Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Gouden collier met granaathanger
Resultaat: 80 EUR

Geelgouden collier met hanger, 585/000, met granaat. Een gourmetcollier met een peervormige hanger met geschulpte rand en getorste bewerking, bezet met een gefacetteerde peervormige granaat. Grootte ...

Gouden ring met amethist
Resultaat: 80 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met amethist. Fijne ring met een smaragdvormige geslepen amethist, 8,5x11,5mm. ø 54. ca 2,3 gram. In goede staat.

Alpaca tabaksdoos & lepels
Resultaat: 80 EUR

Alpaca doos, rechthoekig met scharnierend deksel, versierd met gegraveerde bewerking en gevuld met 9 zilveren theelepels, 10 cm. Zilver gewicht 48 gram. In redelijk goede staat

Zilveren naaigarnituur
Resultaat: 80 EUR

Zeven-delig 800/000 zilveren naaigarnituur. Bestaande uit: vingerhoed, naaldenkoker, rijgnaald, haaknaald, tornmesje, priem en schaar met zilveren heften. In origineel etui. In goede staat.

Gouden ring met camee
Resultaat: 80 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met camee. Ring met een kop voorzien van een geschulpte rand versierd getorste bewerking, bezet met een camee. Groote kop 19x16mm. ø 55. ca 4,4 gram. In goede staat

3 Beursjes met zilver,
Resultaat: 80 EUR

Drie beursjes, een beurs met een kralentas voorzien van een zilveren gecontourneerde beugel, 833/000 met graveerwerk en ketting, 8 cm, een zilveren malienkolder beursje, 833/000, met bollen en kettin...

Zilveren bonbonniere
Resultaat: 80 EUR

Zilveren bonbonmand, 835/000, ovaal model met een gecontourneerde parelrand. Voorzien van zaagwerk met o.a. spijlen en floraal decor. Geplaatst op een ovale ring met filetrand. 16x11x5,5cm. ca 123 gra...

Zilveren armband
Resultaat: 80 EUR

Brede zilveren armband, 925/000, met gevlochten schakels, bevestigd aan een groot bakslot met florale bewerking. 25 mm. lengte 23,5 cm. totaal ca 105,15 gram. In goede staat

3 Gouden hangers
Startprijs 80 EUR

Drie geelgouden hangers, 585/000, met barnsteen, parelmoer en citrien. totaal ca 12,5 gram. 25-40mm. In goede staat

Collier en armband met bloedkoraal
Resultaat: 80 EUR

Collier en armband van bloedkoraal. Armband met 3 rijen bloedkoraal, bevestigd aan een ovale geelgouden sluiting, 585/000, met bloedkoraal met veiligheidsketting, 18,5 cm en een collier van bloedkoraa...

A. van Steenacker, Kerk
Resultaat: 80 EUR

A. van Steenacker. 1890 - 1965. Kerk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 23 x B 33 cm. In goede staat.

A. Paul Weber, Was heisst hier Kunst
Resultaat: 80 EUR

A. Paul Weber. 1883 - 1980. Duitse School. Titel: Was heisst hier Kunst. Ets op papier. Afmeting: H 39 x B 47 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met oesters en tin
Resultaat: 80 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met oesters en tin. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met perzikken en tin
Resultaat: 80 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met perziken en tin. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

P.G. Meijers, Stadspoort
Resultaat: 80 EUR

P.G. Meijers, 1987. Hollandse stadspoort met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 75 x B 100 cm. In goede staat.

R. Dozeman, Haven van Enkhuizen
Resultaat: 80 EUR

Roel Dozeman. 1924 - . Haven van Enkhuizen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

A. von der Willigen, Vaas met bloemen
Resultaat: 80 EUR

Abigael von der Willigen. 1850 - 1932. Vaas met bloemen. Aquarel op papier. Afmeting: H 60 x B 40 cm. In goede staat.

Willem Raaphorst, Pot met bloemen
Resultaat: 80 EUR

Willem Raaphorst. 1870 - 1963. Vaas met anemonen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.

John Paley, Jachthonden aan het spoorzoeken
Resultaat: 80 EUR

John Paley, 1980. Engelse School. Jachthonden aan het spoorzoeken. Gouache op papier. Afmeting: H 42 x B 58 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Boeren interieur
Resultaat: 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Boeren interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 47 x B 60 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met schelpen
Resultaat: 80 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met schelpen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

L.H. v.d. Braak, Boerenfamilie voor het huis
Resultaat: 80 EUR

L.H. v.d. Braak. 1856. Boerenfamilie voor het huis. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21,5 x B 29 cm. In goede staat.

2x 16e - 17e Eeuwse gravures, Coevorden
Resultaat: 80 EUR

Twee 16e - 17e eeuwse gravures. Stadsplattegronden Coevorden. Uiterst zeldzaam. Eén maal Anno Domini 7 May 1594, belegering Coevorden/Steewyck. Eén maal belegering Coevorden. Afmeting: 26 - 32 cm. In ...

W. Verhave, Zonnige boerderij met kippen
Resultaat: 80 EUR

W. Verhave. Circa 1930. Zonnige boerderij met kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.