Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Oude Chinese Familie Rose vaas 6088
Oude Chinese Familie Rose vaas

Resultaat:

5.500 EUR

Verkocht
Oude Chinese Familie Rose vaas 6033
Oude Chinese Familie Rose vaas

Resultaat:

4.500 EUR

Verkocht
Chinese drakenvaas 6354
Chinese drakenvaas

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Chinese kruik met oren 6158
Chinese kruik met oren

Resultaat:

1.405 EUR

Verkocht
Lot spekstenen beeldjes 6276
Lot spekstenen beeldjes

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Oude bruine Chinese celadon vaas 6600
Oude bruine Chinese celadon vaas

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Antiek Meissen beeld, Paard met Arabische moor 6000
Antiek Meissen beeld, Paard met Arabische moor

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Grote oude Chinese vaas (blauw/wit) 6551
Grote oude Chinese vaas (blauw/wit)

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Oude Chinese jade gesneden beker 6098
Oude Chinese jade gesneden beker

Resultaat:

875 EUR

Verkocht
2x 18e Eeuwse Familie Rose borden 6087
2x 18e Eeuwse Familie Rose borden

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Grote oude Chinese vaas 6211
Grote oude Chinese vaas

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
2x Oude Chinese rijstwijnkopjes 6541
2x Oude Chinese rijstwijnkopjes

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Oude Chinese Familie Rose penselenpot 6050
Oude Chinese Familie Rose penselenpot

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
18e Eeuws Familie Rose bord 6015
18e Eeuws Familie Rose bord

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Grote antieke Majolica bloempot 6051
Grote antieke Majolica bloempot

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Oude Chinese vaas 6203
Oude Chinese vaas

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
6x Antieke Chinese kop en schotels 6002
6x Antieke Chinese kop en schotels

Resultaat:

675 EUR

Verkocht
6x 18e Eeuwse Chinese Familie Rose borden 6022
6x 18e Eeuwse Chinese Familie Rose borden

Resultaat:

675 EUR

Verkocht
Monumentale Imari dekselvaas, 19e eeuw 6011
Monumentale Imari dekselvaas, 19e eeuw

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Grote 19e eeuwse Chinese theepot 6028
Grote 19e eeuwse Chinese theepot

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
10x Kang Xi borden, 17e - 18e eeuw 6014
10x Kang Xi borden, 17e - 18e eeuw

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Lot Chinese kop en schotels, 18e eeuw 6032
Lot Chinese kop en schotels, 18e eeuw

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Oude Chinese pijpvaas 6210
Oude Chinese pijpvaas

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Oude Chinese Sang de Boeuf schotel 6545
Oude Chinese Sang de Boeuf schotel

Resultaat:

550 EUR