43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

Oude vergulde ponjaard
Resultaat: 130 EUR

Oude vergulde (marine) ponjaard. Parada dolk. Gemerkt E.F. Hofster - Solingen. 20e Eeuw. Afmeting: L 37,5 cm. In goede staat.

6x Trix loks + tenders
Resultaat: 255 EUR

Diverse Loks Märklin
Resultaat: 180 EUR

5x Oude flessen Vieux Calvados
Resultaat: 95 EUR

Diverse loks
Resultaat: 250 EUR

8x Diverse flessen met port
Resultaat: 275 EUR

Amerikaanse Colt .44 New York in holster
Resultaat: 1.400 EUR

Kist met Pauillac wijn, 1982
Resultaat: 750 EUR

Amerikaanse .36 Colt in wapenkist
Resultaat: 2.000 EUR