Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

 

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
3417 Resultaten
Kavel: 2706

Amerikaanse .36 Colt in wapenkist

Resultaat: 2.000 EUR

Antieke Amerikaanse .36 Colt in wapenkist. Met accessoires; kruithoorn, kogelmaker et cetera. Navy London, cal. 36, Nr. 26124. Afmeting: 6 x 39 x 18 cm. In goede staat.


Kavel: 2197

Kist met Pauillac wijn, 1982

Resultaat: 750 EUR

Kist rode wijn. 1982. Pauillac. Gesloten. Afmeting: 33 x 50 x 19 cm. In goede staat.


Kavel: 2707

Amerikaanse Colt .44 New York in holster

Resultaat: 1.400 EUR

Antieke Amerikaanse Colt Navy. Cal. 44, New York. Black Powder. Nr. 8120. Met holster. Patent September 10 1850. Afmeting: L 35 cm. In goede staat.


Kavel: 2194

8x Diverse flessen met port

Resultaat: 275 EUR

Acht maal diverse flessen port. Bestaande uit: Kopke Quinta Lobata. Porto Kopke Colheita 1977. Kopke Quinta Sao Louiz 1990. Croft Vintage 1977. Kopke port 1974. Porto Kopke Colheita 1977. Porto Souza ...


Kavel: 3013

Diverse loks

Resultaat: 250 EUR

Kavel met 8 diverse loks van verschillende merken. Allen ongetest en zonder originele verpakking.


Kavel: 2195

5x Oude flessen Vieux Calvados

Resultaat: 95 EUR

Vijf oude flessen met Vieux Calvados. Michel Beucher. Afmeting: 30 x ø 7,5 cm. In goede staat.


Kavel: 3012

Diverse Loks Märklin

Resultaat: 180 EUR

Kavel met diverse (ongeteste) Märklin Loks waaronder: Burlington Northern 9780+9788, Texas & Pacific 1537 + 1540, Sante Fe, Amtrak 105 + 102 en Electro-Motive


Kavel: 3011

6x Trix loks + tenders

Resultaat: 255 EUR

Kavel van 6x Trix loks met tenders waaronder: 1x DR 53 0003, 1x Union Pacific 4013, 1x DB 10 001, 1x 1008, 1x S 3/6 3602 en 1x K 1801. Allen ongetest en zonder originele verpakking.


Kavel: 2711

Oude vergulde ponjaard

Resultaat: 130 EUR

Oude vergulde (marine) ponjaard. Parada dolk. Gemerkt E.F. Hofster - Solingen. 20e Eeuw. Afmeting: L 37,5 cm. In goede staat.


Kavel: 204

Set zilveren streeksieraden

Resultaat: 100 EUR

Set met zilveren, deels vergulde streeksieraden, met oorhangers voorzien van mutsenbellen in een ovale vorm met S-applique met baard, 5 cm en een paar oorhaken met zeeuwse knoppen. ø 10 mm. ca 9 gram....


Kavel: 6013

6x Fam. Rose kop+schotels

Resultaat: 1.305 EUR

19e Eeuw. 6x drie-delig Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels met figuren decor en bodemmerk. Minimale chip bij zetschotels mogelijk, verder goed. Afmeting: 9 x ø 10,5 cm. In goede staat.


Kavel: 4500

Perzisch bidjar kleed, 250 x 357 cm.

Resultaat: 700 EUR

Groot oud Perzisch bidjar kleed in aardetinten. Nieuwprijs Hfl. 14.800,= Afmeting: 250 x 357 cm. In goede staat.


Kavel: 3553

Antiek Franse comtoise

Resultaat: 150 EUR

Antieke Franse comtoise met spillegang. Mogelijk maandloper. Compleet met bok, sleutel en vouwslinger. Afmeting: 42 x 25 x 15 cm. In goede staat.


Kavel: 2701

Antieke Steyr karabijn

Resultaat: 275 EUR

Antieke Steyr karabijn. 1886. E. W.E.G. Steyr Z 115. Vrij volgens wapenwet. Afmeting: L 132 cm. In goede staat.


Kavel: 2022

Zeldzame Eisenloeffel kandelaar, 1915

Resultaat: 50 EUR

Zeldzame messing Eisenloeffel kaarskandelaar. Circa 1915. Afmeting: H 37,6 cm. In goede staat.


Kavel: 1241

Alb. B.J. Mulder, Vaas met bloemen

Resultaat: 135 EUR

Alb. B.J. Mulder. 1889 - 1972. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31 x B 41 cm. In goede staat.


Kavel: 6237

Colenbrander Ram vaas Woelig

Resultaat: 900 EUR

Antieke Colenbrander Ram vaas. Arnhem-Holland. Woelig decor. Model nr.: 23. Afmeting: H 16,5 x ø 18 cm. In goede staat.


Kavel: 6153

Grote Chinese blauw/witte kom

Resultaat: 17.000 EUR

Grote Chinees porseleinen blauw/witte kom met tekst op de bodem en floraal decor. Afmeting: 14 x ø 25 cm. In goede staat.


Kavel: 6010

Antieke Chinese bloempot

Resultaat: 900 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen Familie Rose bloempot met floraal, rotsen en vlinder decor. Circa 1920. Afmeting: 25 x ø 31 cm. In goede staat.


Kavel: 2702

Voorlader

Resultaat: 180 EUR

Vroeg 19e eeuwse voorlader. Gemerkt G.R. met kroon. Oxidatie. Einde loop beschadigd. Afmeting: L 146 cm. In matige toestand.


Kavel: 1045

J. Cossaar, Visverkoopster met klant op markt

Resultaat: 150 EUR

Jacobus Cossaar. 1874 - 1966. Visverkoopster met klant op markt. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.


Kavel: 585

Lot gouden ringen

Resultaat: 290 EUR

Lot met geelgouden ringen, 585/000, twee trouwringen, twee zegelringen met onyx, één gebroken en twee oud gouden ringen. totaal ca 17 gram. In redelijke staat


Kavel: 6370

Grote oude Chinese vaas

Resultaat: 1.000 EUR

Grote oude Chinees porseleinen vaas met goudvissen decor en zes tekens Kang Xi bodemmerk. Afmeting: 29,5 x 31,5 cm ø. In goede staat.


Kavel: 6245

Colenbrander Ram vaas Zeskleur

Resultaat: 750 EUR

Antieke Colenbrander Ram vaas. Arnhem-Holland. Zeskleur decor. Model nr.: 39. Afmeting: 12,7 x ø 9 cm. In goede staat.