Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke Franse portaalklok, 1870
Resultaat: 200 EUR

Antieke Franse notenhouten portaalklok met florale intarsia. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 47 cm. In goede staat.

Gouden ring met diamant, Le Chic
Resultaat: 250 EUR

Gouden ring, 585/000, met diamant. Ring met een witgouden deel en een geelgouden gespleten deel, waar tussen een briljant geslepen diamant gezet is, 0,25 ct. Merk Le Chic. ø53 ca 2,9 gram. In goede st...

Beeld, Zeerover
Resultaat: 85 EUR

Grote gepolychromeerde terracotta zeerover met goud decor. Satsuma, Japan. 20e Eeuw. Pistool beschadigd. Afmeting: H 46 cm. In redelijk/goede staat.

Karl Ens, Papegaai
Resultaat: 150 EUR

Karl Ens. Gemerkte Duits porseleinen papegaai. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Bloedkoralen collier
Startprijs 300 EUR

Collier van bloedkoralen met een geelgouden sluiting, 585/000. Collier met 5 rijen bloedkoraal, ca 4x5mm, bevestigd aan een ronde geelgouden streeksluiting met filigrain en knopjes. In het midden beze...

Antieke klarinet in koffer
Resultaat: 60 EUR

Antieke palissanderhouten klarinet in originele koffer. Gemerkt Zalud Terezin, Paul Zalud, Theresienstadt 1864 - 1931. Circa 1920. Afmeting: L 55 cm. In zeer goede staat.

Art Deco puddingvorm
Resultaat: 45 EUR

Art Deco keramieken Petrus Regout Maastricht puddingvorm met onderschotel. Geel geglazuurd. Circa 1930. Afmeting: 9 x ø 25 cm. In goede staat.

2x Antieke Chinese borden
Startprijs 70 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen borden. 18e Eeuw. Floraal + waaier decor. Eén beschadigd. Eén haarlijn. Afmeting: 25 - 31 cm. In redelijke staat.

Zilveren breilepel, 1913
Resultaat: 70 EUR

Zilveren brielepel, 833/000, met peervormige bak een ronde steel. 26 cm. ca 118 gram. MT.: C.P. van Het Hart, Den Haag, jl.: D:1913. In goede staat

Collier en armband met bloedkoraal
Resultaat: 80 EUR

Collier en armband van bloedkoraal. Armband met 3 rijen bloedkoraal, bevestigd aan een ovale geelgouden sluiting, 585/000, met bloedkoraal met veiligheidsketting, 18,5 cm en een collier van bloedkoraa...

Zilveren armband en ring
Resultaat: 75 EUR

Zilveren armband en ring, 925/000, slagmodel met bewerking. David Andersen, Norway. Breedte 11-20mm. ø54. 68x55mm. totaal ca 42 gram. armband iets uit model, verder in goede staat

2x Antieke lampenvoeten, 1920
Startprijs 40 EUR

Twee antieke notenhouten lampenvoeten. Circa 1920. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.

Goebel keramieken vaas
Resultaat: 100 EUR

Duitse Goebel keramieken vaas met messing, Decor naar Claude Monet, Artis Obis. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 57 x 35 x 26 cm. In goede staat.

Charles Dix Franse pendule, 1840
Resultaat: 100 EUR

Charles Dix albasten Neo Gotische Franse pendule zonder slinger. Circa 1840. Beschadigingen. Afmeting: 51 cm. In redelijke staat.

Oude massing reiswekker
Startprijs 150 EUR

Oude messing reiswekker. Ovaal vormig. Twee helft 20e eeuw. Charles Frodsham London. Afmeting: 15 x 9,5 x 6 cm. In goede staat.

7x Antieke Hollandse tegels
Resultaat: 50 EUR

7x Antieke Hollandse wandtegels. Divers. 1x 17e Eeuwse tulptegel. 6x 19e Eeuwse mangaan tegels, divers. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antieke tegels in lijst
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke Hollandse wandtegels in lijst. Met vaandeldragers decor. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Jacob Gillig, Stilleven met vissen
Startprijs 3.000 EUR

Jacob Gillig. 1636 - 1701. Visstilleven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 39 x B 31 cm. In goede staat.

C. Koppenol, Schaapskooi
Resultaat: 325 EUR

Cornelis Koppenol. 1865 - 1946. Schaapsherder met schapen bij schaapskooi. Olieverf op linnen. Afmeting: H 34 x B 27 cm. In goede staat.

2 Zilveren armbanden
Resultaat: 60 EUR

Twee zilveren armbanden 800/000, gemaakt uit rechthoekige schakels met een floraal decor. Eén armband is voorzien van schuifsluiting. Breedte 13,5 mm lengte 19 cm. MT.: G.Dahlgren & Co, Malmo, jl.: B9...

Witgouden ring met diamant en smaragd
Startprijs 500 EUR

Grote witgouden ring, 585/000, met smaragd en diamant, Ring met rechthoekige kop, 13x20mm, in het midden bezet met 3 rond gefacetteerde smaragden, ø 3 mm, wat bekrast, bevestigd in een 4 chaton, opst...

4x Reclame borden
Startprijs 140 EUR

Vier geëmailleerde reclameborden. 20e Eeuw. Bestaande uit: Landes Brandschaden, Land Feurer Sozietät Sachsen, Allianz Radebeul Dresden, Ösa Versicherungen. Afmeting: 18 - 25 cm. In redelijk/goede staa...

Colenbrander Ram vaas Om en Om 40
Resultaat: 1.200 EUR

Antieke Colenbrander Ram vaas. Arnhem-Holland. Om en om decor. Model nr.: 40. Afmeting: H 20 x ø 9 cm. In goede staat.

Patrick Nagel, Dame met oorbel
Resultaat: 180 EUR

Patrick Nagel. 1945 - 1984 U.S.A. Dame met oorbel. 2.150 edition, 18b, 3-85 S.F. Lithografie op papier. Afmeting: H 63 x B 62 cm. In goede staat.