primavera Cristallo Italia karaffen

Resultaat: 70 EUR

Drie kristalglazen Primavera Cristallo Italia stopkaraffen. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.


Kavel: 5511

6x Modern glaswerk

Resultaat: 70 EUR

Zes maal divers modern glaswerk. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Drie vazen, twee flessen en een schaal. Enkele gesigneerd. Onder andere Hagelstange (chips). Afmeting: 22 - 40 cm. In redelijk/go...


Kavel: 5513

2x Swarovski: 243373 + 250229

Resultaat: 70 EUR

Twee delen Swarovski: 1x Sneeuwman (zonder glitters) 250229, uitgevoerd in helder en mat kristal, oranje wortel (Sun kristal) als neus, ogen en knopen van Jet kristal. 5,9x5,4cm. en 1x Zwanenfamilie (...


Kavel: 5532

Swarovski tijger 220470

Resultaat: 70 EUR

Swarovski tijger (220470), uitgevoerd in helder kristal met zwarte ogen. ca. 13x6,5cm. In goede staat met originele doos.


Kavel: 5535

2x Swarovski: 221362 + 205165

Resultaat: 70 EUR

Twee delen Swarovski: 1x Kerstman (221362), uitgevoerd in helder en mat kristal met blauwe ogen H.: 6,5cm. en 1x Arreslee, uitgevoerd in helder kristal met kerstboompje (rode pakjes missen), 11x4,5x5c...


Kavel: 5549

Swarovski jaarstuk, Dame

Resultaat: 70 EUR

Groot Swarovski kristalglazen jaarstuk. Dame met blauw in originele doos. Afmeting: 14,5 x 17 x 28 cm. In goede staat.


Kavel: 5565

5x Murano vazen

Resultaat: 70 EUR

Vijf Italiaanse Murano glazen vazen door Flavio Poli. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 13 - 26 cm. In goede staat.


Kavel: 5566

4x Murano glas

Resultaat: 70 EUR

Vier Italiaanse, kantige, Murano glazen vazen door Flavio Poli. Divers. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 5 - 21 cm. In goede staat.