42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

Kapitaal Frans bronzen beeld 5000
Kapitaal Frans bronzen beeld

2.200 EUR

Antiek Chinees bronzen figuur 5001
Antiek Chinees bronzen figuur
Startprijs 1.000 EUR
Bronzen figuur, Man met zwaard 5002
Bronzen figuur, Man met zwaard
Startprijs 1.500 EUR
Bronzen beeld van Jan te Wierik 5003
Bronzen beeld van Jan te Wierik

2.200 EUR

Beeld, R. Clark 5004
Beeld, R. Clark
Startprijs 2.800 EUR
Bronzen figuur, 3 Zingende koorknapen 5005
Bronzen figuur, 3 Zingende koorknapen
Startprijs 950 EUR
18e Eeuws houten beeld 5006
18e Eeuws houten beeld
Startprijs 500 EUR
Vroege 18e eeuwse houtgestoken putti 5007
Vroege 18e eeuwse houtgestoken putti

1.600 EUR

17e - 18e Eeuws houtgestoken beeld, Heilige 5008
17e - 18e Eeuws houtgestoken beeld, Heilige

750 EUR

18e Eeuwse houtgestoken Corpus Christi 5009
18e Eeuwse houtgestoken Corpus Christi
Startprijs 300 EUR
Vroege 18e eeuwse houtgestoken putti 5010

450 EUR

18e Eeuws houtgestoken figuur 5011
18e Eeuws houtgestoken figuur

300 EUR

2x Houten Barok putti 5012
2x Houten Barok putti
Startprijs 300 EUR
Antieke marmeren buste, G. v. Vaerenbergh 5013
Antieke marmeren buste, G. v. Vaerenbergh
Startprijs 250 EUR
Antieke marmeren vrouwen buste 5014
Antieke marmeren vrouwen buste

250 EUR

Marmeren buste, G. Bessi 5015
Marmeren buste, G. Bessi

375 EUR

Compositie metalen figuur, ca. 1900, Via AD Glorian 5016
Compositie metalen figuur, ca. 1900, Via AD Glorian
Startprijs 600 EUR
Oude/antieke Chinese boeddha 5017
Oude/antieke Chinese boeddha
Startprijs 450 EUR
2x 17e - 18e Eeuwse engel figuren 5018
2x 17e - 18e Eeuwse engel figuren
Startprijs 450 EUR
Antiek bronzen figuur met ivoren gezicht 5019
Antiek bronzen figuur met ivoren gezicht
Startprijs 450 EUR
Bronzen sculptuur, Feico Hajonides 5020
Bronzen sculptuur, Feico Hajonides

700 EUR

Antieke bronzen asbak 5021
Antieke bronzen asbak

100 EUR

Chinees bronzen figuur 5022
Chinees bronzen figuur
Startprijs 200 EUR
2x Antieke bronzen figuren, Jongen en meisje 5023
2x Antieke bronzen figuren, Jongen en meisje
Startprijs 300 EUR