Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Amerikaanse .36 Colt in wapenkist
Resultaat: 2.000 EUR

Antieke Amerikaanse .36 Colt in wapenkist. Met accessoires; kruithoorn, kogelmaker et cetera. Navy London, cal. 36, Nr. 26124. Afmeting: 6 x 39 x 18 cm. In goede staat.

Kist met Pauillac wijn, 1982
Resultaat: 750 EUR

Kist rode wijn. 1982. Pauillac. Gesloten. Afmeting: 33 x 50 x 19 cm. In goede staat.

Amerikaanse Colt .44 New York in holster
Resultaat: 1.400 EUR

Antieke Amerikaanse Colt Navy. Cal. 44, New York. Black Powder. Nr. 8120. Met holster. Patent September 10 1850. Afmeting: L 35 cm. In goede staat.

8x Diverse flessen met port
Resultaat: 275 EUR

Acht maal diverse flessen port. Bestaande uit: Kopke Quinta Lobata. Porto Kopke Colheita 1977. Kopke Quinta Sao Louiz 1990. Croft Vintage 1977. Kopke port 1974. Porto Kopke Colheita 1977. Porto Souza ...

Diverse loks
Resultaat: 250 EUR

Kavel met 8 diverse loks van verschillende merken. Allen ongetest en zonder originele verpakking.

5x Oude flessen Vieux Calvados
Resultaat: 95 EUR

Vijf oude flessen met Vieux Calvados. Michel Beucher. Afmeting: 30 x ø 7,5 cm. In goede staat.

Diverse Loks Märklin
Resultaat: 180 EUR

Kavel met diverse (ongeteste) Märklin Loks waaronder: Burlington Northern 9780+9788, Texas & Pacific 1537 + 1540, Sante Fe, Amtrak 105 + 102 en Electro-Motive

6x Trix loks + tenders
Resultaat: 255 EUR

Kavel van 6x Trix loks met tenders waaronder: 1x DR 53 0003, 1x Union Pacific 4013, 1x DB 10 001, 1x 1008, 1x S 3/6 3602 en 1x K 1801. Allen ongetest en zonder originele verpakking.

Oude vergulde ponjaard
Resultaat: 130 EUR

Oude vergulde (marine) ponjaard. Parada dolk. Gemerkt E.F. Hofster - Solingen. 20e Eeuw. Afmeting: L 37,5 cm. In goede staat.

Set zilveren streeksieraden
Resultaat: 100 EUR

Set met zilveren, deels vergulde streeksieraden, met oorhangers voorzien van mutsenbellen in een ovale vorm met S-applique met baard, 5 cm en een paar oorhaken met zeeuwse knoppen. ø 10 mm. ca 9 gram....

6x Fam. Rose kop+schotels
Resultaat: 1.305 EUR

19e Eeuw. 6x drie-delig Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels met figuren decor en bodemmerk. Minimale chip bij zetschotels mogelijk, verder goed. Afmeting: 9 x ø 10,5 cm. In goede staat.

Perzisch bidjar kleed, 250 x 357 cm.
Resultaat: 700 EUR

Groot oud Perzisch bidjar kleed in aardetinten. Nieuwprijs Hfl. 14.800,= Afmeting: 250 x 357 cm. In goede staat.

Antiek Franse comtoise
Resultaat: 150 EUR

Antieke Franse comtoise met spillegang. Mogelijk maandloper. Compleet met bok, sleutel en vouwslinger. Afmeting: 42 x 25 x 15 cm. In goede staat.

Antieke Steyr karabijn
Resultaat: 275 EUR

Antieke Steyr karabijn. 1886. E. W.E.G. Steyr Z 115. Vrij volgens wapenwet. Afmeting: L 132 cm. In goede staat.

Zeldzame Eisenloeffel kandelaar, 1915
Resultaat: 50 EUR

Zeldzame messing Eisenloeffel kaarskandelaar. Circa 1915. Afmeting: H 37,6 cm. In goede staat.

Alb. B.J. Mulder, Vaas met bloemen
Resultaat: 135 EUR

Alb. B.J. Mulder. 1889 - 1972. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31 x B 41 cm. In goede staat.

Colenbrander Ram vaas Woelig
Resultaat: 900 EUR

Antieke Colenbrander Ram vaas. Arnhem-Holland. Woelig decor. Model nr.: 23. Afmeting: H 16,5 x ø 18 cm. In goede staat.

Grote Chinese blauw/witte kom
Resultaat: 17.000 EUR

Grote Chinees porseleinen blauw/witte kom met tekst op de bodem en floraal decor. Afmeting: 14 x ø 25 cm. In goede staat.

Antieke Chinese bloempot
Resultaat: 900 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen Familie Rose bloempot met floraal, rotsen en vlinder decor. Circa 1920. Afmeting: 25 x ø 31 cm. In goede staat.

Voorlader
Resultaat: 180 EUR

Vroeg 19e eeuwse voorlader. Gemerkt G.R. met kroon. Oxidatie. Einde loop beschadigd. Afmeting: L 146 cm. In matige toestand.

J. Cossaar, Visverkoopster met klant op markt
Resultaat: 150 EUR

Jacobus Cossaar. 1874 - 1966. Visverkoopster met klant op markt. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

Lot gouden ringen
Resultaat: 290 EUR

Lot met geelgouden ringen, 585/000, twee trouwringen, twee zegelringen met onyx, één gebroken en twee oud gouden ringen. totaal ca 17 gram. In redelijke staat

Grote oude Chinese vaas
Resultaat: 1.000 EUR

Grote oude Chinees porseleinen vaas met goudvissen decor en zes tekens Kang Xi bodemmerk. Afmeting: 29,5 x 31,5 cm ø. In goede staat.

Colenbrander Ram vaas Zeskleur
Resultaat: 750 EUR

Antieke Colenbrander Ram vaas. Arnhem-Holland. Zeskleur decor. Model nr.: 39. Afmeting: 12,7 x ø 9 cm. In goede staat.

Oude/antieke Chinese celadon waterbak
Resultaat: 1.000 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen celadon waterbak met gecontourneerde omranding. Afmeting: 5,3 x 14 cm ø. In goede staat.

3x Chinese kopjes, 19e eeuw
Resultaat: 180 EUR

Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte kop en schotels met peterselie decor. Octagonaal. Afmeting: 5 x 11 ø cm. In goede staat.

5x Chinees porselein
Resultaat: 90 EUR

Vijf 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes. Bestaande uit: Vier Capucijner kopjes met zotjes. Eén maal Amsterdams' bont. Afmeting: 6,5 - 7 cm. In goede staat.

Kang Xi klapmuts kom
Resultaat: 320 EUR

Grote 17e - 18e eeuwse Chinese Kang Xi klapmuts kom met rondom figuren in landschap decor. Zes tekens bodemmerk. Gelijmd. Afmeting: 9,5 x ø 21 cm. In matige staat.

18e Eeuwse druivenschotel
Resultaat: 305 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen druivenschotel. Afmeting: ø 39 cm. In goede staat.

6x 18e Eeuwse Kang Xi kop en schotels
Resultaat: 800 EUR

Set Chinees porseleinen Kang Xi kop en schotels. 18e Eeuw. Met boom decor, bodemmerk en lichtbruine glazuur. Bestaande uit: Zes koppen en vijf schotels. Waarvan vier kop en schotels gaaf zijn. Afmetin...

Lot 18e Eeuws Chinees porselein
Resultaat: 600 EUR

Lot 18e Eeuws Chinees porseleinen kop en schotels. Capucijner + Familie Rose draken decors. Zes schotels, één beschadigd. Vier kopjes, één beschadigd. Afmeting: 5,5 - 8,5 ø cm. In redelijk/goede staat...

Grote 18e eeuwse Chinese Familie Verte schotel
Resultaat: 550 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte schotel met bodemmerk. Randglazuur schades. Afmeting: ø 36,3 cm. In goede staat.

2x Antieke figuren, Paard + edelhert
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke metalen figuren. Paard en edelhert. Compositie metaal. Afmeting: 11 - 18 cm. In goede staat.

Oosters Kashmir kleed, 162 x 243 cm.
Resultaat: 160 EUR

Oosters handgeknoopt Kashmir kleed met floraal decor. Met certificaat, waarde Hfl. 3.750,= Afmeting: 162 x 243 cm. In goede staat.

Antieke rooktafel, 1930
Resultaat: 90 EUR

Antieke kopergeslagen rooktafel. Circa 1930.met daarop 2 messing dekseldoosjes, Afmeting: 60 x ø 61 cm. In goede staat.

Lederen fauteuil
Resultaat: 350 EUR

Oude Engelse lederen fauteuil in hoefijzer model met houten poten en koperen nagels. Afmeting: 78 x 80 x 78 cm. In goede staat.

Franse jachtklok, 1880
Resultaat: 250 EUR

Grote 19e eeuwse Franse eikenhouten gestoken jachtklok met hertenkop, haas en snip. Met emaille cartouches. Circa 1880. Afmeting: 80 x 50 x 21 cm. In goede staat.

2x Trix H0: 22360 + 22573
Resultaat: 120 EUR

Twee loks Trix H0: 1x 22360 Diesellok Serie 1500 CFL en 1x 22573 Diesellok MaK. Beide in originele verpakking en in goede staat.

Hollands marine sabel
Resultaat: 300 EUR

Hollands Marine sabel met riem. Model 1882, IJzerhouwer. Afmeting: L 105 cm. In goede staat.

Oude Heineken lichtreclame
Resultaat: 100 EUR

Oude Heineken Bier lichtreclame uit de 60-er jaren. Afmeting: ø 26 x 9 cm. In goede staat.

Mont Blanc pen in cassette
Resultaat: 75 EUR

Montblanc pen in cassette, model Chopin in het rood met goldplated clip en ringen. In originele doos en certificaat. Vulling ontbreekt.

Antieke schildpad spiegel
Resultaat: 550 EUR

Vroege antieke geeboniseerde spiegel met schildpad belijmd. Kleine restauraties. Afmeting: H 61 x B 51 cm. In redelijk/goede staat.

Onduid. gesig., Vossenjacht
Resultaat: 275 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1980. Duitse School. Vossenjacht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 70 cm. In goede staat.

P. H. van Asperen, Havengezicht Rotterdam
Resultaat: 250 EUR

P.H. van Asperen. 1895 - 1969. Havengezicht Rotterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 75 cm. In goede staat.

Chris Soer, Boerenhuis met boerin en appelbloesem
Resultaat: 190 EUR

Chris Soer. 1882 - 1961. Boerenhuis met boerin en appelbloesem. Olieverf op linnen. Afmeting: H 26 x B 36 cm. In goede staat.

Lot met diverse gouden sieraden
Resultaat: 210 EUR

Lot met diverse gouden sieraden, 2 broches, een sluiting, drie oorhangers, een kapotte broche en slot. Totaal ca 16 gram. In redelijke staat

Lepeldoos met zilveren vorkjes
Resultaat: 40 EUR

Plated lepeldoos, rechthoekig model met lijnbewerking, gevuld met 11 zilveren taartvorkjes model puntfilet, zilvergewicht ca 146 gram, MT.: P. van Oostrom, Schoonhoven, 1856-1924. 12 cm. En 1 bijpasse...

Zilveren soezenmand
Resultaat: 630 EUR

Fraaie zilveren soezenmand, 833/000, Art Deco, gezaagd met strakke bloemen en diagonaal lijnenspel. Geplaatst op een ovale ring met filetranden. De rand van de mand is voorzien van een parelbewerking....

Zilveren broekstukken
Resultaat: 150 EUR

Zilveren broekstukken, 833/000, streekdracht Walcheren, Zeeland. Met aan de voorkant een wapenafbeelding met als randschrift Condoria Res Parvae Crescunt. voorzien van een rand met gravure bewerking ...

Zilveren antieke kan op comfoor, 19e eeuw
Resultaat: 550 EUR

Antieke Friese zilveren koffiekan op comfoor, Zilveren kan met cannelures en een rand met floraal decor. Voorzien van een schenktuit met acanthusblad en drakenkop en een C-vormige greep. De kan heeft ...

Antieke Chinese kom
Resultaat: 1.000 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen kom met rood glazuur en zes karakters bodemmerk. Afmeting;: 8 x ø 17,5 cm. In goede staat.

Chinees Familie Rose bord
Resultaat: 60 EUR

18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met florale decor. Afmeting: ø 22,7 cm. In goede staat.

Grote Chinese vaas
Resultaat: 600 EUR

Grote oude Chinees porseleinen vaas met steur decor onder water + floraal decor. Afmeting: 38 x 39 cm ø. In goede staat.

Chinese Familie Rose dekselvaas
Resultaat: 375 EUR

Fijn gedecoreerde oude Chinees porseleinen Familie Rose dekselvaas met figuren in tuin decor. Afmeting: 25 cm. In goede staat.

2x 18e Eeuwse Chinese kopjes
Resultaat: 225 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met bodemmerk en thee-kleurig glazuur. Binnenin bloem. Afmeting: 5 x ø 8,3 cm. In goede staat.

Oude Chinese kom
Resultaat: 1.100 EUR

Grote oude Chinees porseleinen platte kom met paarden/draak decor. Met bodemmerk. Afmeting: 4 x ø 18 cm. In goede staat.

Colenbrander Ram schaal Sprong
Resultaat: 550 EUR

Antieke Colenbrander Ram schaal. Arnhem-Holland. Sprong decor. Model nr.: 34. Afmeting: 5,3 x ø 18,5 cm. In goede staat.

Colenbrander Ram vaas Om en Om 40
Resultaat: 1.200 EUR

Antieke Colenbrander Ram vaas. Arnhem-Holland. Om en om decor. Model nr.: 40. Afmeting: H 20 x ø 9 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose schotel
Resultaat: 1.000 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen Familie Rose schotel met floraal decor, gecontourneerde omranding en zes tekens bodemmerk. Afmeting: ø 16,5 cm. In goede staat.

4x Antieke Chinese kop & schotels
Resultaat: 250 EUR

Vier antieke Chinees porseleinen kop en schotels met gecontourneerde omranding. Floraal decor. Eén schotel beschadigd. Afmeting: 3,5 x 11 cm ø. In redelijk/goede staat.

Lot 18e eeuws Chinees porselein
Resultaat: 260 EUR

Lot 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Drie kop en schotels met peterselie decor en lang lijs. Eén kopje haarlijn. Eén schotel chip. Eén schotel haarlijn. Vier schotels tuin decor met koekoek...

Chinese vaas
Resultaat: 300 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met bloesem/prunus decor. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Perzisch tapijt, 360 x 250 cm.
Resultaat: 240 EUR

Zeer groot oud Perzisch kleed in pasteltinten. Floraal decor. Afmeting: 360 x 250 cm. In goede staat.

Antieke piedestal, 1880
Resultaat: 70 EUR

Antieke notenhouten piedestal. Circa 1880. Afmeting: 100 x 27 x 27 cm. In goede staat.

Antiek schrijfbureau met stoel
Resultaat: 230 EUR

Antiek berkenhouten Louis Seize-stijl schrijfbureau met afsluitbare lades door klaplisenen. Circa 1900. Met stoel. Kwaliteitsmeubel. Afmeting: 78 x 114 x 60 cm. / 80 x 54 x 54 cm. In goede staat.

Engelse Art Deco stoel
Resultaat: 225 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten Art Deco stoel met bruin leder. Zitting gestoffeerd. Circa 1920. Afmeting: 86 x 71 x 77 cm. In zeer goede staat.

Antieke Engelse boekenmolen
Resultaat: 120 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten boekenmolen met intarsia bovenop. Circa 1900. Afmeting: 68 x 46 x 47 cm. In goede staat.

Antieke Franse jachtklok
Resultaat: 110 EUR

Antieke Franse eikenhouten gestoken jachtklok met druivenranken decor en emaille cartouches. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 60 x 45 x 13 cm. In goede staat.

Antieke Franse vuurvergulde pendule
Resultaat: 210 EUR

Antieke Franse vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule. Circa 1840. Religieus. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Craquele wijzerplaat. Afmeting: 40 x 27 x 9 cm. In goede staat.

Oude Jaeger Le Coultre Atmos Constellation klok
Resultaat: 750 EUR

Oude Jaeger Le Coultre Atmos Constellation klok. Niet werkend. Bovenste glas twee barsten. Behoeft reparatie. Afmeting: 22,5 x 17 x 13 cm. In redelijke staat.

2x Schaakspellen
Resultaat: 650 EUR

Twee schaakspellen. Eén maal Islamitische schaakset met benen schaakstukken en houten schaakbord. Eén maal hoornen schaakspel, Oosters, met houten schaakbord. Afmeting: 10 x 35 x 35 cm / 12 x 35 x 35 ...

Blikken speelgoedpaard
Resultaat: 130 EUR

Groot blikken kinderspeelgoed paard. Gelithografeerd. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 60 cm. In goede staat.

Antiek dubbelloops jachtgeweer
Resultaat: 190 EUR

Antiek dubbelloops jachtgeweer. Gesigneerd Eprouyl poudre pyroxylee. Afmeting: L 111 cm. In goede staat.

2x Messing kandelaren
Resultaat: 45 EUR

Twee grote decoratieve messing Barok-stijl kaarskandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: H 66 -73 cm. In goede staat.

Antiek specerijen kastje
Resultaat: 110 EUR

Antiek Hollands Jugendstil specerijenkastje met keramieken lades. Circa 1915. Afmeting: 45 x 60 x 20 cm. In goede staat.

Lot Chinese figuren (13x)
Resultaat: 225 EUR

Lot van dertien diverse oude Chinese figuren. Kunststof gegoten. Afmeting: 9 - 22 cm. In goede staat.

Lot emaille voorraadblikken (13x)
Resultaat: 75 EUR

Lot oude/antieke geëmailleerde voorraadbussen. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 25 cm. In goede staat.

2x Voor-oorlogs missie spaarpotten
Resultaat: 140 EUR

Twee vooroorlogse gepolychromeerde gipsen missie spaarpotten met bewegend hoofd na muntinworp. Afmeting; 39 - 35 cm. In goede staat.

Barbizon? Landschap met schaapskudde en herderin
Resultaat: 225 EUR

Rest signatuur. Barbizon? 19e Eeuw. Landschap met schaapskudde en herderin. Olieverf op paneel. Afmeting: H 34 x B 26 cm. In goede staat.

Gijs J. Voskuyl, Vrouwtje van Stavoren
Resultaat: 50 EUR

Gijs J. Voskuyl, 1946. 1915 - 2004. Vrouwtje van Stavoren. Nr. 68/100. Lithografie op papier. Afmeting: H 21 x B 20 cm. In goede staat.

Russisch ikoon, Maria met kindje Jezus
Resultaat: 60 EUR

19e Eeuws Russisch ikoon. Maria met kindje Jezus. Met koper bewerkt front en geschilderde gezichten. Afmeting: H 22,5 x B 18 cm. In goede staat.

Chr. Koelemeijer, Wintergezicht met figuren
Resultaat: 160 EUR

Chr. Koelemeijer. 20e Eeuw. Wintergezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 12 x B 16 cm. In goede staat.

Lot sieraden
Resultaat: 40 EUR

Sieradendoos gevuld met diverse sieraden met o.a. manchetknopen, parels

Groot lot plated
Resultaat: 35 EUR

Groot lot plated met diverse messen met o.a. hoornen heften, bakjes, serveerschalen, diverse bestekdelen en een pijpcomfoor.

Zilveren theelepels (20x)
Resultaat: 40 EUR

Groot lot met zilveren theelepels, 833/000, 2 series van 10 lepels, met puntbak en opengewerkte steel, MT.: Gretzer Den Haag, 11 cm, en met puntbak en graveerwerk op de steel. MT.: Fa. Moolenberg en Z...

Lot divers met zilver (5x)
Resultaat: 150 EUR

Lot divers met een zilveren specerijenbakje, 800/000, met lepeltje, een serveercouvert met zilveren heften met monogram, 800/000, een schoenlepel met zilveren heft, 800/000 en een theekan, plated, van...

Zilveren cello met horloge
Resultaat: 650 EUR

Zilveren miniatuur cello, 900/000, met horloge. Cello versierd met graveerwerk, voorzien van een bewerkte rand en houtinleg bij de snaren. Aan de binnenzijde van de cello zit een zakhorloge, met witte...

Broche en tiara, zilver/verguld
Resultaat: 180 EUR

Bijzondere zilver vergulde tiara en steekspeld, 800/000, van uitgewerkte bloemen, in originele cassette met een vergulde speld met gravure: In Verehrung gew. Eure Nichte Frida Rösicke 9.11.1882 9.11....

Zilveren doosje met miniatuur aquarellen, 18e/19e eeuw
Resultaat: 1.100 EUR

Bijzonder zilveren doosje gevuld met miniatuur aquarellen. Ovaal zilveren doosje met 2 voorstellingen en gravure: ziehet aus und gehet hin mit frieden, act 16 v 36, en de andere zijde: Der konige Bruf...

4x Diverse Hummel figuren van Goebel
Resultaat: 110 EUR

Vier diverse Hummel figuren van Goebel. Bestaande uit: Kerstkribbe met engel en kaarsje, nr. 54. Jongen met cello, nr. 89. Jongen en meisje onder paraplu 'Stormy weather', nr. 71. Jongen met fluit op ...

3x Diverse Hummel figuren van Goebel
Resultaat: 225 EUR

Drie divers Hummel figuren van Goebel. Bestaande uit: Jongen en meisje aan het wandelen 'Going home', nr. 383. Beeldengroep van ezel met kinderen, nr. 334. Jongen zit in appelboom met hond beneden aan...

4x 18e Eeuwse Imari borden
Resultaat: 250 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met bloemvaas decor. Twee borden haarlijn + chip. Twee borden gaaf. Afmeting: ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese theebus, 18e - 19e eeuw
Resultaat: 220 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen theebus met tuin/insecten decor. Met zilveren montuur. 833/000, met geschulpte rand versierd met graveerwerk en een dop met bolvorm. Haarlijn. Afmeting: H 20 cm. I...

2x 18e Eeuwse Chinese blauwe borden
Resultaat: 110 EUR

Twee 18e eeuwse Kang ci Chinees porseleinen gecontourneerde borden met karpers en tuin decor. Eén bord haarlijn. Eén bord gelijmd. Afmeting: ø 23,5 cm. In redelijke staat.

4x Antieke Chinese kopjes
Resultaat: 65 EUR

Vier antieke Chinees porseleinen kopjes met zotjes. Circa 1800. Eén haarlijn. Afmeting: 3,7 x 6,3 cm ø. In redelijk/goede staat.

Antiek theeservies, 1900
Resultaat: 300 EUR

Uitgebreid antiek porseleinen theeservies met Chinese Lange Lijs decor. Circa 1900. Gemerkt F. Bestaande uit: 22x kopjes + 22x schotels, 3x melkkan, 9x schalen, 12x borden, 3x suikerpot, 2x koffiekan,...