Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Swarovski beeld, Olifant
Resultaat: 1.100 EUR

Prachtig Swarovski beeld van een olifant, gelimiteerde editie; nummer 4198/10.000. Uitgevoerd in helder kristal en staand op een plateau voorzien van de handtekening van Heinz Tabertshofer. Het geheel...

Swarovski beeld, Wilde paarden
Resultaat: 800 EUR

Prachtig Swarovski beeld van wilde paarden, gelimiteerde editie; nummer 3993/10.000. Uitgevoerd in helder en mat kristal, staand op een plateau voorzien van de handtekening van Martin Zendron. Het geh...

Swarovski jaarstuk, Tijger
Resultaat: 170 EUR

Groot Swarovski kristalglazen jaarstuk. Tiger Endagered Wildlife met certificaat in originele doos 2008 - 2010. Afmeting: 14 x 21,5 x 22,5 cm. In goede staat.

Lamp, Lalique stijl
Resultaat: 130 EUR

Grote Lalique-stijl glazen tafellamp met naakte dames. Lampenvoet van messing. 20e Eeuw. Afmeting: 29 x 17 cm ø. In goede staat.

2x Swarovski panda's
Resultaat: 125 EUR

Twee Swarovski kristallen panda's in originele doos met certificaat 2008. Twee-kleurig. Afmeting: 13 x 22 x 22 cm. In goede staat.

R. Lalique glazen vaas
Resultaat: 120 EUR

R. Lalique gematteerde glazen vaas. Vrouwelijke naakte figuren. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

Swarovski Dromedaris 247683
Resultaat: 85 EUR

Swarovski Dromedaris 247683, uitgevoerd in helder kristal met mat kristallen hals en puntje van de staart. Geheel staan op mat kristallen basis. ca. 13x11,5cm. In goede staat met originele doos

4 Delen Swarovski
Resultaat: 85 EUR

Kavel met vier delen Swarovski: 1x Olifant (191371) in goede staat met originele doos, 1x kleine zwaan ca. 4cm. met (originele?) doos, 1x zwaan 100 jaar (187407), sokkel mist, in goede staat en met or...

2x Murano vazen
Resultaat: 85 EUR

Twee grote oude kristalglazen vazen. Groen-bruin. Tweede helft 20e eeuw. Murano. Afmeting: 28 -31 cm. In goede staat.

Lot waaierkristal
Resultaat: 80 EUR

Lot waaierkristal. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee tassa's met slijpsel + zestien glazen met slijpsel. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 12 - 13 cm. In goede staat.

Moderne glazen design vaas
Resultaat: 80 EUR

Moderne glazen design vaas met kubistische gezichten. Afmeting: H 30 x ø 17 cm. In goede staat.

Copier Leerdam cactuspot
Resultaat: 80 EUR

Blauw Graniver cactuspotje. Gemerkt Copier-Leerdam. Chipje voet. Afmeting: 6 cm. In redelijk/goede staat.

8x Paperweight
Resultaat: 80 EUR

Acht oude glazen bollen. Paperweight. Tweede helft 20e eeuw. Onder andere Murano. Enkele chips. Afmeting: ø 4,5 - 9 cm. In redelijk/goede staat.

2x Swarovksi: 201111 + 210460
Resultaat: 75 EUR

Twee delen Swarovski: 1x Sint Bernhard 201111, uitgevoerd in helder kristal met bandje om de nek voor het cognacvaatje H.: 5,3cm. en 1x Leeuwenjong (210460), uitgevoerd in helder kristal met zwarte n...

9x Swarovski
Resultaat: 75 EUR

Negen maal Swarovski kristallen figuren. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee uilen, beer, twee egels, hondje, oester, vlinder en eendje. Afmeting: 3 - 6 cm. In goede staat.

Grote Boheemse kristallen vaas
Resultaat: 70 EUR

Grote robijnrode Boheemse facet geslepen kristallen bolvaas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 24 x ø 24 cm. In goede staat.

3x Primavera Cristallo Italia karaffen
Resultaat: 70 EUR

Drie kristalglazen Primavera Cristallo Italia stopkaraffen. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

6x Modern glaswerk
Resultaat: 70 EUR

Zes maal divers modern glaswerk. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Drie vazen, twee flessen en een schaal. Enkele gesigneerd. Onder andere Hagelstange (chips). Afmeting: 22 - 40 cm. In redelijk/go...

2x Swarovski: 243373 + 250229
Resultaat: 70 EUR

Twee delen Swarovski: 1x Sneeuwman (zonder glitters) 250229, uitgevoerd in helder en mat kristal, oranje wortel (Sun kristal) als neus, ogen en knopen van Jet kristal. 5,9x5,4cm. en 1x Zwanenfamilie (...

Swarovski tijger 220470
Resultaat: 70 EUR

Swarovski tijger (220470), uitgevoerd in helder kristal met zwarte ogen. ca. 13x6,5cm. In goede staat met originele doos.

2x Swarovski: 221362 + 205165
Resultaat: 70 EUR

Twee delen Swarovski: 1x Kerstman (221362), uitgevoerd in helder en mat kristal met blauwe ogen H.: 6,5cm. en 1x Arreslee, uitgevoerd in helder kristal met kerstboompje (rode pakjes missen), 11x4,5x5c...

Swarovski jaarstuk, Dame
Resultaat: 70 EUR

Groot Swarovski kristalglazen jaarstuk. Dame met blauw in originele doos. Afmeting: 14,5 x 17 x 28 cm. In goede staat.

5x Murano vazen
Resultaat: 70 EUR

Vijf Italiaanse Murano glazen vazen door Flavio Poli. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 13 - 26 cm. In goede staat.

4x Murano glas
Resultaat: 70 EUR

Vier Italiaanse, kantige, Murano glazen vazen door Flavio Poli. Divers. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 5 - 21 cm. In goede staat.