Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

 

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
415 Resultaten
Kavel: 6153

Grote Chinese blauw/witte kom

Resultaat: 17.000 EUR

Grote Chinees porseleinen blauw/witte kom met tekst op de bodem en floraal decor. Afmeting: 14 x ø 25 cm. In goede staat.


Kavel: 6000

Pablo Picasso, keramieken bord

Resultaat: 8.000 EUR

Pablo Picasso. Keramieken bord. 1881 - 1973. Gedateerd 25.9.53. (Picador) Torrero ter paard en stier (Corrida soleil) verso 98/100 edition Picasso Madoura + blindstempel Madoura Edition Picasso. Afmet...


Kavel: 6097

Oud Chinees knobbelvaasje

Resultaat: 6.500 EUR

Oud Chinees porseleinen knobbelvaasje met kalebas decor. Bodemmerk. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.


Kavel: 6254

Oude Chinese Ming-stijl vaas

Resultaat: 3.000 EUR

Oude Chinees porseleinen Ming-stijl vaas met draken decor. Afmeting: 23 x ø 21 cm. In goede staat.


Kavel: 6017

Zeldzame St. Lucas Utrecht keramieken vaas

Resultaat: 2.750 EUR

Zeldzame St. Lucas Utrecht keramieken vaas. Circa 1910. Ontwerp G.J.D. Offermans. Met lusterglazuur en vissen decoratie. Afmeting: 25 x ø 14 cm. In zeer goede staat!!


Kavel: 6004

Kapitale 18e eeuwse Chinese Kang Xi Familie Verte schotel

Resultaat: 2.600 EUR

Kapitale 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi Familie Verte schotel met keizer te paard en figuren in berglandschap. Bodemmerk blad. Chips rand. Afmeting: ø 34,7 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 6007

Colenbrander Ram vaas Wildzang

Resultaat: 2.400 EUR

Grote antieke Colenbrander Ram vaas. Arnhem-Holland. Wildzang decor. Model nr.: 6. Afmeting: H 29 x ø 13 cm. In goede staat.


Kavel: 6373

Prachtige Familie Verte penselenpot

Resultaat: 2.300 EUR

Prachtige grote oude/antieke Chinees porseleinen Familie Verte penselenpot met rondom figuren in coulissen decor. Zes-tekens bodemmerk + collectie zegels. Afmeting: 19 x ø 21,5 cm. In goede staat.


Kavel: 6085

Chinese Familie Rose vaas

Resultaat: 2.200 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen Familie Rose vaas met goud en floraal decor. Met bodemmerk + collectie zegels. Afmeting: 35 x ø 18,3 cm. In goede staat.


Kavel: 6202

Prachtige oude Chinese Familie Rose vaas

Resultaat: 2.200 EUR

Prachtige oude Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal/vleermuizen/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 34 x ø 25 cm. In goede staat.


Kavel: 6008

Paar Colenbrander Ram vazen 29

Resultaat: 1.800 EUR

Paar grote antieke Colenbrander Ram vazen. Arnhem-Holland. Schilder V.B. Model nr.: 29. Afmeting: 20,5 x ø 13 cm. In goede staat.


Kavel: 6369

Oude Chinese dekselcoupe

Resultaat: 1.600 EUR

Oude Chinees porseleinen dekselcoupe met draken/goud decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 31 x ø 15,5 cm. In goede staat.


Kavel: 6341

Kapitale antieke Chinese vaas, 1800

Resultaat: 1.400 EUR

Kapitale antieke Chinees porseleinen Familie Rose vaas. Circa 1800. Met aankoopfactuur 80er jaren villaverkoop Duitsland. Met floraal, goud, vlinders, hagedissen, salamanders en vogels decor. Afmeting...


Kavel: 6013

6x Fam. Rose kop+schotels

Resultaat: 1.305 EUR

19e Eeuw. 6x drie-delig Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels met figuren decor en bodemmerk. Minimale chip bij zetschotels mogelijk, verder goed. Afmeting: 9 x ø 10,5 cm. In goede staat.


Kavel: 6562

2x Grote Imari sierschotels, 19e eeuw

Resultaat: 1.300 EUR

Twee grote 19e eeuwse goud Imari porseleinen sierschotels met geisha's in tuin decor en Japanse tekens verso. Afmeting: ø 46 cm. In goede staat.


Kavel: 6185

Colenbrander Ram vaas Om en Om 40

Resultaat: 1.200 EUR

Antieke Colenbrander Ram vaas. Arnhem-Holland. Om en om decor. Model nr.: 40. Afmeting: H 20 x ø 9 cm. In goede staat.


Kavel: 6550

18e Eeuwse Chinese Kang Xi klapmutskom

Resultaat: 1.200 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi klapmutskom met Lange Lijs en zotjes in landschappen. Zes-tekens. Afmeting: 7,5 x ø 16 cm. In goede staat.


Kavel: 6311

Oude Chinese kom

Resultaat: 1.100 EUR

Grote oude Chinees porseleinen platte kom met paarden/draak decor. Met bodemmerk. Afmeting: 4 x ø 18 cm. In goede staat.


Kavel: 6142

Chinese Familie Rose schotel

Resultaat: 1.000 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen Familie Rose schotel met floraal decor, gecontourneerde omranding en zes tekens bodemmerk. Afmeting: ø 16,5 cm. In goede staat.


Kavel: 6205

Oude/antieke Chinese celadon waterbak

Resultaat: 1.000 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen celadon waterbak met gecontourneerde omranding. Afmeting: 5,3 x 14 cm ø. In goede staat.


Kavel: 6370

Grote oude Chinese vaas

Resultaat: 1.000 EUR

Grote oude Chinees porseleinen vaas met goudvissen decor en zes tekens Kang Xi bodemmerk. Afmeting: 29,5 x 31,5 cm ø. In goede staat.


Kavel: 6495

Antieke Chinese kom

Resultaat: 1.000 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen kom met rood glazuur en zes karakters bodemmerk. Afmeting;: 8 x ø 17,5 cm. In goede staat.


Kavel: 6570

Groot Imari bord, 19e eeuw

Resultaat: 1.000 EUR

Zeldzame grote 19e eeuwse Imari sierschotel met roofvogel en gouden florale decors. Afmeting: 11 - ø 52 cm. In goede staat.


Kavel: 6498

Lot oud/antiek Chinees porselein (14x)

Resultaat: 950 EUR

Lot oud/antiek (14x) Chinees porselein. Kantonese vazen. Enkele beschadigingen. Afmeting: 14 - 30 cm. In redelijk/goede staat.