Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

 

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
203 Resultaten
Kavel: 4006

Commode ingelegd met ivoor

Resultaat: 3.100 EUR

Vroeg 19e eeuwse gebombeerde notenhouten Barok jachtcommode met jachttaferelen. Versierd met ivoor inleg, hout intarsia en bronzen beslag. Afmeting: 87 x 83 x 44 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 4002

Louis Seize secretaire

Resultaat: 1.800 EUR

Duits Louis Seize secretaire. Circa 1780. Met noten en wortelnoten ingelegd. In gerestaureerde staat. Afmeting: H 220 x 131 x 67 cm.


Kavel: 4089

18e Eeuws Hollands kabinet, 1760

Resultaat: 1.750 EUR

Hollands 18e eeuws wortelnoten Louis Quinze kabinet met bronzen beslag, gebogen zijkanten onder. Orgelgebogen. Circa 1760. Kleine fineerschades. In originele staat. Afmeting: 60 x 200 x 245 cm. In goe...


Kavel: 4000

18e Eeuws Hollands wortelnoten kabinet

Resultaat: 1.300 EUR

18e Eeuws Hollands wortelnoten Louis Seize kabinet. Circa 1780. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 230 x 180 x 60 cm. In goede staat.


Kavel: 4326

Bouille meubel met inleg

Resultaat: 900 EUR

Zeldzaam 18e eeuws Frans Boulle kunstkabinet belijmd met diverse houtsoorten. Bronzen beslag en florale intarsia (latere aanpassingen). Binnenwerk geëboniseerd in Renaissance-stijl met Sevres porselei...


Kavel: 4285

Antieke pronkkast, 1915

Resultaat: 800 EUR

Prachtige antieke Jugendstil notenhouten pronkvitrinekast met messing beslag, intarsia en glas-in-lood. Bovenop mist iets. Circa 1915. Afmeting: 163 x 115 x 43 cm. In goede staat.


Kavel: 4047

17e Eeuws sideboard

Resultaat: 700 EUR

17e Eeuws eikenhouten Renaissance sideboard met origineel slot, cherubijnkoppen, leeuwenkoppen, ranken et cetera. Met twee lades en twee deuren. Afmeting: 125 x 160 x 79 cm. In goede staat.


Kavel: 4001

Eiken Empire kast , 1820

Resultaat: 600 EUR

Grote uitneembare eikenhouten Empire kast met halve zuilen en getoogede deuren. Circa 1820. Afmeting: 230 x 165 x 50 cm. In goede staat.


Kavel: 4009

Hollandse vitrinekast

Resultaat: 600 EUR

19e Eeuwse Hollandse dubbeldeurs notenhouten vitrinekast met florale intarsia en vogels. Ook op zijkanten. Afmeting: 182 x 105 x 50 cm. In goede staat.


Kavel: 4038

Wortelnoten Hollands secretaire

Resultaat: 550 EUR

Prachtig wortelnoten orgelgebogen Hollands secretaire met openstaande knieën, mooi binnenleven met kelder, bronzen beslag en klauwpoten. 20e Eeuw. Afmeting: 108 x 56 x 115 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 4131

2x Antieke eiken stoelen

Resultaat: 550 EUR

Twee antieke gotische eikenhouten gestoken zetels, houtgepind. 19e Eeuw of ouder. Met bijbelse figuren, ranken etc. Ooit gerestaureerd en gereinigd. Afmeting: 135 x 70 x 54 cm. In goede staat.


Kavel: 4238

Mahoniehouten rolsecretaire, 1870

Resultaat: 550 EUR

Antiek Duits mahoniehouten Louis Philippe rolsecretaire. Circa 1870. Slot mist. Afmeting: 130 x 110 x 80 cm. In goede staat.


Kavel: 4065

Antiek Drents kabinet, 1800

Resultaat: 500 EUR

Antiek eikenhouten Louis Seize Drents kabinet met volle zuilen. Circa 1800. Afmeting: 265 x 200 x 55 cm. In goede staat.


Kavel: 4077

3-Zits Chesterfield bank

Resultaat: 500 EUR

Bruine lederen Chesterfield 3-zits bank met koperen nagels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 x 185 x 95 cm. In goede staat.


Kavel: 4098

Lederen bank (kasteelmodel)

Resultaat: 500 EUR

Bruin-lederen bank, ook wel kasteelbank genaamd. Met opklapbare zijkanten, hoeken met messing knoppen. Afmeting: B 200 x H 80 x D 90 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 4181

Hollands porseleinkabinet

Resultaat: 500 EUR

Vroeg 19e eeuwse Hollandse eikenhouten Barok porselein kabinet met zijkanten van glas, bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 235 x 170 x 65 cm. In goede staat.


Kavel: 4225

Louis Philippe damesbureau, 1870

Resultaat: 500 EUR

19e Eeuws wortelnoten damesbureau. Duitsland. Circa 1870. Louis Philippe. Afmeting: 75 x 123 x 66 cm. In goede staat.


Kavel: 4281

Antiek Frans Gallé bijzettafeltje

Resultaat: 500 EUR

Antieke Franse Jugendstil Emille Gallé bijzettafel. Wortelnoten met florale intarsia. Opklapbaar blad met vakverdeling. Gesigneerd. Beschadigingen. Afmeting: 43 x 56 x 34 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 4297

Jachtkast, 1880

Resultaat: 500 EUR

Franse jachtkast. Circa 1880. Massief eiken. Afmeting: H 230 x 140 x 55 cm.


Kavel: 4305

Antiek Louis Quinze kabinet, 18e - 19e eeuw

Resultaat: 500 EUR

Antiek Hollands 18e - 19e eeuws mahoniehouten Louis Quinze kabinet met bronzen beslag. Zijkanten scheuren, verder in redelijk/goede staat. Afmeting: 235 x 185 x 60 cm.


Kavel: 4017

18e Eeuwse eiken Barok vitrinekast

Resultaat: 450 EUR

18e Eeuwse Hollandse eikenhouten Barok vitrine-opzetkast met klauwpoten. Ongerestaureerd. Afmeting: 210 x 140 x 45 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 4037

18e Eeuwse eiken pastoorskast

Resultaat: 450 EUR

18e Eeuwse Hollandse eikenhouten pastoorskast met één lade, afneembare kop en deuren. Met bronzen beslag. Afmeting: 215 x 180 x 58 cm. In goede staat.


Kavel: 4070

Louis Seize-stijl slaapkamer ameublement

Resultaat: 450 EUR

Louis Seize-stijl gepolychromeerd slaapkamer ameublement. Bestaande uit bankje, twee stoelen en bijzettafel met albasten blad. Tweede helft 20e eeuw. Afmetingen: 84 x 88 x 46 cm. / 90 x 35 x 46 cm. / ...


Kavel: 4340

Antiek Drents kabinet, 1780 - 1800

Resultaat: 425 EUR

Klein antiek eikenhouten Drents Louis Seize kabinet met volle zuilen en messing beslag. Circa 1780 - 1800. Afmeting: 225 x 170 x 57 cm. In goede staat.