Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Lot zilveren sieraden, 4x 209
Lot zilveren sieraden, 4x

Resultaat:

35 EUR

Brede armband met koraal en lapis 752
Brede armband met koraal en lapis
Startprijs 220 EUR
Verkocht
Zilveren servies op dienblad 173
Zilveren servies op dienblad

Resultaat:

230 EUR

Zilveren langwerpige dienschaal 166
Zilveren langwerpige dienschaal
Startprijs 375 EUR
Verkocht
Zilveren armband Oosters 159
Zilveren armband Oosters

Resultaat:

70 EUR

6 Zilveren lepels 716
6 Zilveren lepels
Startprijs 170 EUR
2 Hangers van jade 709
2 Hangers van jade
Startprijs 35 EUR
Verkocht
Gouden rijring met diamant 702
Gouden rijring met diamant

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
2 Zilveren kandelaren 123
2 Zilveren kandelaren

Resultaat:

225 EUR

Zilveren ronde presenteerschaal 116
Zilveren ronde presenteerschaal
Startprijs 200 EUR
3 Zilveren armbanden 109
3 Zilveren armbanden
Startprijs 60 EUR
Gouden hanger in hartvorm met diamant 80
Gouden hanger in hartvorm met diamant
Startprijs 450 EUR
Verkocht
Zilveren dienblad 73
Zilveren dienblad

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Tas met zilveren beugel 66
Tas met zilveren beugel

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
12 Zilveren oestervorkjes 666
12 Zilveren oestervorkjes

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Zilver vergulde camee hanger 659
Zilver vergulde camee hanger

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Choker met parels 652
Choker met parels

Resultaat:

40 EUR

Gouden horloge met klemband 30
Gouden horloge met klemband
Startprijs 250 EUR
Zilveren bouilloire 23
Zilveren bouilloire
Startprijs 1.100 EUR
Zilveren dienschaal op onderschotel 16
Zilveren dienschaal op onderschotel
Startprijs 675 EUR
Verkocht
Zilveren naaigarnituur 616
Zilveren naaigarnituur

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Lot zilveren sieraden, 3x 609
Lot zilveren sieraden, 3x

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
4x Antieke fotoalbums 2090
4x Antieke fotoalbums

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Gerold figuur, Papegaai 6624
Gerold figuur, Papegaai

Resultaat:

45 EUR