Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

 

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
13 Resultaten
Kavel: 2900

Gouden tientje 1912

Resultaat: 205 EUR

Gouden tientje, 1912.


Kavel: 2901

5 Cent (22x), diverse jaren

Startprijs 80 EUR

Lot met 5 Cent (22x), diverse jaren. In goede staat.


Kavel: 2902

½ Cent (27x), 1883 - 1940

Startprijs 90 EUR

Lot met ½ Cent (27x), 1883 - 1940. In goede staat.


Kavel: 2903

1 Cent (51x), 1877 - 1944

Startprijs 65 EUR

Lot met 1 Cent (51x), 1877 - 1944. In goede staat.


Kavel: 2904

2½ Cent (23x), 1877 - 1941

Startprijs 65 EUR

Lot met 2½ Cent (23x), 1877 - 1941. In goede staat.


Kavel: 2905

10 Cent (32x), 1910 - 1944

Resultaat: 60 EUR

Lot 10 Cent (32x), 1910 - 1944. In goede staat.


Kavel: 2906

2½ Gulden, 1938 (grof haar)

Resultaat: 80 EUR

2½ Gulden, 1938 (grof haar). In goede staat.


Kavel: 2907

Oude oorkonde + document

Resultaat: 300 EUR

Oude Italiaanse oorkonde met document voor verdiensten. Gran Maestro Dell'Ordine Della Corona D'Italia 1911. Op medaille staat in Fide Salus, groot kruis en wapen verso (geëmailleerd), Rome orde van d...


Kavel: 2908

Lot munten

Startprijs 150 EUR

Bijzonder kavel met 73 munten waarvan vele (of allen) rond de 16e - 17e eeuw.


Kavel: 2909

23x 25 Cent 1910-1944

Resultaat: 120 EUR

Kavel met 23 munten van 25 cent 1910 t/m 1944 (compleet 23x, geen 1945), diverse condities.


Kavel: 2910

Lot divers oud papiergeld

Resultaat: 20 EUR

Lot divers oud papiergeld. Onder andere: 3x 10 Sepoeloeh (Sepuluh) Indonesië. 3x Zilver Don, 1 groot gulden, 100 cent Francs, 2½ gulden 1949, 7x 5000 Mark, 1x 10 Mark, 7x divers Duits briefgeld, 4x Pf...


Kavel: 2911

12x 1 Gulden 1922-1944A

Resultaat: 130 EUR

Kavel met 12x 1 Gulden 1922 t/m 1944A, compleet 12x, diverse condities


Kavel: 2912

7x 1/2 Gulden 1919-1930

Resultaat: 90 EUR

Kavel van 7 munten van 1/2 Gulden 1919 t/m 1930, compleet 7x, diverse condities.