43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

Grote Chinese blauw/witte kom 6153
Grote Chinese blauw/witte kom

17.000 EUR

Diego Rivera, Tehuana Vendiendo Pinas 1002
Diego Rivera, Tehuana Vendiendo Pinas

15.000 EUR

Pablo Picasso, keramieken bord 6000
Pablo Picasso, keramieken bord

8.000 EUR

Oud Chinees knobbelvaasje 6097
Oud Chinees knobbelvaasje

6.500 EUR

Oude Chinese Ming-stijl vaas 6254
Oude Chinese Ming-stijl vaas

3.000 EUR

Uitgebreide cassette met zilveren bestek 45
Uitgebreide cassette met zilveren bestek

2.950 EUR

Paul Wunderlich schaakspel 3300
Paul Wunderlich schaakspel

2.750 EUR

Zeldzame St. Lucas Utrecht keramieken vaas 6017
Zeldzame St. Lucas Utrecht keramieken vaas

2.750 EUR

Kapitale 18e eeuwse Chinese Kang Xi Familie Verte schotel

2.600 EUR

Colenbrander Ram vaas Wildzang 6007
Colenbrander Ram vaas Wildzang

2.400 EUR

Prachtige Familie Verte penselenpot 6373
Prachtige Familie Verte penselenpot

2.300 EUR

Theo Germann, Naakte dame 5008
Theo Germann, Naakte dame

2.200 EUR

Chinese Familie Rose vaas 6085
Chinese Familie Rose vaas

2.200 EUR

Prachtige oude Chinese Familie Rose vaas 6202
Prachtige oude Chinese Familie Rose vaas

2.200 EUR

Gouden ring Anneke Schat 8
Gouden ring Anneke Schat

2.000 EUR

Louis Apol, Hollands wintergezicht met windmolen en ruiter te paard 1006
Louis Apol, Hollands wintergezicht met windmolen en ruiter te paard

2.000 EUR

Anton Karssen, Romantisch Hollands wintergezicht 1010
Anton Karssen, Romantisch Hollands wintergezicht

2.000 EUR

Amerikaanse .36 Colt in wapenkist 2706
Amerikaanse .36 Colt in wapenkist

2.000 EUR

Bouilleklok + console, 19e eeuw 3546
Bouilleklok + console, 19e eeuw

2.000 EUR

John Company schaakspel 3303
John Company schaakspel

1.950 EUR

Witgouden armband met tanzaniet en diamant 226
Witgouden armband met tanzaniet en diamant

1.850 EUR

2x Grote Engelse bestek cassettes, 1900 2007
2x Grote Engelse bestek cassettes, 1900

1.800 EUR

Paar Colenbrander Ram vazen 29 6008
Paar Colenbrander Ram vazen 29

1.800 EUR

Constant Arzt, Eendenfamilie aan de waterkant 1049
Constant Arzt, Eendenfamilie aan de waterkant

1.750 EUR

Gouden choker met robijn en saffier 10
Gouden choker met robijn en saffier

1.600 EUR

Monogram F.C., Stilleven met fruitschaal en fazant 1003
Monogram F.C., Stilleven met fruitschaal en fazant

1.600 EUR

A.M. Gorter, Vordense beek 1005
A.M. Gorter, Vordense beek

1.600 EUR

Oude Chinese dekselcoupe 6369
Oude Chinese dekselcoupe

1.600 EUR

Evert Moll, Rotterdams havengezicht met vele schepen 1081
Evert Moll, Rotterdams havengezicht met vele schepen

1.500 EUR

17e Eeuws houtgestoken beeld 5000
17e Eeuws houtgestoken beeld

1.500 EUR

Japans figuur, Keizer Jimmu 5001
Japans figuur, Keizer Jimmu

1.450 EUR

Amerikaanse Colt .44 New York in holster 2707
Amerikaanse Colt .44 New York in holster

1.400 EUR

Vuurvergulde Franse pendule 3502
Vuurvergulde Franse pendule

1.400 EUR

19e Eeuws bankstel, 1880 4089
19e Eeuws bankstel, 1880

1.400 EUR

19e Eeuwse kersenhouten boekenkast 4314
19e Eeuwse kersenhouten boekenkast

1.400 EUR

Kapitale antieke Chinese vaas, 1800 6341
Kapitale antieke Chinese vaas, 1800

1.400 EUR

6x Fam. Rose kop+schotels 6013
6x Fam. Rose kop+schotels

1.305 EUR

Arnold Marc Gorter, Riviergezicht bij zonsondergang 1011
Arnold Marc Gorter, Riviergezicht bij zonsondergang

1.300 EUR

H.C.A. Paradies, Gedempte Maaskant Schiedam 1082
H.C.A. Paradies, Gedempte Maaskant Schiedam

1.300 EUR

2x Grote Imari sierschotels, 19e eeuw 6562
2x Grote Imari sierschotels, 19e eeuw

1.300 EUR

Gouden ring met saffier en diamant 704
Gouden ring met saffier en diamant

1.200 EUR

18e Eeuwse Louis Seize pendule 3519
18e Eeuwse Louis Seize pendule

1.200 EUR

Colenbrander Ram vaas Om en Om 40 6185
Colenbrander Ram vaas Om en Om 40

1.200 EUR

18e Eeuwse Chinese Kang Xi klapmutskom 6550
18e Eeuwse Chinese Kang Xi klapmutskom

1.200 EUR

Zilveren kaviaarschaal 19
Zilveren kaviaarschaal

1.150 EUR

Zilveren wagen, Hoorn des overvloed 1
Zilveren wagen, Hoorn des overvloed

1.100 EUR

Gouden armband met robijn 7
Gouden armband met robijn

1.100 EUR

Zilveren doosje met miniatuur aquarellen, 18e/19e eeuw 14
Zilveren doosje met miniatuur aquarellen, 18e/19e eeuw

1.100 EUR