42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

9x Metalen/messing deco windhonden
Resultaat: 50 EUR

Negen maal metalen/messing deco-windhonden. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 13 - 31 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, R. Valton
Resultaat: 50 EUR

Bronzen figuur. Ganzenhoedster. Tweede helft 20e eeuw. Gesigneerd R. Valton. Koud beschilderd. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Oud bronzen figuur
Resultaat: 50 EUR

Houten figuur, Krokodil
Resultaat: 50 EUR

Grote Afrikaanse houtgestoken krokodil met benen tanden. 20e Eeuw. Afmeting: L 155 cm. In goede staat.

Antiek beeldje, Baby op kinderstoel
Resultaat: 50 EUR

Antiek compositie metalen figuur. Baby op kinderstoel. Circa 1900. Breuk in linker been. Gesigneerd L. Steiner. Afmeting: H 30 cm. In redelijke staat.

Bronzen beeld, Leeuw
Resultaat: 50 EUR

2x Figuren, Musikanten
Resultaat: 45 EUR

Twee oude vernikkelde messing figuren. Muzikanten. 20e Eeuw. Afmeting: H 24 - 25 cm. In goede staat.

2x Antieke bustes
Resultaat: 45 EUR

Twee antieke bustes. Eén maal dame op wit-marmeren basement. Circa 1900. Eén maal Griekse dame op houten sokkel. Compositie metaal. 19e Eeuw. Afmeting: H 16 - 21 cm. In goede staat.

Antiek bronzen figuur, Stier
Resultaat: 40 EUR

Antieke bronzen stier. 19e Eeuw. Afmeting: 7,5 x 8,5 x 2,5 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Jongen met fruitmand
Resultaat: 25 EUR

Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Jongen met fruitmand. 21e Eeuw. Afmeting: 17 x 15 cm ø. In goede staat.