42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

19e Eeuwse Russische beker 1
19e Eeuwse Russische beker
Startprijs 600 EUR
Zilveren muziekdoos 2
Zilveren muziekdoos

2.850 EUR

Stel zilveren koektrommels & onderschotels 12
Stel zilveren koektrommels & onderschotels

1.750 EUR

Zilveren koffieservies met dienblad 13
Zilveren koffieservies met dienblad
Startprijs 2.250 EUR
Zilveren kandelaar 14
Zilveren kandelaar

450 EUR

Ingelegde schatulle met zilver 15
Ingelegde schatulle met zilver

1.850 EUR

Zilveren dienblad 16
Zilveren dienblad

450 EUR

Zilveren klokje 17
Zilveren klokje

300 EUR

Groot zilveren bestek 18
Groot zilveren bestek

1.150 EUR

Tafelstuk van kristal met zilver 19
Tafelstuk van kristal met zilver

240 EUR

Zilveren tuimelkan met brander 20
Zilveren tuimelkan met brander
Startprijs 2.000 EUR
Zilveren broodmand 21
Zilveren broodmand

400 EUR

Karaf met zilver montuur 22
Karaf met zilver montuur
Startprijs 200 EUR
Zilveren dienblad 23
Zilveren dienblad

325 EUR

Zilveren bokaal 24
Zilveren bokaal

1.100 EUR

Zilveren broodmand, 1924 25
Zilveren broodmand, 1924
Startprijs 420 EUR
Stel met 2 karaffen met zilver 38
Stel met 2 karaffen met zilver

300 EUR

Zilveren tabakspot, 1864 39
Zilveren tabakspot, 1864
Startprijs 320 EUR
Zilveren boot 40
Zilveren boot
Startprijs 600 EUR
Zilveren nootmuskaatrasp 41
Zilveren nootmuskaatrasp
Startprijs 180 EUR
Karaf met zilver 42
Karaf met zilver
Startprijs 250 EUR
Zilveren kandelaar, 5 lichts 43
Zilveren kandelaar, 5 lichts
Startprijs 650 EUR
Zilveren inktstel, 1850 44
Zilveren inktstel, 1850
Startprijs 160 EUR
Zilveren 3-poot bakje 45
Zilveren 3-poot bakje

250 EUR