42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

Antiek Duits schrijfbureau, 1920 4019
Antiek Duits schrijfbureau, 1920

400 EUR

18e Eeuws Louis Quinze kabinet 4053
18e Eeuws Louis Quinze kabinet

400 EUR

Klein Drents eiken kabinet, 1800 4086
Klein Drents eiken kabinet, 1800

400 EUR

Antieke Duitse vertico, 1890 4104
Antieke Duitse vertico, 1890

400 EUR

Damessecretaire 4189
Damessecretaire

400 EUR

Beschilderd Barok bed, 18e eeuw 4311
Beschilderd Barok bed, 18e eeuw

400 EUR

Wortelnoten bureau, 18e eeuw 4314
Wortelnoten bureau, 18e eeuw

400 EUR

Engelse 2-delige boekenkast 4071
Engelse 2-delige boekenkast

375 EUR

Vitrinekast met brons 4014
Vitrinekast met brons

350 EUR

19e eeuws eiken kabinet 4035
19e eeuws eiken kabinet

350 EUR

Grote eiken hangvitrinekast, 18e eeuw 4094
Grote eiken hangvitrinekast, 18e eeuw

350 EUR

Antieke Chinese hocker met marmer 4294
Antieke Chinese hocker met marmer

350 EUR

6x Moderne design stoelen 4327
6x Moderne design stoelen

350 EUR

Wortelnoten porseleinkast 4344
Wortelnoten porseleinkast

330 EUR

2-Zits Chesterfield bank 4078
2-Zits Chesterfield bank

325 EUR

Vergulde historisme spiegel 4005
Vergulde historisme spiegel

300 EUR

Hoek-vitrinekast 4015
Hoek-vitrinekast

300 EUR

4x Notenhouten Barok stoelen 4040
4x Notenhouten Barok stoelen

300 EUR

Antieke Franse/Mechelse vitrinekast 4069
Antieke Franse/Mechelse vitrinekast

300 EUR

19e Eeuws Louis Philippe schrijfcommode 4236
19e Eeuws Louis Philippe schrijfcommode

300 EUR

Louis Quinze-stijl commode 4319
Louis Quinze-stijl commode

300 EUR

Eiken kabinet, 18e eeuw 4320
Eiken kabinet, 18e eeuw

300 EUR

Antieke mahonie vitrine, 1880 4338
Antieke mahonie vitrine, 1880

300 EUR

Antiek wortelnoten damessecretaire 4013
Antiek wortelnoten damessecretaire

275 EUR