Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

18e Eeuws Hollands wortelnoten kabinet
Resultaat: 1.300 EUR

18e Eeuws Hollands wortelnoten Louis Seize kabinet. Circa 1780. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 230 x 180 x 60 cm. In goede staat.

Eiken Empire kast , 1820
Resultaat: 600 EUR

Grote uitneembare eikenhouten Empire kast met halve zuilen en getoogede deuren. Circa 1820. Afmeting: 230 x 165 x 50 cm. In goede staat.

Louis Seize secretaire
Resultaat: 1.800 EUR

Duits Louis Seize secretaire. Circa 1780. Met noten en wortelnoten ingelegd. In gerestaureerde staat. Afmeting: H 220 x 131 x 67 cm.

18e Eeuws mahoniehouten gebombeerd kabinet
Startprijs 1.500 EUR

18e Eeuws Hollands mahoniehouten gebombeerd kabinet met prachtig snijwerk en klauwpoten. Kleinere beschadigingen. Afmeting: 245 x 205 x 66 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuws kabinet met beslag
Startprijs 1.500 EUR

18e Eeuws Hollands mahoniehouten Louis Quinze kabinet met klauwpoten en prachtig beslag. Oudere restauratie. Afmeting: 248 x 210 x 60 cm. In goede staat.

Vergulde historisme spiegel
Resultaat: 300 EUR

19e Eeuwse vergulde historisme spiegel met ranken en vrouwengezicht. Eén beschadiging. Afmeting: H 115 x B 57 cm. In redelijk/goede staat.

Commode ingelegd met ivoor
Resultaat: 3.100 EUR

Vroeg 19e eeuwse gebombeerde notenhouten Barok jachtcommode met jachttaferelen. Versierd met ivoor inleg, hout intarsia en bronzen beslag. Afmeting: 87 x 83 x 44 cm. In redelijk/goede staat.

19e Eeuwse kersenhouten boekenkast
Startprijs 1.500 EUR

19e Eeuwse kersenhouten boeken-opzetkast. Frankrijk, circa 1860. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 235 x 120 x 43 cm. In zeer goede staat.

2x 19e Eeuwse Empire stoelen
Startprijs 800 EUR

Twee 19e eeuwse Empire mahoniehouten dolfijn armleun stoelen met restvergulding. Afmeting: 90 x 60 x 57 cm. In zeer goede staat.

Hollandse vitrinekast
Resultaat: 600 EUR

19e Eeuwse Hollandse dubbeldeurs notenhouten vitrinekast met florale intarsia en vogels. Ook op zijkanten. Afmeting: 182 x 105 x 50 cm. In goede staat.

Hollandse porseleinkast
Startprijs 1.000 EUR

Hollandse wortelnoten porseleinkast met zijkanten van glas. 19e Eeuw. Stijlmeubel. Afmeting: H 205 x B 150 x D 38 cm. In goede staat.

Beschilderde hoekkast, 18e - 19e eeuw
Startprijs 550 EUR

18e - 19e Eeuwse beschilderde hoekkast. Engeland of Amelander. Met koninklijke voorstelling. Afmeting: 92 x 56 x 37 cm. In goede staat.

Beschilderde hoekkast, 18e - 19e eeuw
Startprijs 550 EUR

18e - 19e Eeuwse beschilderde hoekkast. Engeland of Amelander. Met koninklijke voorstelling. Afmeting: 117 x 40 x 57 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek wortelnoten damessecretaire
Resultaat: 275 EUR

Antieke Franse wortelnoten damessecretaire met vergulde bronzen versieringen. Mooi binnenleven met kelder. Voorkant + zijkanten gebogen. Circa 1900. Afmeting: 95 x 72 x 47 cm. In goede staat.

Vitrinekast met brons
Resultaat: 350 EUR

Rozenhouten Franse-stijl vitrinekast met brons en beschilderd landschap met figuur. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 160 x 72 x 50 cm. In goede staat.

Hoek-vitrinekast
Resultaat: 300 EUR

Mahoniehouten hoekkast met brons en beschilderd landschap met visser. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 150 x 64 x 45 cm. In goede staat.

Louis Seize kabinet, 18e eeuw
Startprijs 1.700 EUR

18e Eeuws Hollands mahoniehouten gebombeerd Louis Seize kabinet met bronzen beslag en houtgesneden guirlandes. Afmeting: 236 x 180 x 65 cm. In goede staat.

18e Eeuwse eiken Barok vitrinekast
Resultaat: 450 EUR

18e Eeuwse Hollandse eikenhouten Barok vitrine-opzetkast met klauwpoten. Ongerestaureerd. Afmeting: 210 x 140 x 45 cm. In redelijk/goede staat.

Beschilderd tafelblad 'Ameland'
Startprijs 450 EUR

18e - 19e Eeuwse Barok beschilderde religieuze Amelander tafelblad. Gecontourneerd. Enkele restauraties. Afmeting: 110 x 84 cm. In goede staat.

Antiek Duits schrijfbureau, 1920
Resultaat: 400 EUR

Groot antiek Duits eikenhouten Neo Renaissance schrijfbureau met ranken, leeuwenkoppen en klauwpoten. Drie lades. Circa 1920. Afmeting: 81 x 87 x 184 cm. In goede staat.

Grote 18e - 19e eeuwse piedestal
Startprijs 250 EUR

Grote 18e - 19e eeuwse gepolychromeerde houtgestoken piedestal. Afmeting: H 108 x B 58 x D 30 cm. In goede staat.

Porseleinkast met intarsia
Startprijs 800 EUR

Notenhouten Hollandse Barok-stijl porseleinkast met intarsia, bronzen beslag en klauwpoten. Kwaliteits-stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 230 x 195 x 56 cm. In goede staat.

Franse commode van rozenhout
Startprijs 450 EUR

Franse rozenhouten Louis Quinze-stijl commode met bronzen beslag en marmeren blad. 20e Eeuw. Kleine fineerschades. Afmeting: 87 x 80 x 45 cm. In goede staat.

Frans kastje van rozenhout
Startprijs 500 EUR

Frans rozenhout belijmd kastje met porseleinen plaquettes, bronzen beslag en intarsia op blad. Louis Quinze-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 80 x 57 x 42 cm. In goede staat.