42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

Commode ingelegd met ivoor 4006
Commode ingelegd met ivoor

3.100 EUR

Louis Seize secretaire 4002
Louis Seize secretaire

1.800 EUR

18e Eeuws Hollands kabinet, 1760 4089
18e Eeuws Hollands kabinet, 1760

1.750 EUR

18e Eeuws Hollands wortelnoten kabinet 4000
18e Eeuws Hollands wortelnoten kabinet

1.300 EUR

Bouille meubel met inleg 4326
Bouille meubel met inleg

900 EUR

Antieke pronkkast, 1915 4285
Antieke pronkkast, 1915

800 EUR

17e Eeuws sideboard 4047
17e Eeuws sideboard

700 EUR

Eiken Empire kast , 1820 4001
Eiken Empire kast , 1820

600 EUR

Hollandse vitrinekast 4009
Hollandse vitrinekast

600 EUR

Wortelnoten Hollands secretaire 4038
Wortelnoten Hollands secretaire

550 EUR

2x Antieke eiken stoelen 4131
2x Antieke eiken stoelen

550 EUR

Mahoniehouten rolsecretaire, 1870 4238
Mahoniehouten rolsecretaire, 1870

550 EUR

Antiek Drents kabinet, 1800 4065
Antiek Drents kabinet, 1800

500 EUR

3-Zits Chesterfield bank 4077
3-Zits Chesterfield bank

500 EUR

Lederen bank (kasteelmodel) 4098
Lederen bank (kasteelmodel)

500 EUR

Hollands porseleinkabinet 4181
Hollands porseleinkabinet

500 EUR

Louis Philippe damesbureau, 1870 4225
Louis Philippe damesbureau, 1870

500 EUR

Antiek Frans Gallé bijzettafeltje 4281
Antiek Frans Gallé bijzettafeltje

500 EUR

Jachtkast, 1880 4297
Jachtkast, 1880

500 EUR

Antiek Louis Quinze kabinet, 18e - 19e eeuw 4305
Antiek Louis Quinze kabinet, 18e - 19e eeuw

500 EUR

18e Eeuwse eiken Barok vitrinekast 4017
18e Eeuwse eiken Barok vitrinekast

450 EUR

18e Eeuwse eiken pastoorskast 4037
18e Eeuwse eiken pastoorskast

450 EUR

Louis Seize-stijl slaapkamer ameublement 4070
Louis Seize-stijl slaapkamer ameublement

450 EUR

Antiek Drents kabinet, 1780 - 1800 4340
Antiek Drents kabinet, 1780 - 1800

425 EUR