Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Grote Chinese blauw/witte kom 6153
Grote Chinese blauw/witte kom

Resultaat:

17.000 EUR

Verkocht
Pablo Picasso, keramieken bord 6000
Pablo Picasso, keramieken bord

Resultaat:

8.000 EUR

Verkocht
Oud Chinees knobbelvaasje 6097
Oud Chinees knobbelvaasje

Resultaat:

6.500 EUR

Verkocht
Oude Chinese Ming-stijl vaas 6254
Oude Chinese Ming-stijl vaas

Resultaat:

3.000 EUR

Verkocht
Zeldzame St. Lucas Utrecht keramieken vaas 6017
Zeldzame St. Lucas Utrecht keramieken vaas

Resultaat:

2.750 EUR

Verkocht
Kapitale 18e eeuwse Chinese Kang Xi Familie Verte schotel 6004
Kapitale 18e eeuwse Chinese Kang Xi Familie Verte schotel

Resultaat:

2.600 EUR

Verkocht
Colenbrander Ram vaas Wildzang 6007
Colenbrander Ram vaas Wildzang

Resultaat:

2.400 EUR

Verkocht
Prachtige Familie Verte penselenpot 6373
Prachtige Familie Verte penselenpot

Resultaat:

2.300 EUR

Verkocht
Chinese Familie Rose vaas 6085
Chinese Familie Rose vaas

Resultaat:

2.200 EUR

Verkocht
Prachtige oude Chinese Familie Rose vaas 6202
Prachtige oude Chinese Familie Rose vaas

Resultaat:

2.200 EUR

Verkocht
Paar Colenbrander Ram vazen 29 6008
Paar Colenbrander Ram vazen 29

Resultaat:

1.800 EUR

Verkocht
Oude Chinese dekselcoupe 6369
Oude Chinese dekselcoupe

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Kapitale antieke Chinese vaas, 1800 6341
Kapitale antieke Chinese vaas, 1800

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
6x Fam. Rose kop+schotels 6013
6x Fam. Rose kop+schotels

Resultaat:

1.305 EUR

Verkocht
2x Grote Imari sierschotels, 19e eeuw 6562
2x Grote Imari sierschotels, 19e eeuw

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Colenbrander Ram vaas Om en Om 40 6185
Colenbrander Ram vaas Om en Om 40

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese Kang Xi klapmutskom 6550
18e Eeuwse Chinese Kang Xi klapmutskom

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Oude Chinese kom 6311
Oude Chinese kom

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Chinese Familie Rose schotel 6142
Chinese Familie Rose schotel

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Oude/antieke Chinese celadon waterbak 6205
Oude/antieke Chinese celadon waterbak

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Grote oude Chinese vaas 6370
Grote oude Chinese vaas

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Antieke Chinese kom 6495
Antieke Chinese kom

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Groot Imari bord, 19e eeuw 6570
Groot Imari bord, 19e eeuw

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Lot oud/antiek Chinees porselein (14x) 6498
Lot oud/antiek Chinees porselein (14x)

Resultaat:

950 EUR