Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

 

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
18 Resultaten
Kavel: 2705

Antiek Oosters geweer

Resultaat: 290 EUR

Antiek Oosters geweer met bewerkte randen om de loop en lontontsteking, zwartkruit kolf gerepareerd. Afmeting: L 160 cm. In goede staat.


Kavel: 2726

19e Eeuws dubbelloops jachtgeweer

Resultaat: 230 EUR

19e Eeuws dubbelloops damast jachtgeweer met dubbele haan en gravering. Afmeting: L 116 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 2706

Antieke Engelse Enfield karabijn

Resultaat: 205 EUR

Antieke Engelse Enfield karabijn. 1942 M7187 MK1. Onschadelijk. Afmeting: L 113 cm. In goede staat.


Kavel: 2700

Oude/antieke marine dolk

Resultaat: 200 EUR

Oude/antieke Hollandse marine dolk. W. Vervloet & Zoon 's-Gravenhage. Verguld. Met bewerkt lemmet. Afmeting: L 37 cm. In goede staat.


Kavel: 2723

Koppel antieke Oosterse pistolen

Resultaat: 150 EUR

Koppel antieke Oosterse pistolen met koper-inleg. Vuursteen. Eén kolf met scheur. Afmeting: L 44 cm. In goede staat.


Kavel: 2704

19e Eeuwse bronzen bajonet

Resultaat: 110 EUR

19e Eeuwse bronzen bajonet met ijzeren lemmet. Oxydatie. Afmeting: L 51 cm. In goede staat.


Kavel: 2710

Oud/antiek Arabisch geweer

Resultaat: 100 EUR

Oud/antiek Arabisch geweer met koper beslagen. Waarschijnlijk alleen deco. Afmeting: 160 cm. In goede staat.


Kavel: 2724

Pistool

Resultaat: 100 EUR

18e -19e Eeuws (onderarm)pistool. Voorlader. Zwartkruit met gravering op zijstuk en loop. Stukje hout 1 cm weg. Afmeting: 27,5 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2709

Oud Japans Katana zwaard

Resultaat: 75 EUR

Oud Japans Katana zwaard met messing. Houten heft en schede. Deco. Afmeting: L 91 cm. In goede staat.


Kavel: 2708

Duitse W.O. I marine verrekijker

Resultaat: 65 EUR

W.O. I Duitse marine verrekijker. Dienstglas 10 x 50, 1550233 M. H/6400. Carl Zeiss Jena. Afmeting: 17 x 18 x 6,5 cm. In goede staat.


Kavel: 2720

Lot antieke oefen-degens

Resultaat: 50 EUR

Lot antieke oefen-degens. Circa 1900. Oxydatie. Afmeting: L 94 - 102 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2728

Oud/antiek Duits sabel

Resultaat: 50 EUR

Oud/antiek Duits gemerkt sabel. Weyersberg & Co. Solingen. Oxydatie. Afmeting: L 86 cm. In redelijke staat.


Kavel: 2718

Bewerkte rapier

Resultaat: 45 EUR

Decoratieve rapier met bewerkt brons en lemmet. Deco. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: L 101 cm. In goede staat.


Kavel: 2721

Japanse Nagatina

Resultaat: 45 EUR

Japanse Nagatina. Hout met messing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: L 156 cm. In goede staat.


Kavel: 2717

Oud Japans Katana zwaard

Resultaat: 30 EUR

Oud Japans roodlak Katana zwaard met houten heft en schede. Deco. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: L 98 cm. In goede staat.


Kavel: 2716

Militair gasmasker

Resultaat: 20 EUR

Militair gasmasker in conservenblik. Mask Protective Field M9A1. Facepiece size S, NY-11016-521. Afmeting: 31 x 21 x 15 cm. In goede staat.


Kavel: 2711

Antieke Indonesische kris

Resultaat: 15 EUR

Antieke Indonesische kris. Gedemonteerd. Afmeting: 46 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2729

Landstorm militaria WO I documenten

Resultaat: 15 EUR

Hollandse WO I landstorm militaria documenten. Onder andere: Kennisgeving Dienst landstorm 1922. Zakboekje landweerdistrict 3e compagnie 1916. Bewijs van ontslag landweer 1919. In redelijk/goede staat...